Jump to content

Subarku skrzynia,sprzęgło 1999r

kanan12
 Share

Recommended Posts

Mam problem ze skrzynią bądź sprzęgłem w subaru impreza 1999r,4WD GL.Proszę o kontakt kogoś w tym temacie siedzącego,bądź posiadającego instrukcję obsługi tych części samochodu.Czekam na info i wtedy podam więcej informacji.Dzięki

Napisz tutaj szybciej uzyskasz odpowiedz. :wink: Nikt nie będzie się domyślał jaki masz problem, ani czy łaskawie mu go opiszesz. :roll:

nie wiem co konkretnie jest z autem,czy chodzi o skrzynię czy o sprzęgło,czy całkiem o coś innego.Po odpaleniu bieg można wrzucić bez sprzęgła,a natomiast kiedy próbuję nim ruszyć auto stoi.ogólnie ciężki przypadek,grzebałem już wszędzie i nie mam więcej pomysłów.A boję się ruszyć bez fachowej instrukcji.

Po odpaleniu bieg można wrzucić bez sprzęgła,a natomiast kiedy próbuję nim ruszyć auto stoi.

Może to głupie pytanie, ale masz sedana, czy kombi? Jeśli kombi, to w jakim położeniu jest dźwignia reduktora? Jeśli nie reduktor, to wygląda na sprzęgło (obstawiałbym docisk)... choć dziwne, że padło tak bez wcześniejszych objawów. :shock:

Edit:szczur75, widzę, że myślimy podobnie, choć nie próbowałem nigdy wkładać biegów bez sprzęgła w "pośrednim" położeniu reduktora...

Edit:szczur75, widzę, że myślimy podobnie, choć nie próbowałem nigdy wkładać biegów bez sprzęgła w "pośrednim" położeniu reduktora...

I dobrze. Przecież w książce pisze, że to zakazane :roll: