Skocz do zawartości

LED'y zamiast przeciwmgielnych w OBK MY2011


dominikdziadek7

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Czy sobie zamontujesz markowe i niekoniecznie tanie ledy do jazdy dziennej w ASO czy kupisz na aledrogo za 30pln, zależy tylko od Twojej wewnętrznej potrzeby samozaspokojenia i dowartościowania... :D , a zamontować da się w zasadzie wszystko...ale czy efekt końcowy będzie Ci pasował..... o gustach się nie dyskutuje.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wszystko fajnie ale 2kPln z montażem to śmiech na sali za 12 diód oraz kawał plastiku sorry ale jak dla mnie to wyższość formy nad treścią niemniej nikt nikogo nie zmusza aby to mieć za wszelką cenę :-) Bajer fajowy tyle,że kosztowny.....

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie cena mocno zawyżona jak to przy cenach akcesoriów bywa - pewnie przy kupnie nowego samochodu można ja negocjować :-).

Czy warto to już indywidualna sprawa, dla mnie rozwiązanie dedykowanych świateł dziennych jest jak najbardziej słuszne - takie światła są po prostu lepiej widoczne niż światła mijania przystosowane do oświetlania drogi i nieoślepiania innych uczestników ruchu czyli coś zupełnie odmiennego niż DRL'y, do tego dochodzi poprawnie działający tryb nocny w oświetleniu konsoli. Kwestię ekonomii rozwiązania pomijam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co trybem nocnym jest nie OK ?

no u mnie sciemnia ekran dvd. nieznacznie ale przy duzym sloncu widocznosc jest gorsza :!: cale szczescie u nas nie ma tego obowiazku jezdzenia na swiatlach. Te LED to wygladaja jakby trzeba bylo zderzak dziurawic :cry: Cos fajnie wkomponowanego w oprawe przeciwmgielnych to ciekawsze rozwiazanie wg. mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co trybem nocnym jest nie OK ?

no u mnie sciemnia ekran dvd. nieznacznie ale przy duzym sloncu widocznosc jest gorsza :!: cale szczescie u nas nie ma tego obowiazku jezdzenia na swiatlach. Te LED to wygladaja jakby trzeba bylo zderzak dziurawic :cry: Cos fajnie wkomponowanego w oprawe przeciwmgielnych to ciekawsze rozwiazanie wg. mnie.

 

 

do przyciemnienia deski i wyświetlacza jest pokrętło z lewej strony. Ustawione na "full" świeci tak samo w dzień i w nocy czyli ze światłami i bez.

 

Trzeba wyciąć wąski pasek bezpośrednio w zderzaku.

Okrągłe LED w miejsce przeciwmgielnych to bezsprzecznie najlepsze rozwiązanie. Gdyby jeszcze znaleźć takie P&P :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...