Jump to content

tylne amortyzatory do imprezy wrx sti 2007

hrm80758
 Share

Recommended Posts

Witam,

Kupilem jakis czas temu impreze sti z 2007 roku i stukaja w niej tylne amortyzatory (seryjne). Nie chce kupowac seryjnych bo raz, ze kosztują 1900 zł sztuka, a dwa, że nie są trwałe. Dzwonilem do nie-ASO.pl, intercars oraz szukałem na forach zamienników do tego modelu i według katalogu nie ma zamiennika. Gdzies tam dowiedziałem się ze Kayaba Ultra SR pasuje i jest trwalsza niz oryginalne amorki Subaru. Czy wiecie cos na ten temat albo mieliscie podobne problemy? (Z góry informuje, że nie che kupować calego zawiesznia np. teina).

Pozdrawiam,

Witam,

Kupilem jakis czas temu impreze sti z 2007 roku i stukaja w niej tylne amortyzatory (seryjne). Nie chce kupowac seryjnych bo raz, ze kosztują 1900 zł sztuka, a dwa, że nie są trwałe. Dzwonilem do nie-ASO.pl, intercars oraz szukałem na forach zamienników do tego modelu i według katalogu nie ma zamiennika. Gdzies tam dowiedziałem się ze Kayaba Ultra SR pasuje i jest trwalsza niz oryginalne amorki Subaru. Czy wiecie cos na ten temat albo mieliscie podobne problemy? (Z góry informuje, że nie che kupować calego zawiesznia np. teina).

Pozdrawiam,

coś wiemy, są ultra sr tylne do modelu 06-07 i są bardzo dobre :D

Podłączę się pod pytanie, bo chciałem się zapytać dokładnie o to samo, tyle tylko że do WRX-a 2.5T 2006/2007. Też mogę wrzucić KYB UltraSR, czy coś innego polecicie?

I jak jest z wymianą, muszę wszystkie 4, czy mogę tylko tył wymienić, a przód z którym się nic nie dzieje zostanie na oryginalnych?

Pozdrawiam!

M.

Witam,

Pozdrawiam,

coś wiemy, są ultra sr tylne do modelu 06-07 i są bardzo dobre :D

Potwierdzam 8)

Podłączę się pod pytanie, bo chciałem się zapytać dokładnie o to samo, tyle tylko że do WRX-a 2.5T 2006/2007. Też mogę wrzucić KYB UltraSR, czy coś innego polecicie?

I jak jest z wymianą, muszę wszystkie 4, czy mogę tylko tył wymienić, a przód z którym się nic nie dzieje zostanie na oryginalnych?

Pozdrawiam!

M.

Z tego co sie zdązyłem zorientować szukajac amorkow na mojego STI, do twojego WRXa bedzie pasowal KYB AGX, natomiast UltraSR nie bedzie pasowal.

Pozdrawiam,

Pozdrawiam!

M.

Z tego co sie zdązyłem zorientować szukajac amorkow na mojego STI, do twojego WRXa bedzie pasowal KYB AGX, natomiast UltraSR nie bedzie pasowal.

Pozdrawiam,

do WRX'a też można zamontować KYB UltraSR ... z tego co się zdążyłem zorientować ;-) (AGX oczywiście też)

a co z wymianą, moge dwa, czy muszę wymienić cały komplet amorków?

możesz ... pod warunkiem, że nie będą to 2 prawe, albo 2 lewe :mrgreen:

a np. przedni prawy i tylny lewy? ;):D

Pozdrawiam i dzięki za odp! :)

Jeszcze jedno pytanko, w intercarsie mowia ze nie ma KYB ultraSR do modelu STI 2006-2007 jest za to UltraSR do STI, który sie kończy na roku 2004. Czy jestescie pewni ze te amorki beda tez pasowaly do STI z 2007 roku?

• 5 years later...

Witajcie.

w mojej imprezie STI blobeye z rozstawem 5x114,3 z roku 2005 również po 70tys. zaczęły stukać amortyzatory.

Czy kayaby ultrasr ze zdjęcia poniżej będą pasować? Według katalogu producenta są do rocznika 2005, ale wiem, że była zmiana właśnie w tym roku i chyba są dwa modele auta 2005 stąd problem, bo według VINu wychodzi, że nie pasują.

Dlatego pytanie do Was ekspertów, czy te amorki będą pasować?

post-24941-0-34733300-1471543084.jpg

Jeśli roztaw śrub jest 5x114,3 to zawieszenie pasuje naprzemiennie między tymi modelami.

Pozdrawiam - Krzysztof ;)

Nie zawieszenie , a tylne amory  ;)  :)

• 1 month later...