Skocz do zawartości

Podroze Plejadowe 2011


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 463
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bardziej chodziło mi o to, że skoro w Łomży był otwarty to jest prawdopodobne, że wszystkie będą otwarte :wink:

 

No coś Ty? :mrgreen: :wink:

 

Tylko czy w Mc Donaldzie podają Żurek? W końcu ten stał się stałą pozycją w karcie menu podczas drogi na Plejady :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi o to, że skoro w Łomży był otwarty to jest prawdopodobne, że wszystkie będą otwarte :wink:

 

No coś Ty? :mrgreen: :wink:

 

Tylko czy w Mc Donaldzie podają Żurek? W końcu ten stał się stałą pozycją w karcie menu podczas drogi na Plejady :P

 

 

jak ładnie poprosisz to Ci "Marzenka" weźmie instant :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej myślałem o tym miejscu: http://maps.google.pl/maps?q=52.215265, ... 09624&z=17

 

zaraz przy trasie, jest tam zjazd do myjni samoobsługowej (na google maps jeszcze jej nie ma), a obok tej myjni jest mnóstwo miejsca.

Bartekfi, chyba jest na googlu: http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s ... 19&iwloc=A

Czyli spotkanko przed myjnią, na płytach?

 

tylko ten konwój z Warszawy jakiś taki lichutki w tym roku :roll:

m.in. Państwo Bzyk dojdą, którzy co ciekawe przenieśli się do Leśnika :)

 

Bartekfi, przez Łomżę chyba nie po drodze w tym roku... :shock: :mrgreen: :wink:

Jak to nie jak tak :P. Ja z niej wyruszam :wink:

 

 

Oczywiście zabieramy ze sobą radyjka CB? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartekfi, chyba jest na googlu: http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s ... 19&iwloc=A

Czyli spotkanko przed myjnią, na płytach?

 

 

to jest dokładnie to miejsce, o które mi chodzi, ale wygląda to jakoś inaczej teraz, dlatego napisałem, że nie widać tego na googlu.

Z tego co pamiętam to nie ma już płyt i teren myjni jest połączony z sąsiednim warsztatem, więc miejsc do zaparkowania Subaraków nie powinno zabraknąć.

 

No chyba, że przenosimy miejsce zbiórki na Orlen: parę set metrów bliżej, tuż za skrzyżowaniem z S8 :idea: to tak jakby ktoś chciał z rana jeszcze kawkę strzelić :wink:

 

 

 

Oczywiście zabieramy ze sobą radyjka CB?

 

 

No i tu mi przypomniałeś, że muszę nową gruszkę kupić 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radyjko podstawa :mrgreen:

 

przejeżdżałem ostatnio obok tej myjni i imho tam az tyle miejsca to nie ma :roll: . Dlaczego nie umówicie się poprostu pod tym rynkiem hurtowym w Broniszach. Bedzie czas na przetestowanie na tym olbrzymim parkingu ręcznego, ustawień geometrii, zawiasu, zapachu choinki czy czego tam jeszcze, w oczekiwaniu na przyjazd spóźnialskich :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejeżdżałem ostatnio obok tej myjni i imho tam az tyle miejsca to nie ma . Dlaczego nie umówicie się poprostu pod tym rynkiem hurtowym w Broniszach. Bedzie czas na przetestowanie na tym olbrzymim parkingu ręcznego, ustawień geometrii, zawiasu, zapachu choinki czy czego tam jeszcze, w oczekiwaniu na przyjazd spóźnialskich

 

 

Z tym olbrzymim placem jest taki kłopot, że to tak naprawdę to jest wjazd na giełdę i nie wiem czy w Boże Ciało będzie to otwarte :wink: Poza tym, czysto teoretycznie :wink: ten wjazd jest jednokierunkowy, więc wyjechać można z tego placu tylko przez giełdę. Przynajmniej tak było w zimie jak sobie tam wjechałem poupalać :twisted:

 

Przejeżdżam tamtędy prawie codziennie, więc sprawdzę co i jak :roll: Zobaczę też ile miejsca jest na tym Orlenie, bo tam może być w sumie najwygodniej; bedzie się można zatankować przed drogą, kawka, hot dog na śniadanie :mrgreen:

 

-- 2 cze 2011, o 07:31 --

 

a co ze stara zrobiles ? Jak mozna zepsuc gruche

 

 

a no widzisz można 8)

 

Polak potrafi podobno nawet metalową kulkę popsuć :twisted:

 

 

 

 

A o której ruszamy o 9.00 - 9.30 ?

 

 

:twisted: wiem.. wiem.. musiałeś spróbować :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze kojarze - to tam wcześniej koło Porsche jest duży parking przy TESCO i Selgrosie /ten pod selgrosem ma dach na prawie calym parkingu/ a w Boze Ciało będzie pusty

 

http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=Bronisze&aq=&sll=52.025459,19.204102&sspn=12.763981,33.815918&ie=UTF8&hq=&hnear=Bronisze,+warszawski+zachodni,+Mazowieckie&ll=52.215673,20.889913&spn=0.006199,0.020599&t=h&z=17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze kojarze - to tam wcześniej koło Porsche jest duży parking przy TESCO i Selgrosie /ten pod selgrosem ma dach na prawie calym parkingu/ a w Boze Ciało będzie pusty

 

 

Z tym pod Selgrosem to jest taki problem, że jest zamykany i jak Selgros nie działa to na parking nie wjedziesz.

Tesco to co innego, wielki ogólnodostępny parking, ale ma jeden feler dla tych którzy będą chcieli jechać trasą S8 (co Ciebie też dotyczy Siekla :twisted: ), bo trzeba się będzie nieco cofnąć w kiedunku Warszawy.

 

 

a nie nagrzewać fury przed jazdą na słońcu

 

rozumiem, że klimat się zmienia, że dziura ozonowa, lodowce topnieją, ale przed 8 rano to chyba jeszcze jakoś da się wytrzymać, co :roll: :wink: :twisted:

 

 

ten orlen może się nada

 

 

też mi się tak wydaje, tylko sprawdzę przy najbliższej okazji czy jest tam gdzie zaparkować parę :wink: aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze kojarze - to tam wcześniej koło Porsche jest duży parking przy TESCO i Selgrosie /ten pod selgrosem ma dach na prawie calym parkingu/ a w Boze Ciało będzie pusty

 

Z tym pod Selgrosem to jest taki problem, że jest zamykany i jak Selgros nie działa to na parking nie wjedziesz.

Tesco to co innego, wielki ogólnodostępny parking, ale ma jeden feler dla tych którzy będą chcieli jechać trasą S8 (co Ciebie też dotyczy Siekla :twisted: ), bo trzeba się będzie nieco cofnąć w kiedunku Warszawy.

 

 

no widzisz - to już wszystko jasne - ale pamiętaj, że o ile mi wiadomo to ja jadę na tę zbiórkę za Tobą :mrgreen:

 

zatem mianujemy Cię naczelnym sprawdzającym - jedyne co mnie zmartwiło to wielkość orlenowego - że nas nie pomieści...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pamiętaj, że o ile mi wiadomo to ja jadę na tę zbiórkę za Tobą

 

 

Pamiętam, pamiętam i dlatego właśnie napisałem że będziesz jechał S8 8)

 

ja tam będę jechał Forkiem, ale chętnie się s8 przewiozę - podobno bardzo komfortowe Audi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja tez się dopisze, od razu dziękuje Allrad za namówienie:), oraz Panu kordynatorowi z SiP za wrozumiałość i wciśnięcie mojego autka.

 

1. Stołeczny konwój:

Warszawa - Sochaczew - Łowicz - Stryków - Parzęczew - Września /tankstelle/ - Luboń - Dopiewo- Sępolno-Miedzichowo - Trzciel - Rzeczyca - Gronów BERLIN

 

wersja II - jest przez Świebodzin - ale tam to może być zatrzęsienie procesji

 

1. Bartekfi

2. Allrad

3. Siekla

4. Korzen93

5. Palladinum + Joanna7f

6. beben - dołączy w Sochaczewie

7. Śmiechu - dołączy w Sochaczewie

8. aga (siostra bębna) - dołączy w Sochaczewie

9. gpruszko & luba

10. vergette

11. pchelek - piąta !!!!!!!!!!!!!!!! rano wyjazd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czy wy nie spicie ?????????????

12. causa

 

 

1a. Łódzki konwój (chyba dołączy do stołecznego):

 

1. Góral z Łodzi

2. Apacz

3. Apaczowa

4. Rafcio1410

5. może slesz

6. może cybel

7. może Urabus

8. może carlos-wrx

9.

 

 

1b. Poznań(dołączy sie do... stołeczno-łódzkiego)

 

1. chojny

2. cz_mamba

3.

 

2. Zachodni konwój:

Nicea -Milano- (Munchen?)- Nurnberg - Dresden - Cottbus - Gronow

 

Nicea/Cagnes sur Mer 4:00 22/06/2011

Milano 7:00

Norymberga 13:00

 

1. dzioba SBRT terenowa 24

2. dziobowa SBRT szosowa 55

3. TJ szosowa 69 - dolacza z Monachium

4.

 

3. Pólnocny konwój

1. Primi

2. Aga

3. Janek

4. Adamus

5. granat833

6.

 

4. Konwój mocne południe Kraków -> Katowice -> Wrocław

 

4a. Konwój katowicki

1. Cichaczu

2. ScorpioGemini

3. Pablo40

4.

 

4b. Konwój krakowski

1. PRIMAR & Mary

2. Ola & Krystyna

3. Żelazny x3

4.

 

4c. Wrocław

1. Agnieszka & Zosia & Reza

2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...