Jump to content

Możliwości Forestera


standerus

Recommended Posts

Witam

Lata temu myślałem nad kupieniem forka. Po długich dumaniach stanęło na LR Discovery, przerzuciłem kilka modeli etc itd...

Po czasie przychodzi podsumowanie i to ze coraz mniej potrzebuję wielkiego 4x4, z ramą, budą, v max 120 i przyspieszeniem do setki około 40 sekund, w dodatku pożerającego ok 15 litrów diesla na dużej gumie. Jednak ciągle poszukuję autka o jakiś tam zdolnościach terenowych, gdzie po wrzuceniu małego liftu i troszkę większych kółek i osłon miałbym w miarę cywilizowane auto miejski, o umiarkowanym apetycie na portfel i średnich możliwościach terenowych.

 

Prośba o pomoc - może jest ktoś z Krakowa i okolic, kto chciałby pomóc i pojechać w kilka aut na jakiś lekki teren, tak by można było zobaczyć co auto potrafi przed kupnem Trochę oglądam filmików po necie, ale w większości jeżdżą kierowcy płaskich, bez większych doświadczeń w terenie, trochę bojąc się jeździć 8)

Szukam kogoś kto miałby ochotę sobie w jakiś weekend przejechać się w fajne miejsce, spróbować swoich i auta możliwości,w asyście landka lub kilku, więc zakopanie nie grozi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...