Jump to content

Przestrzegam przed użytkownikiem chrisro !!!

EVAN

Recommended Posts

Nie lubie zakładać takich tematów, ani poruszać takich tematów ale widocznie czasem trzeba :roll:

Przestrzegam przed zakupami u użytkownika chrisro - dobrze znanego na forum.

Nie mam już ochoty pisać mu kolejnego PW z pytaniem co z moimi zaciskami i tarczami.

Sprzedałem mu kilka rzeczy - nie było problemu, ale przy ostatnim zakupie gdzie to ja byłem osobą płacącą już powstał zonk.

Ponad miesiąc temu wpłaciłem X zł na jego konto i czekam. Miał załatwić jeden zacisk bo posiadał tylko jeden i wysłac mi kpl z tarczami. Zacisk dostał ale nie mógł znaleść tarcz. Chrisro szuka tarcz w swoich przepastnych magazynach od 4 kwietnia :roll:

11 kwietnia już mi obiecywał zająć sie tematem .... i dalej nic. Ostatnio już mi na PW nie odpisał :x

Dla mnie słowo jest droższe od kasy więc jak ktoś mówi, że się zajmie tematem to wierze, że tak będzie.

Ja Chrisro sprzedałem kierownicę i taśmę z WRXa - napisał, że taśma była uszkodzona - uwierzyłem mu na słowo i zaproponowałem zwrot kasy - myślę, że takie zdrowe zasady powinny panować na takim forum. Ale jak widać, ilość postów nie świadczy o rzetelności forumowicza.... niestety :|

Tak jak napisałem na początku - nie lubię tworzyć takich tematów bo wiem, że różne są sytuację w życiu i poprostu czasem coś nie wypali, ale myślę, że sa granicę dobrego smaku w handlu.

Dalej mam nadzieję, że te zaciski i tarcze dotrą do mnie mimo, że pewnie co na nie spojrze będą mi przypominać tą sytuację :mrgreen:

Widac to chyba taki handlowy attitude naszego forumowego kolegi , wiec dorzuce swoje 3 grosze ktore w sumie powinienem napisac rok temu ale zostawilem je dla siebie.Mialem nic nie pisac , bo myslalem ze to moze jednorazowa wtopa ale jednak widac ze nie bardzo.

Tytanowa rozporka Spec C

Christo ja wystawil , zarezerwowalem ja , zaoferowalem o wile wiecej niz cena rynkowa.Bez gadania przelalem kaske na konto nastepnego dnia.

Zapewnial ze bedzie wymontowana z samochodu nie dalej ja za tydzien dwa.

Z tygodnia, dwoch zrobilo sie prawie dwa i pol miesiaca.Dziesiatki PW , oczywiscie bez odpowiedzi , zorganizowalem sobie nawet do niego tel. Dwie rozmowy ze niby to czasu nie ma bo do auta ma 200 km itp.itd. Pozniejsze tel byly juz mniej milem ze mojej strony.W koncu po miesiacach uzerania dowiedzialem se ze jest rozporka ale okazala sie peknieta.........Z bolem otrzymalem swoja kase ale nie bylem specjalnie zadowolony bo nie dosc ze zablokowalem sobie 700 zl na 3 miesiace to jeszcze dolozylem do interesu 150 zl. bo przelewalem na szybko pieniadze z zagranicznego konta i musielm za to zaplacic prowizje.Oczywiscie poprosilem o rekompensate tej kwoty biorac pod uwage okoliczosci ale kolega sie jakos nie poczol.

Odposcielm bo nie mam czasu na uzeranie sie z nieslownymi ludzmi.

Ja myślę, że chrisro poprostu nie ma tych tarcz i próbuję przeczekać, aż mu wpadną jakieś inne tarcze.

Byle tylko miały taka grubość jaką mi podał i za jaką zapłaciłem :wink: czyli 29,3 mm

Zdenerowało mnie również to, że chrisro jeszcze mnie poganiał z przelewem za te zaciski i tarcze bo niby nie miał kasy na jeden zacisk, który musiał dokupić.

Przelew zrobiłem zaraz jak mnie o to poprosił.

Ale ja dalej jestem optymistą i myślę, że paczka dojdzie do mnie zgodnie z ustaleniami z miesiąca marca :roll:

Jak to mamy w zwyczaju, aby nie bić piany a tym bardziej wysłuchiwać wywodów "adwokatów" temat zamykam.

chrisro, jeżeli chcesz skomentować, wyprostować, zapewnić... czekam ja, bądź którykolwiek z Modów na PW z prośbą o odblokowanie tematu abyś mógł posta napisać.

PS no szkoda

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...