Skocz do zawartości

mocowanie foteli


HULK

Rekomendowane odpowiedzi

i o ten schemacik mi chodzilo :)

 

-- 27 kwi 2011, o 19:04 --

 

jak sie okazało po rozebraniu fotela to faktycznie cztery śrubki ale dwie poziomo i to z nimi byl mały problem :)

kilka godzinek, wiercenie, spawanie, giętarka i łącznik - przejściówka gotowa, fotelik pasażera juz na miejscu, z drogim pójdzie juz gładko :)

jest nieźle :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NNoooo grubo pojechałeś,słyszałem że maja trochę gorsze trzymanie boczne od Recaro,ale za to ceną biją je na głowę.Sam osobiście nie miałem przyjemności ale nie omieszkam cię jutro pomaltretować pod sklepem.Pasy też pewnie jakieś szeleczki do foteli?,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączę się.... myślę o kubełku, ale chciałbym zachować możliwość przesuwania fotela (jak by ktoś inny prowadził, bo ja np. mam 2 promile ;) ) i pytanie, czy da się to połączyć... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

009tcx.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

001bli.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Tak na szybko bo to mam pod reka, 2mm ocynk, teraz w zasadzie do tej płyty można przykręcić każdy fotel, jesli jest chęć i potrzeba ( te fotele maja plaski spod )

można wyciąć środek tej plyty i uzyskać coś w rodzaju ramki. Proste, mocne i tanie, koszt materiałów 25 juro i własna praca :roll: za oryginalne ramki i przesuwki

80 funtow z sztukę plus wysyłką :!: Zachowane zostało tez oryginalne zapięcie pasów.

Asad Słodowy :mrgreen:

 

a i oczywiście procedura patentowa w toku 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...