Skocz do zawartości

Obroty n/a po raz kolejny


zofx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Było już parę wątków na ten temat, ale problem występował w STI itp

 

Impreza 2.0 n/a 125km 2004

 

Obroty na jałowym to 400-600 jak poniżej, raz mu się udało zgasnąć, ale to 3 sek po uruchomieniu silnika, odpaliłem ostro ruszyłem, zahamowałem na spadku przed bramą i zgasł.

 

26042011006.jpg

 

Po wbiciu go na wysokie obroty, i puszczeniu gazu obroty spadają jak należy czyli na 1100 i spadają delikatnie do 900 ( foto poniżej ) , a po chwili znów idą na 600-400...

 

26042011007.jpg

 

dodam, że auto nie telepie praktycznie w ogóle , ale te obroty są przerażające :cry:

aa no i jeśli ma to jakiś związek to mam bardzo mały wyciek oleju ze śruby od miski olejowej...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Było już parę wątków na ten temat, ale problem występował w STI itp

Impreza 2.0 n/a 125km 2004

Obroty na jałowym to 400-600 jak poniżej, raz mu się udało zgasnąć, ale to 3 sek po uruchomieniu silnika, odpaliłem ostro ruszyłem, zahamowałem na spadku przed bramą i zgasł.

W moim wolnymssaku były podobne objawy i AFAIR czyszczenie przepustnicy pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpiąłem pod kompa i mam obroty minimum 650 - 750 na jałowym, więc chyba dobre. jak włączę klimę mam 900-950.

 

Czyli niemal idalnie.

 

Czasami jak będzie zimny(silnik), to mogą Ci spadac chwilowo nawet do 500rpm i poniżej. Mój tak czasami robi, jednak jeszcze nigdy nie zgasł. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...