Jump to content

Impreza charytatywna dla rodziny Sylwestra Olszewskiego


misiu

Recommended Posts

Oto trening, z którego cały dochód zosatnie przeznaczony dla rodziny Sylwestra Olszewskiego.

Trening 15.05 - Tor REDECO Wrocław

Zawody 22.05 - Niskie Łąki Wrocław

 

ZAPISY http://www.srtw.pl/viewtopic.php?t=3993

 

Zapraszamy wszystkich entuzjastów Rajdów na Specjalny Trening na Torze Redeco 15.05.2011 od godz. 14.30-18.00

 

Organizujemy te spotkanie aby wspomóc finansowo Rodzinę tragicznie zmarłego Sylwestra Olszewskiego. Wszelkie zebrane pieniądze z tego wydarzenia zostaną przekazane żonie Sylwestra oraz czteroletniej córeczce.

 

Wziąć udział w treningu może każdy, kto posiada sprawne auto. Przygotowana będzie specjalna trasa, na której będzie można poczuć namiastkę prawdziwego rajdowania. Prowadzony będzie profesjonalny pomiar czasu za pomocą fotokomórki, wyniki będą niezwłocznie wyświetlane na monitorze. Koszt uczestnictwa w imprezie to minimum 100 PLN.

 

W imprezie będzie uczestniczył Piotr Rudzki( Herbi) mistrz Polski klasy N3 z 2010 roku oraz Michał Całek kierowca rajdowy( a zarazem pilot Sylwestra z ostatniego rajdu…..) oraz inni zaproszeni goście.

 

Oprócz kierowców z samochodami zapraszamy bardzo serdecznie kibiców. W przerwach w treningu będzie można usiąść na prawym fotelu w profesjonalnym driftowozie i poczuć prawdziwą adrenalinę w jeździe prawdziwym driftem! Przejazdy z drifterami będą licytowane (minimalnie 20 PLN) i również wszystkie zebrane pieniądze zasilą konto Rodziny Sylwestra.

 

Będzie również możliwość przejechania się na prawym fotelu, samochodami rodem z Rajdowych tras Mistrzostw Świata: Subaru, Mitsubishi Lancer, Toyota Celica i inne. Czteronapędowe potwory z pewnością również dostarczą niezapomnianych wrażeń (również przejazdy będą licytowane).

 

Obsługą techniczną i organizacją zajmuje się Rajdowalnia.pl - wszystko nieodpłatnie, Tor został nam również nieodpłatnie wynajęty przez firmę REDECO, przy organizacji ogromny wkład mają najbliżsi Sylwestra, przyjaciele, znajomi. Wszystko po to aby jak najbardziej wspomóc szczytny cel.

 

Zapraszamy serdecznie, im więcej Nas będzie tym większą pomoc zaoferujemy, w tych ciężkich dla wielu osób czasach.

 

Równocześnie zapraszamy na Imprezę Charytatywną która odbędzie się 22.05.2011 na autodromie Niskie Łąki we Wrocławiu, będą to zawody organizowane przez ekipę z NLC, więcej informacji wkrótce.

 

 

Michał Całek

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...