Skocz do zawartości

zawieszenie GT/WRX


Gabrys

Rekomendowane odpowiedzi

Moje z kombi MY01 podeszły bez większej rzeźby do GLa (w razie czego o szczegóły możesz zapytać Maxa). OIDP trzeba było tylko przełożyć górne mocowania chyba tylnych. Po tej operacji przód stał jak w serii ale tył kilka cm wyżej. Może to kwestia twardszych tylnych sprężyn w kombi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejda jesli chodzi o seryjne sprezyny to bedzie to samo co w seryjnym gteku bo to sprezyna ustala wysokosc auta a amory to w zaeznosci jakie wlzsysz jakiej firmy i specyfikacji taka bedzie ich twardsc nie powinienes odczuwac jakiejs roznicy z serji na serje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje z kombi MY01 podeszły bez większej rzeźby do GLa

 

 

Ale jak to możliwe?

 

Wciagałem amory z GT i wymieniałem na KYB mierząc je wcześniej z tylnymi od kombi WRXa Buga.

 

Były inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to możliwe?

Z info od Maxa - górne mocowania tylnych wziął z GLa, dodatkowo musiał rozwiercić nieco centralny otwór (chyba w "trzymaczu sprężyny") i dorzucić gdzieś podkładki. Na opposed widzę, że górne mocowania amorów są takie same w GL i GT, więc chyba można uznać, że "wchodzą z lekką rzeźbą" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyjeciu amortyzatorow i rozebraniu na czesci pierwsze roznily sie tym ze WRXowe koncowki amortyzatora (te przy gornym mocowaniu) byly lekko podtoczone pomiedzy gwintem a plaszczyzna robocza ramienia tloczyska. Natomiast moje RXowe nie mialy takiego patentu przez co po zalozeniu gornego mocowania mialy spory luz. Rozwiazaniem okazaly sie dwie dosc wysokie podkladki. Wszystko lata sprawnie i po 6kkm nie zaobserwowalem zadnych luzow.

Na springach z WRX siedzi dosc wysoko. Mysle ze zalezy to od roznicy w wadze pomiedzy autami. Daj znac jak wyglada na tych z GT bo mysle o podmiance. :D

 

Pozdrawiam i sorki za brak polskich znakow ale telefon mnie wykonczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...