Jump to content

ANKIETA STUDENTKI DO WYPEŁNIENIA - Pleeeeease !

beben

Recommended Posts

Mam do was gorąca prośbę. Moja siostra, studentka 5 roku na ASP, użytkowniczka forka :!: 8) , potrzebuje do pracy magisterskiej opracować ankietę. Sporo zebrała ale jeszcze jej troche brakuje i jest juz lekko w czarnej .... no tej ...... dupie. Także temat z gatunku tych ASAP :oops:

Ankieta jest na temat sztuki i jej postrzegania przez społeczeństwo. Jeśli jesteście kompletnymi laikami i was ten temat zupełnie nie interesuje, wypełnienie jej zajmie max 2 min (wiem bo ja taki jestem i tyle mi wyszło :mrgreen::oops: ), jesli macie coś do powiedzenia na ten temat to pewnie max 10 min.

Ankieta jest oczywiście anonimowa, ale oczywiście jak ktos sie zgłosi i ujawni na Plejadach to piwko postawie bez mrugnięcia :twisted: :wink:

http://moje-ankiety.pl/respond-9164.html

Gdyby ktoś, a mam nadzieję że bedzie odzew, ją wypełnił to poprosze o przesłanie jej do mnie na b-arek@lamela.pl

• Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Slesz piwko dowolne dostępne na półce w lokalnym sklepiku osiedlowym na plejadach :-)

Lekko was wprowadzilem w błąd , ankiety nie musicie mi wysyłać bo jesteście widoczni i inwigilowani online :-)

Dzięki !!!

beben, wypełnię, ale w zamian musisz obiecać, że poprawisz byka w tytule wątku :mrgreen:.

ale wtopa :!: , niezły twór wymysliłem :oops::oops::oops: ,

czytając twój wpis z telefonu nie widziałem opisu pod tematem i myslałem że chodzi ci o to ze "pleeeeease" pisze się przez jedno "e" :wink: :mrgreen:

-- 22 kwi 2011, o 15:48 --

wiec wiem jaki to bol, namowic ludzi zeby cos zrobili bezinteresownie

tu na szczescie nigdy nie było z tym problemu :!: , parafrazując klasykę : Forum rządzi Forum radzi Forum nigdy cie nie zdradzi :lol:

to ja normalnie artysta chyba jestem

nie no co ty gadasz, wyglądasz normalnie :mrgreen:

Tez się boje siostra się zorientuje po slownictwie i danych które moje i będę miał przechlapane :-), chociaż mój stosunek do sztuki zna doskonale i nie pozostaje hej nic innego niż akceptacja :-)