Jump to content

Akcja dla domu dziecka w Gryźlinach koło Olsztyna


Wck

Recommended Posts

Witam Was wszystkich po długiej przerwie i od razu przychodzę "po prośbie" :oops:

 

Na facebookowym fanpage'u magazynu TopGear Polska organizowany jest konkurs na "najlepsze" zdjęcie. Niestety, głosowanie polega na namówieniu jak największej liczby znajomych, więc nie jest ono obiektywne. Do wygrania jest między innymi lustrzanka cyfrowa Nikon D3100, drukarka wielofunkcyjna i inne aparaty cyfrowe. Moje zdjęcie dostało się do II etapu i w związku z tym, postanowiłem że jeśli uda mi się wygrać jakąkolwiek z wartościowych nagród, przekażę ją na dom dziecka im. Michała Lengowskiego w Gryźlinach koło Olsztyna.

 

W związku z tym mam ogromną prośbę do osób, które posiadają profil na facebooku, aby w ramach możliwości zagłosowały na moje zdjęcie we wspomnianym konkursie i ewentualnie udostępniły moją notatkę na swojej tablicy i namówiły znajomych go głosowania i udostępniania. Moje zdjęcie nie przedstawia niestety Subaru, ale myślę że cel uświęca środki ;) Samo głosowanie zajmuje 2 minuty i nic nie kosztuje! Konkurs trwa do 30 kwietnia, więc czasu zostało niewiele, ale nie ma rzeczy niemożliwych :)

Link do akcji z instrukcją głosowania:

http://www.facebook.com/note.php?note_i ... 4009962841

 

Z góry dziękuję!

Maciek

Link to comment
Share on other sites

Dzięki ogromne Marku! :)

Głosowanie kończy się dzisiaj o 24, a brakuje dosłownie kilkunastu głosów aby udalo się wygrać cyfrówkę albo drukarkę. Jeszcze raz bardzo proszę Was o pomoc w zdobyciu tych niewielu głosów! :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...