Skocz do zawartości

subaru impreza


witek1208

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie. mam pytanie czy ktos wie - jesli moje subaru jest z napedem na przod czy jesli kupie skrzynie z napedem na 4 kola (z calym osprzetem typu most i zawiaszeni) czy bede mial problem z zamontowaniem tego do mojego auta? czy nadwosie jest uniwersalne co nie sprawi mi klopotu. serdecznie dziekuje za jakie kolwiek odpowiedzi i podpowiedzi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powienien miec 1.6 bez turbo rok 2000 na przod naped (tak ma w dowodzie ) a ja nie mieszkam w polce i tu nie ma dowodow rejestracyjnych jak w polsce, tu silnik jest czescia wymienna a jak mniejszy silnik w dowodzie to mniejsze oplaty. po rozmiarze sprzegla i wyglodzie skrzyni to jest (na moje oko 2litry) ale nie jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po rozmiarze sprzegla i wyglodzie skrzyni to jest (na moje oko 2litry) ale nie jestem pewien.

skrzynie 1.6 i 2.0 wyglądają tak samo ;-)

a oznaczenie EJxx silnika jest na bloku

np http://img04.allegroimg.pl/photos/orygi ... 47511335_3

 

ale ztcw FWD były tylko EJ16 ... czyli Twój VIN zaczyna się od JF1GC4....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki serdeczne. ale widziesz kupilem z polski skrzynie do 1.6 i jest inna ma niej otworow do zamontowania (i tezaz sie z nia bujam i sprzedac nie moge a koszt zwrotu byl zbyt duzy jak dla mnie)

 

-- Pt kwi 29, 2011 10:43 pm --

 

jeszcze raz dzieki za odslone kodu to mi rozwiaze troszke spraw i ulatwi. ale to schowanie (ja bym musial caly silnik rozkecic zeby to znalesc hahahaha ) :mrgreen:

 

-- Pt kwi 29, 2011 10:47 pm --

 

a i jeszcze jedno ten kod ze skrzyni biegow nie wystepuje w zadnym spisie kodow ktore tu wystawiaja (BX-TM754RY1AA)

 

-- So kwi 30, 2011 11:54 pm --

 

witam czy ktos mi powie czy jak wlozy skrzynie z innego modelu subru(o innym kodzie skrzyni ) bede mial jakies dyskomforty z jazdy (ale pojemnosc silnika ta sama) dzieki za informacje z gory :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.6, 1.8, 2.0, 2.2, i 2.5 mają taką samą skrzynię, mogą być inne numery ale będzie wszystko grało. (mowa oczywiście o AWD) jak dostaniesz skrzynie z innych aut (Forester, Legacy) czy nawet z nowszych modeli też będzie pasowało. Probonowałbym skrzynię z kombi (ma reduktor) do 97 roku (ma lepsze przełożenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...