Skocz do zawartości

Pojemność baku, rodzaj paliwa.


Stach83

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zrobiłem test, więc odświeżam.

Pojeździłem pół na pół spokojnie/normalnie (większe pół normalnie :)) i wyszło mi tylko 15,71l/100km...

Dziękuję za wzięcie udziału w dyskusji jak również konstruktywne uwagi typu "masz popsute auto.

Okazało się, że przy zachowywaniu się na drodze jak ustawy przewidują, to mam całkiem ekonomiczne auto :)

Pozdrawiam,

stach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w trasie przy bardzo nie równej jeździe 80-100 km/h (złe ET na felgach i 4 osoby wiec tarło ) wyszło 10l/100km.

Przyzwoicie... ;]

 

Stach83, moja w cyklu mieszanym bierze jakieś 13-14l...

także z tą ekonomicznością bym nie przesadzała

Nie wiem jak u mnie, nie jeżdżę w cyklu mieszanym... Jeżdżę od świateł do świateł i bierze jak bierze ;]

 

z miksolem , przecie wszyscy wiedzą, że to sie miesza:)

A miksol to nie jest już mieszany? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

jak juz wszyscy pytają to ja tez :D a ile litrów ma bak w GD (dokladniej GG) WRX 2001? zalałem za 100zł =18litrów do prawie pustego zbiornika (rezerwa, tak kupiłem auto :P) i miałem prawie połowę... więc wychodzi na to, ze jakies 45litrów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRX ma zbiornik wielkości 45 litrów

Bardzo dobre założenie,szczególnie do wyliczana spalania. ;):biglol:

@@KiF,ale jesteś pewien że fabryczny? :P;)

 

Odp. na pytanie jaka jest pojemność zbiornika, a nie na to jak oblicza spalanie:) jeżeli podałem złą wielkość zbiornika to proszę o poprawienie:) taką informacje gdzieś, kiedyś przeczytałem w internecie, sam nie testuje wielkości zbiornika:p zawsze tankuje jak zejdzie do przed ostatniej kreski i wchodzi ok 42 litrow.Teraz mnie zaciekawiła uwaga powyżej i po głębszym przeszukaniu internetu w tej sprawie mam już wątpliwości co do mojej wypowiedzi. Proszę o weryfikację jej:)

Edytowane przez KiF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie ??

 

jak nie umiesz zajrzeć na pierwsza strone tematu ,to pofatyguj sie do

 

w schowku, jakąś książkę itd

 

No specjalnie dla ciebie przeczytałam go 3 razy i g*wno mi to dało, także jak nie masz zamiaru pomagać to szkoda żebyś zaśmiecał :)

 

 

Modele Imprezy turbo od MY97 -pojemność zbiornika paliwa-60L.MY96 miały zbiorniki 50L.

Impreza n/a zbiornik 50L,od MY07 Imprezy 2.0 -zbiornik-60L,od MY08 wszystkie mają zbiorniki 60L.

 

czyli niezależnie czy kombi czy sedan, n/a ma 50l ? [w ogóle co to znaczy n/a poza tym że na nasze to znaczy "bez turba"? :D]

Edytowane przez karloszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n/a znaczy niedostępny, to modele których nie było w europie.

hehehe no niby też, ale jeśli mówimy o silnikach w samochodach to raczej znaczy że jest wolnossący- jak koleżanka Aga wyżej napisała. Pozdrawiam

Edytowane przez boorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele Imprezy turbo od MY97 -pojemność zbiornika paliwa-60L.MY96 miały zbiorniki 50L. Impreza n/a zbiornik 50L,od MY07 Imprezy 2.0 -zbiornik-60L,od MY08 wszystkie mają zbiorniki 60L.

 

a skad kolega ma takie wiadomosci, serwisowki, ktore mialem w reku podaja dla turbo tylko i wylacznie 60l,....mnie bardziej nurtuje to czy w gt jest swiecaca sie kontrolka od rezerwy bo wskazowka juz lezy a jakiejkolwiek diody brak, przy czym po przekreceniu stacyjki gdy wszystkie kontrolki swieca tuz przed zakreceniem rozrusznika tez nic od paliwa mi nigdy na desce nie mrugnie jesli powinno , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...