Skocz do zawartości

Subarku skrzynia,sprzęgło 1999r


kanan12

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ze skrzynią bądź sprzęgłem w subaru impreza 1999r,4WD GL.Proszę o kontakt kogoś w tym temacie siedzącego,bądź posiadającego instrukcję obsługi tych części samochodu.Czekam na info i wtedy podam więcej informacji.Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na info i wtedy podam więcej informacji

Witaj! Obawiam się, że w ten sposób ciężko Ci będzie znaleźć pomoc. Opisz, jakie są objawy problemu, to coś Ci poradzimy...

A... Nie zaszkodzi się przywitać viewtopic.php?f=1&t=101962&start=9100

 

Edit: Widzę, że reakcje innych forumowiczów są podobne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co konkretnie jest z autem,czy chodzi o skrzynię czy o sprzęgło,czy całkiem o coś innego.Po odpaleniu bieg można wrzucić bez sprzęgła,a natomiast kiedy próbuję nim ruszyć auto stoi.ogólnie ciężki przypadek,grzebałem już wszędzie i nie mam więcej pomysłów.A boję się ruszyć bez fachowej instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odpaleniu bieg można wrzucić bez sprzęgła,a natomiast kiedy próbuję nim ruszyć auto stoi.

Może to głupie pytanie, ale masz sedana, czy kombi? Jeśli kombi, to w jakim położeniu jest dźwignia reduktora? Jeśli nie reduktor, to wygląda na sprzęgło (obstawiałbym docisk)... choć dziwne, że padło tak bez wcześniejszych objawów. :shock:

 

Edit:szczur75, widzę, że myślimy podobnie, choć nie próbowałem nigdy wkładać biegów bez sprzęgła w "pośrednim" położeniu reduktora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit:szczur75, widzę, że myślimy podobnie, choć nie próbowałem nigdy wkładać biegów bez sprzęgła w "pośrednim" położeniu reduktora...

 

I dobrze. Przecież w książce pisze, że to zakazane :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...