Skocz do zawartości

2 maja 2011 - Majówka w Kielcach


Pancin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kwapcio23, to coś na 3cim zdjęciu to co robi? :P Takich zdjęć tu nie chcemy :mrgreen:

 

 

Pozdrowienia dla silnej ekpiy łódzkiej, ekipy sochaczewskiej i jednego krakusa (dzięki wielkie za użyczenie sprzętu) :wink: :)

 

Podziękowania dla pancina, pogodę zamówiłeś idealną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekipa łódzka w sile 3 aut juz w domu, pozdrawiam wszystkich spotkanych... Kwapcio pracuj pracuj :P

 

Działam, (o ile się nie mylę to :oops: ) skromna nagroda dla autora pierwszej opinii:

 

carlost.jpg

 

:wink:

 

gpruszko zbyt duże ciśnienie w oponach, no i pojawiła się nadsterowność :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekipa łódzka w sile 3 aut juz w domu, pozdrawiam wszystkich spotkanych... Kwapcio pracuj pracuj :P

 

Działam, (o ile się nie mylę to :oops: ) skromna nagroda dla autora pierwszej opinii:

 

carlost.jpg

 

:wink:

 

gpruszko zbyt duże ciśnienie w oponach, no i pojawiła się nadsterowność :P

 

 

carlos-wrx z tym szyberkiem i szyba otwarta wygladasz jakbys jechal na lans do Sopotu :wink:

 

Ale pogode to na TMICi mieliscie idealna :mrgreen:

 

Chyba musze sie przejechac wkoncu do miedzianej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blado :mrgreen:bęben popsuł auto :mrgreen: i zmył się koło południa a carlos-wrx, jeżdził jak ja i mówił że mechanik mu zabronił poganiać koniki coby się nie rozbiegły po okolicznych lasach :mrgreen:

Imprezka udana,gratki dla Pancina ,pozdrówka dla łódzkiej ekipy i poostałych,lukasz_gt, a nie ma za co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlos-wrx, jeżdził jak ja i mówił że mechanik mu zabronił poganiać koniki coby się nie rozbiegły po okolicznych lasach :mrgreen:

 

nieeeee :) to było poprostu mocne postanowienie, że będzie to pierwsza pojeżdżawka , od długiego czasu, z której wrócę o własnych siłach. Musze się oswoić z myślą że auto monża napier....ć i bedzie git... :D ...teraz siedząc w domu, mozna sobie analizować, co i jak, wiem że mogło być zdecydowanie lepiej, ale priorytet był inny :)

Blado :mrgreen: bęben popsuł auto :mrgreen: i zmył się koło południa

 

beben daj cynka co i jak wyszło :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, Będen - miałeś mnie po torze oprowadzić i co? ... furu zepsułeś.

 

Sam się oprowadziłem i tylko 3 razy zabłądziłem.

Nigdy by mi do głowy nie przyszło, że można spowodować wypadek przez sklerozę :)

 

Co Ci siadło w dubajowym wozie?

 

carlos-wrx - jakoś tak dostojnie na tym zdjęciu wyszedłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wszystkim za przybycie na dzisiejszą pojeżdżawkę. Mam nadzieję, że każdy zdążył się zmęczyć za kółkiem. Super fajnie, że pogoda dopisała. Trafiliśmy chyba w jeden dzień bez deszczu na majówce, chociaż mam nadzieję, że jutro mnie też oszczędzi.

 

carlos-wrx - wróżę Ci karierę fotomodela :)

Beben - szkoda, że maszyna zaniemogła, bo liczyłem na podgryzienie kieleckich upalaczy :)

cinek76 - podtrzymuję swoją opinię, że powinieneś założyć slicka i spróbować sił w superoesie. Jak na debiut na naszym śliskim torze, mega jazda.

lucy - gdzie zniknęłaś tak szybko?

 

Wrzucam obiecane czasy z przejazdów.

Próba 1

Próba 2

 

Pozdrowienia dla wszystkich dziś spotkanych i do zobaczenia następnym razem - mam nadzieję. Spragnionym dalszego upalania przypominam o kieleckim FJS'ie u Fitnesa w najbliższy poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie był mój dzień :( Zaczęło się od problemów z odkręceniem kół chyba z pół godz zmieniałem koła :evil: ale to pikuś. Zrobiłem ze 3 kółka rozgrzewające opony, ale auto nie chciało jechać. Krótkie oględziny pod maską i okazało się ze zerwany jest jakiś cienki przewód który pozbawił sterowania turbinę, peaki wskazały drobne 2,1-2,2 bara :lol: . Naprawiłem, auto ruszyło ale tez bez 100% mocy, kolejne oględziny i wyszło że zbiornik z płynem chłodzacym bąbelkuje czyli prawdopodobnie wydmuchana uszczelka :evil: biedny silniczek chyba nie wytrzymał ciśnienia :mrgreen: . Dojechałem spokojnie do Mysiadła i tam diagnozę potwierdziliśmy . W sumie wszystko poza tym jest ok, teraz auto jedzie normalnie, szybko, nic się nie grzeje ale naprawić i tak trzeba. Jedyne pytanie to czy przy okazji przygotowac silnik pod planowane wieksze moce czy odłożyc to na później

 

Pojeżdżawa wyglądała na bardzo profi, wszystko szło bez żadnego problemu, aut w sam raz zeby się wyjeżdzić, generalnie TIP TOP. Jak tylko ogarne sprzęt to u Pancina zagoszczę zdecydowanie częściej

 

Carlos dzięki za prawy, auto masz przekozackie, łeb urywa :!: , a swingersów odłozymy na kolejną okazję 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie był mój dzień :( Zaczęło się od problemów z odkręceniem kół chyba z pół godz zmieniałem koła :evil: ale to pikuś. Zrobiłem ze 3 kółka rozgrzewające opony, ale auto nie chciało jechać. Krótkie oględziny pod maską i okazało się ze zerwany jest jakiś cienki przewód który pozbawił sterowania turbinę, peaki wskazały drobne 2,1-2,2 bara :lol: . Naprawiłem, auto ruszyło ale tez bez 100% mocy, kolejne oględziny i wyszło że zbiornik z płynem chłodzacym bąbelkuje czyli prawdopodobnie wydmuchana uszczelka :evil: biedny silniczek chyba nie wytrzymał ciśnienia :mrgreen: . Dojechałem spokojnie do Mysiadła i tam diagnozę potwierdziliśmy . W sumie wszystko poza tym jest ok, teraz auto jedzie normalnie, szybko, nic się nie grzeje ale naprawić i tak trzeba. Jedyne pytanie to czy przy okazji przygotowac silnik pod planowane wieksze moce czy odłożyc to na później

 

beben wielka szkoda, że auto zaniemogło - ale nie ma tego złego... ani kroku wstecz :wink: :D masz pretekst aby działać dalej...

 

Pojeżdżawa wyglądała na bardzo profi, wszystko szło bez żadnego problemu, aut w sam raz zeby się wyjeżdzić, generalnie TIP TOP. Jak tylko ogarne sprzęt to u Pancina zagoszczę zdecydowanie częściej

jedno trzeba przyznać Pancinowi - wie "chłop" co i jak robi, zero zamieszania - organizacyjnie super.

 

 

Carlos dzięki za prawy, auto masz przekozackie, łeb urywa :!: , a swingersów odłozymy na kolejną okazję 8)

 

dzięki :) ...możę 28.V spotkamy się u Vercia? i będzie okazja poswingować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale było szałowo... :D

Niestety troszeczkę wcześniej niż planowaliśmy wygonił nas wybziutany ze zbiorniczka płyn chłodzący. (przy okazji serdeczne dzięki za wskazówki co do dalszych poczynań - do domu wróciliśmy bezproblemowo :D ).

I ja i syncio bawiliśmy się świetnie.

Pancin serdeczne dzięki - byliśmy u Was pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni :D organizacyjnie miszcz, a samym obiektem to mało że jestem zachwycona...

 

Szacun za foty - Kwapciu jestem pod wrażeniem!!!

 

Niestety tym razem nie udało się dotrwać do pomiaru czasu, ale sądzę że jeszcze nie raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...