Skocz do zawartości

alu felgi w legacy 2005


eyovy9

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

jestem pierwszy raz na tym forum, mam pytanie czy u kogoś doszło do pęknięć skrzydeł w alu felgach w modelu Legacy Celebration z 2005 roku, wiem że w Trójmieście wraz z moją są już trzy takie felgi ( wszyscy byli w ostatnich dwóch latach w tym samym serwisie), czy ktoś może doradzić co z tym zrobić i jak powinno się zachować w tym przypadku Subaru Polska (samochód zakupiony u nich)?, proszę o poradę, zaznaczam, że gwarancja minęła w 2008 roku, ale jak twierdzą moi serwisanci Subaru to nie ta klasa, w której samoistnie pękają felgi,

eyovy9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt przy nich nic nie robił, a nie jeżdżę super sportowo, najpewniej jest to wada materiałowa do której subaru polska nie chce się przyznać, podobnie było z tarczami i klockami hamulcowymi z przedniego zawieszenia, myślę że to był jakiś oszczędny rocznik, rzeczoznawca który to oglądał, a niedługo będzie to badać stwierdził, że stanowi to ogromne zagrożenie dla bezpieczeństwa jeżdżących, jak chcesz to wyślę Ci zdjęcia ale na normalnego maila,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj za felg nie robi Subaru jako takie tylko pewnie masz Enkei ( a to raczej dobra marka felg) hmmm.. Ciekawe, spotkałem się z przypadkami uszkodzeń felg pomalowaniu proszkowym, na skutek przegrzania ich potem w piecu, ale tak?! Oczywiście ze to zagraża życiu, niech ci pęknie felga na autostradzie, na przykład..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...