Jump to content

Co się dzieje z tym forum ?

Guest ariel

Recommended Posts

Guest ariel

Dostałem pasek... nie pierwszy raz ale tym razem administrator działu technicznego ape dał mi go za post:

Zapytaj w nie-ASO, Cysztof tam robił i z tego co pamiętam to był zadowolony.

Tu masz trochę więcej danych:

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=4&t=1168

Poszukałem trochę w regulaminie bo ape nie raczył mi tego wytłumaczyć. Dopiero jak zacytowałem punkt regulaminu i udowodniłem że to jego obowiązek, w końcu to zrobił z wielką łaską i próbą wywyższania się funkcją admina.

I niestety z tym się nie zgadzam, no ale co tam przecież moderator to nadczłowiek i może mieć mnie (sami wiecie gdzie).

Stąd automatycznie nasuwa się pytanie: "Co się dzieje z tym forum?" czy nie można już polecić komuś firmy innej niż ASO ?

Oczywiście nie bo ASO jest najlepsze i tylko tam możecie naprawić lub zmodyfikować swoje Subaru.

Niedługo dostaniecie bana za umawianie się na kawę bo przecież można ją wypić w ASO za 2,50zł z automatu.

Zaczynam się zastanawiać jaki ustrój przypisać do tego rodzaju polityki którą się tutaj uprawia, szybko skojarzyłem że dekomunizacja się chyba w tym kraju nie udała bo zawsze zostanie ktoś kto takie zabiegi preferuje.

Wiem że to forum prywatne należące do SIP a nie forum Onetu gdzie anonimowo można poszydzić z władzy.

Czasem jednak mam wrażenie że łapę na tym wszystkim trzymają ludzie z kompleksami i dlatego urządzane są polowania na niewiernych którzy polecą czasem alternatywę dla ASO, z resztą dawno na forum technicznym nie widziałem posta kogoś z związanego z SIP - może nie mają odpowiedniej wiedzy ? A może nie mają czasu na pierdoły ?

Na szczęście byli tacy ludzie jak Azrael czy emotorsport którzy służyli radą i pomocą której niestety ze strony ASO nie można było się spodziewać, Azrael dostał bana a Elek ma tego chyba dość i wcale mu się nie dziwie bo ileż można rywalizować z równymi i równiejszymi. Pewnie dostanę bana za ten post bo komuś przez to spadnie własna samoocena ale mam już to gdzieś, ciekawi mnie tylko czy to ja jestem nienormalny czy ktoś podziela moje zdanie.

Wesołych Świąt

ariel, masz widzę mocny problem ze zrozumieniem regulaminu.

Złamałeś dwa punkty regulaminu.

III. Przymusowy urlop od Forum przysługuje m.in. za:
(...)
 promowanie działalności konkurencyjnej wobec gospodarza Forum (SIP)
(...)
d) prowadzenie agitacji na rzecz innych forów motoryzacyjnych.

W zasadzie powinny być dwa paski :lol:

Forum ma regulamin. Kropka. Regulamin wyczerpuje wszelkie dyskusje. I chociaż prywatnie uważam, że niektóre zapisy można by trochę zmienić to dopóki istnieje on w takim, a nie innym brzmieniu to:

a)Forumowicze muszą go przestrzegać

b)Moderatorzy muszą go egzekwować

Jeśli Ci to nie pasuje to masz dziesiątki forów moto i tam możesz reklamować co chcesz i kogo chcesz (o ile nie złamiesz tamtejszego regulaminu :wink: ).

Sorry ale choćbyś napisał dziesięć elaboratów to regulaminu nie zmienisz.

pablonas, chciałem coś więcej napisać ale widzę, że jeżeli ktoś już bardzo ale to bardzo nie może wytrzymać to pozostaje jedynie przypomnieć o narzędziu zwanym PW. 8)

a)Forumowicze muszą go przestrzegać

b)Moderatorzy muszą go egzekwować

znaczy że moderatorzy nie muszą go przestrzegać? :roll:

to ja od dzisiaj nazywam się moderator :twisted:

Guest ariel

Prawda jest niestety taka że interpretujecie te przepisy tak jak wam się podoba a nie jak wynika z ich treści, nie patrzycie na posty przez pryzmat użytkownika tylko wyłapujecie momenty aż komuś się noga podwinie. Reprymendę dostaje od gościa który pisze jednego posta na dwa dni a z forum technicznym ma tyle wspólnego co ja z lotnictwem wojskowym.

Jeśli Ci to nie pasuje to masz dziesiątki forów moto i tam możesz reklamować co chcesz i kogo chcesz (o ile nie złamiesz tamtejszego regulaminu :wink: ).

Teraz to mnie obrażasz bo nikogo nie reklamuje, niestety jeśli ASO nie wykonuje takich zabiegów to trzeba podać namiar do firmy którą znam lub o której słyszałem coś dobrego, dlaczego nikt z działu technicznego nic nie podpowie ? bo nie mają o tym zielonego pojęcia, z resztą już raz zrobili pośmiewisko z Lotos Quazar jak wytłumaczyli dlaczego jest taki "dobry"

Miejcie dalej w dupie użytkowników a zostaniecie tu chyba sami ze swoimi paskami bo już kilka autorytetów na tym forum pokazało że ma inne zdanie i niestety ich nie ma.

Bardzo mi się podoba że żaden z was nie zaprzeczył że to forum i jego przepisy są chore, to mi wszystko tłumaczy.

Reprymendę dostaje od gościa który pisze jednego posta na dwa dni a z forum technicznym ma tyle wspólnego co ja z lotnictwem wojskowym.

Dostałeś pasek od Admina i nie ma znaczenia ile pisze postów. Może nic nie pisać ale jak łamiesz regulamin to pasek masz dostać. Nie ważne od kogo.

niestety jeśli ASO nie wykonuje takich zabiegów to trzeba podać namiar do firmy którą znam lub o której słyszałem coś dobrego,

Dajesz namiary na firmę która oprócz tego, że robi przekładki, świadczy również usługi które już są konkurencją dla każdego ASO. To jest złamanie regulaminu.

dlaczego nikt z działu technicznego nic nie podpowie

Masz na myśli DT SIP? Zapytaj w odpowiednim dziale to uzyskasz odpowiedź... inna sprawa, że w tym przypadku pewnie nie byłaby to odpowiedź jakiej pytający oczekiwał :wink:

Miejcie dalej w dupie użytkowników a zostaniecie tu chyba sami ze swoimi paskami bo już kilka autorytetów na tym forum pokazało że ma inne zdanie i niestety ich nie ma.

Strasznie spłycasz problem "autorytetów". To zrozumiałe bo nie było Cię na forum w momencie gdy ważyły się jego losy, a całe zamieszanie powstało z powodu brzydkich działań tychże "autorytetów". Nie chce mi się wnikać w szczegóły, jak chcesz to poszukaj.

Generalnie obecny kształt forum to w zasadzie wynik głosowania. W pewnym uproszczeniu: mieliśmy wtedy wybór: albo SIP wyciąga wtyczkę i forum znika albo mamy to co dzisiaj tu widzisz. Możesz autorytetom z takie forum podziękować. Kiedyś było tu dużo bardziej liberalnie.

Z mojej strony EOT.

Guest zacier

Jeden z zarzutów ariela był taki że nie dostał odpowiedzi . Czy jeśli ktoś nie dostanie odpowiedzi tzn że jakiś moderator dostanie za to pasek ? :mrgreen:

Prawda jest niestety taka że interpretujecie te przepisy tak jak wam się podoba a nie jak wynika z ich treści, nie patrzycie na posty przez pryzmat użytkownika tylko wyłapujecie momenty aż komuś się noga podwinie. Reprymendę dostaje od gościa który pisze jednego posta na dwa dni a z forum technicznym ma tyle wspólnego co ja z lotnictwem wojskowym.

Ariel mody działają jak policja, to że przrekroczysz na drodze 150km/h nie oznacza ze dostaniesz od cHWDP mandat. Zawsze jest PW do modów i możesz poskaryc ja jednego czy drugiego....

Teraz to mnie obrażasz bo nikogo nie reklamuje, niestety jeśli ASO nie wykonuje takich zabiegów to trzeba podać namiar do firmy którą znam lub o której słyszałem coś dobrego, dlaczego nikt z działu technicznego nic nie podpowie ?

Nie trzeba tylko... możesz podać namiar! jeżeli to nie łamie ragulaminu... a jezeli tak to można to zrobić na PW i wilk syty i owca cała.

Mody tu mają zdrowy zapier....dziel i jakby nie wnikają w intencje ( ty też byś nie wnikał) robią swoje.

Wg mnie nie ma się co napinać... też kiedyś chiałem refromować forum a ono było, jest i bedzie tylko się usery zmieniają :wink:

Guest ariel
Odpowiedz z cytatem selektywnym

No tak, wielka mi konkurencja. Chyba jedyne ASO które wykonuje takie usługi to MTS Subaru

Masz na myśli DT SIP? Zapytaj w odpowiednim dziale to uzyskasz odpowiedź... inna sprawa, że w tym przypadku pewnie nie byłaby to odpowiedź jakiej pytający oczekiwał :wink:

Wybacz ale dział techniczny nie raz pokazał swoją wiedzę w taki sposób że nawet nie da się tego czytać i kilka razy ktoś im udowodnił że nie mają racji. Nie jest to dla mnie żaden wyznacznik wiedzy dlatego wolę napisać PW do emotorsport czy carfit i pewnie dowiem się więcej mając jednocześnie pewność że otrzymam rzetelne i obiektywne informacje a nie gówniane informacje z broszury informacyjnej.

Strasznie spłycasz problem "autorytetów". To zrozumiałe bo nie było Cię na forum w momencie gdy ważyły się jego losy, a całe zamieszanie powstało z powodu brzydkich działań tychże "autorytetów". Nie chce mi się wnikać w szczegóły, jak chcesz to poszukaj.

Generalnie obecny kształt forum to w zasadzie wynik głosowania. W pewnym uproszczeniu: mieliśmy wtedy wybór: albo SIP wyciąga wtyczkę i forum znika albo mamy to co dzisiaj tu widzisz. Możesz autorytetom z takie forum podziękować. Kiedyś było tu dużo bardziej liberalnie.

To że nie miałem konta na forum to nie znaczy że go nie czytałem. A co do brzydkich działań to trochę przesadzasz bo SiP nie zna zasad zdrowej konkurencji, myślą że mają monopol na rynku a wcale tak nie jest i niedługo ich praca ograniczy się do sprzedaży nowych samochodów. SiP wyciągnie wtyczkę :roll: nie rozśmieszaj mnie, nie zrobią tego bo wiedzą że znajdzie się ktoś mądrzejszy kto to wykorzysta.

Jeden z zarzutów ariela był taki że nie dostał odpowiedzi . Czy jeśli ktoś nie dostanie odpowiedzi tzn że jakiś moderator dostanie za to pasek ? :mrgreen:

Odpowiedz dostałem ale dopiero po zacytowaniu punktu regulaminu którego treść wskazuje że to obowiązek dającego ostrzeżenie, niestety ape o tym nie wiedział

Ariel mody działają jak policja, to że przrekroczysz na drodze 150km/h nie oznacza ze dostaniesz od cHWDP mandat. Zawsze jest PW do modów i możesz poskaryc ja jednego czy drugiego....

Premo, ja to wiem i napisałem pw do administratora, nic sensownego jednak nie powiedział.

Co do łamania przepisów na forum to już napisałem że są tu równi i równiejsi. Nie zdajecie sobie sprawy ilu jest sprzedających którzy mają zarejestrowane firmy sprzedające części - niestety nie ma na tyle bystrego moderatora który będzie potrafił to wyłapać. W sumie po co skoro można dać pasek za polecenie firmy innej niż ASO.

Na pewno Pablonas jesteś tak lojalny że jak kolega przy piwie zapyta Cię gdzie kupić opony to dajesz mu namiar na autoryzowanego dealera bo zwykli sprzedawcy to złodzieje.

Czasem mam wrażenie że moderator nabija sobie statystyki dając paski i ma gdzieś to że rozdaje je za nic.

Róbcie tak dalej i niedługo zaczniecie się cieszyć że macie zalogowanych 10 użytkowników - ale to chyba dobrze bo sami pozabijacie się paskami :!:

Z góry dziękuje za komentarze typu: "jak Ci się nie podoba to po co tu jeszcze siedzisz ?"

Długo to pewnie nie potrwa.

Czasem mam wrażenie że moderator nabija sobie statystyki dając paski i ma gdzieś to że rozdaje je za nic

Na sluzbowe STI i mozliwosc podgladania skasowanych postow w "Estetach" trzeba jakos zarobic... Troche wyrozumialosci dla moderatorni!

:P:mrgreen:

PS. To jest oficjalne forum IMPORTERA. I tak jest tu bardzo liberalnie.

Nie zdajecie sobie sprawy ilu jest sprzedających którzy mają zarejestrowane firmy sprzedające części - niestety nie ma na tyle bystrego moderatora który będzie potrafił to wyłapać.

Co ciekawe, Ty również zostałeś wskazany przez swoją konkurencje, forumowiczów jako sprzedający/handlujący, czy osoba z takimi osobami związana.

Masz bana? 8)

Masz odcięty K/S?

Nadal uważasz, że nie mamy liberalnego podejścia? To pisz nadal swoje populistyczne głodne kawałki i rób z siebie świętego.

Albo się zastanów nad tą sytuacją w szerszym kontekście a nie tylko czubka własnego i kumpli nosa (czyt. konta/portfela).

bo SiP nie zna zasad zdrowej konkurencji

Powinieneś raczej się rozpisać nad arogancją i brakiem kultury robiących tu swoje mniejsze jak i większe interesy. Ale nie, wolisz oczerniać firmę, na której "podwórku", w gościnie to wszystko się dzieje.

Guest ariel
Co ciekawe, Ty również zostałeś wskazany przez swoją konkurencje, forumowiczów jako sprzedający/handlujący, czy osoba z takimi osobami związana.

Masz bana? 8)

Nie pisz takich rzeczy bo byłem u dentysty w piątek i nie bardzo mogę się śmiać (szczęka trochę drętwa) :wink:

Jeśli sądzisz że jestem handlarzem sprzedając: intercooler, klocki hamulcowe i przewody w oplocie to nie wiem już co mam o Tobie myśleć bo albo chcesz mnie sprowokować żeby dać mi bana albo naprawdę patrzysz na wszystkich jak na potencjalne zagrożenie dla właściciela forum.

A skoro ktoś mnie wskazał to trudno, zawsze się znajdzie jakiś idiota.

Niedługo przy rejestracji będziecie chcieli kopie rozliczenia PIT i zaświadczenie o zatrudnieniu żeby sprawdzić potencjalne zagrożenie.

Powinieneś raczej się rozpisać nad arogancją i brakiem kultury robiących tu swoje mniejsze jak i większe interesy. Ale nie, wolisz oczerniać firmę, na której "podwórku" to wszystko się dzieje.

Jeszcze nikogo nie oczerniłem, nie podoba mi się tylko sposób działania tego forum, boli Cię że nie potrafisz wyłapać użytkownika który reprezentuje firmę stanowiącą konkurencję dla SIP dlatego dobieracie się do każdego podejrzanego - szybciej przecież dać pasek niż się zapytać lub poprosić o edycję posta. Mnie też się nie podoba jak robi się z forum słup ogłoszeniowy.

Nadal uważasz, że nie mamy liberalnego podejścia? To pisz nadal swoje populistyczne głodne kawałki i rób z siebie świętego.

Albo się zastanów nad tą sytuacją w szerszym kontekście a nie tylko czubka własnego i kumpli nosa (czyt. konta/portfela).

Nie robię z siebie świętego ale skoro masz do mnie jakiś problem to napisz o tym, ostatnio zauważyłem że masz problem do każdego kto ma inne zdanie, z taką arogancją i wywyższaniem powinieneś dostać tytuł Moderator Fuhrer :wink:

A skoro ktoś mnie wskazał to trudno, zawsze się znajdzie jakiś idiota.

Kilka osób może się poczuć dotkniętych.

Nie pisz takich rzeczy bo byłem u dentysty w piątek i nie bardzo mogę się śmiać (szczęka trochę drętwa) :wink:

Ale proszki już puściły? :mrgreen:

nie podoba mi się tylko sposób działania tego forum,

Nikt nie jest doskonały a stron w internecie są miliony, poszukaj, może Ci któraś bardziej przypasuje.

boli Cię że nie potrafisz wyłapać użytkownika który reprezentuje firmę stanowiącą konkurencję dla SIP

Aktualnie boli mnie kolano po wczorajszym meczu, innych dolegliwości nie odnotowałem.

Nie robię z siebie świętego ale skoro masz do mnie jakiś problem to napisz o tym, ostatnio zauważyłem że masz problem do każdego kto ma inne zdanie, z taką arogancją i wywyższaniem powinieneś dostać tytuł Moderator Fuhrer :wink:

Niestety nie wiem o czym piszesz bo nie za bardzo zauważyłem Twoją dotychczasową obecność na Forum. Nawet nie pamiętam abyśmy wymienili posty w jakimkolwiek temacie.

Nie wiem natomiast również co mam napisać w sprawie Twojej analizy mojej osoby i postępowania ale tytuł należy się wybitne osiągnięcia na rzecz forum a takich niestety nie posiadam.

Gdybyś miał konkretne pytanie nie krępuj się go zadać w temacie pytań do moderatorów, bo na razie widzę frustracje z powodu... 3mm czerwonego paska.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...