Skocz do zawartości

silnik z forestera 2.0T do legacy2.0 III - duzy problem


taxmar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moje pytanie jak w tytule, czy podejdzie bez przeróbek mocowań, spasuje do skrzyni i sprzęgła oraz co z instalacją i cała resztą

dziękuje

 

 

bardzo gruba przeróbka, i prawie nic nie bedzie pasowac :roll: (oprócz napędów) , sprzedaj lepiej auto , i kup sobie takie jak chcesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta,

a weź podaj proszę jakiego linka do tematu z Twoją przeróbką fury, albo napisz pokrótce co tam żeś zmajstrował. Czy dobrze rozumuję, że na początku Twoje auto było N/A ?

Ostatnio coraz częściej mi chodzi po głowie myśl o ewentualnej wymianie silnika na jakieś turbo. Buda i wyjątkowość wyposażenia mojej karetki tak bardzo mi się podoba, że biorę pod uwagę zmianę silnika, a nie kupowanie auta z turbo. A były wogóle Legacy II ganaracji "GT" czy tylko te biturbo z kierką po prawej stronie?

 

 

 

 

mojasubaraforum.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legacy II GT jak najbardziej były w USA, od Twojego różniły się tylko tym, że miały kurnik na masce... sam kurnik, jednostka napędowa to wolnossące 2,5 :)

viewtopic.php?f=19&t=127580&start=0

Pamiętaj tylko o jednym, ja swapa zrobiłem bo to było moje marzenie, koszt nie był istotny - ale to nie jest cenowa alternatywa do wymiany/remontu silnika - to znacznie droższa zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No domyślam się, że to sprawa dla fanatyka-mechanika... a ze mnie dupa nie mechanik.

Zapoznam się z wątkiem i pewnie da mi do myślenia.

Muszę dorwać jakiegoś miłego Forumowicza z woj. Mazowieckiego i poprosić o przejażdżkę nowszym (od 04) Legacy GT i zobaczyć czy różnica w kopie jest b. odczuwalna. Jeśli nie to powoli sobie będę zbierać na starszego potworka STI jako drugie auto do sporadycznej wyżywki.... tylko pierw muszę znaleźć lepszą robotę :)

 

Pozdro i dzięki za odpowiedź.

 

 

 

 

mojasubaraforum.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...