Skocz do zawartości

Zmiana konsoli środkowej Legacy MY05 na Legacy MY08


marcellus

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też raczej się skłaniam ku tezie o zarabianiu na "polaczkach", no chyba że w tej centralce braknie pamięci na słowniki, itp. zasoby dla wszystkich języków.

 

Goły ROM też widziałem w necie. Tyle że ja piszę o wgraniu polskiego firmware'u na polskiego parrota. Chyba, że źle doczytałem, ale wydaje mi się, że ten oficjalny polski dystrybutor, który pośrednio sprzedał mi parrota, ostrzega przed wgraniem polskiego softu. Plik, który ściągnąłem spod polskiej flagi zresztą ma w nazwie PO, a nie PL2, jak powinien.

 

Ja niestety nie mam schowka koło lusterka :-( A koło lewego słupka już się rozgościł smartfon :-( Nawet z pilotem mam problem, bo na desce brak wolnego kawałka miejsca ;-) A ja chciałem jedynie mieć te 50 płyt na pendrive'ie i puszczać jedną po drugiej bez żadnych zbędnych fanaberii :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zarabianie tylko na "polaczkach". ;) Softy podzielone są na 4 strefy:

http://www.parrot.com/usa/support/downl ... languages/

 

Ja wgrałem soft PO do Parrota MKi9200 PL2 i działa. Dzwoniłem wcześniej do pomocy technicznej, gość nie umiał mi wytłumaczyć czemu oznaczyli to PL2 i twierdził, że wszystkie Parroty z polskiej dystrybucji mają takie oznaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mam schowka koło lusterka :-( A koło lewego słupka już się rozgościł smartfon :-( Nawet z pilotem mam problem, bo na desce brak wolnego kawałka miejsca ;-) A ja chciałem jedynie mieć te 50 płyt na pendrive'ie i puszczać jedną po drugiej bez żadnych zbędnych fanaberii :-(

 

Ja wczesniej mialem zamontowany wyswietlacz na oslonie skrzyni biegow, pomiedzy srebnym plastikiem a czarnym, tam gdzie jest reduktor. Latwo tam jest wprowadzic kable w szczeline i przykleic tasma dwustronna bo jest plaska powierzchnia. Niestety funkcjonalnie jest kiepsko, trzeba odrywac wzrok od szyby, zeby cos zobaczyc.

Teraz mam w lewym, gornym rogu radia, zaslaniajac deko przycisk eject. Widocznosc ok, a kable mozna schowac pomiedzy maskownice boczna, calkiem ladnie to wyglada, a srebna obudowa Parrota dobrze komponuje sie ze srebnym radiem :mrgreen: .

Nie wiem jedynie o ile twoj wyswietlacz jest wiekszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany. Wgrałem nowy polski soft, wcześniej otrzymawszy potwierdzenie, że można. I na szczęście, chociaż dystrybutor twierdził, że tylko 9100 i 9200 mają sortowanie po katalogach, to jednak okazało się, że mój 9000 też teraz tak odtwarza po usb. Tak więc, pomimo że nie mam wyświetlacza, to jestem zadowolony. A tak swoją drogą, jestem ciekaw, ile więcej opcji ma wersja 9200 w porównaniu z moją 9000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...