Skocz do zawartości

Podroze Plejadowe 2011


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

w tym dziale nie wroze powodzenia temu wątkowi. W zeszłym roku o tej porze to juz mielismy 30 aut i żarcie zamawialiśmy :twisted:

 

Moze by jakis zielony łaskawca przeniósł to do spotkań forumowych. Tam rozwiniemy skrzydła. Wstyd zeby po kilka aut na konwojach było

 

nie bój sie nie bój - do Sochaczewa na pewno zajedziemy :mrgreen:

 

ale myślę, że temat konwoju się rozwinie w okolicach 100 strony.

 

BTW - czy w tym roku też planujemy jakiś popas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 463
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

droga jest dużo dłuższa do przejechania niż w zeszłym roku to obiadek by się przydał

 

 

droga dłuższa, ale większość to kruzing :wink: autostradą.

Wydaje mi się, że najlepsze rozwiązanie to szukać czegoś w oklicach mety :idea: Może wtedy uda się połączyć popas z innymi konwojami :?: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Stołeczny konwój:

Warszawa - Sochaczew - Łowicz - Stryków - Parzęczew - Września /tankstelle/ - Luboń - Dopiewo- Sępolno-Miedzichowo - Trzciel - Rzeczyca - Gronów BERLIN

 

wersja II - jest przez Świebodzin - ale tam to może być zatrzęsienie procesji

 

1. Bartekfi

2. Allrad

3. Siekla

4. Korzen93

5. Palladinum + Joanna7f

6. beben - dołączy w Sochaczewie

7. Śmiechu - dołączy w Sochaczewie

8. aga (siostra bębna) - dołączy w Sochaczewie

9. gpruszko & luba

10. vergette

11. pchelek - piąta !!!!!!!!!!!!!!!! rano wyjazd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czy wy nie spicie ?????????????

12.

 

 

1a. Łódzki konwój (chyba dołączy do stołecznego):

 

1. Góral z Łodzi

2. Apacz

3. Apaczowa

4. Rafcio1410

5. może slesz

6. może cybel

7. może Urabus

8. może carlos-wrx

9.

 

 

1b. Poznań(dołączy sie do... stołeczno-łódzkiego)

 

1. chojny

2. cz_mamba

3.

 

2. Zachodni konwój:

Nicea -Milano- (Munchen?)- Nurnberg - Dresden - Cottbus - Gronow

 

Nicea/Cagnes sur Mer 4:00 22/06/2011

Milano 7:00

Norymberga 13:00

 

1. dzioba SBRT terenowa 24

2. dziobowa SBRT szosowa 55

3. TJ szosowa 69 - dolacza z Monachium

4.

 

3. Pólnocny konwój

1. Primi

2. Aga

3. Janek

4. Adamus

5. granat833

6.

 

4. Konwój mocne południe Kraków -> Katowice -> Wrocław

 

4a. Konwój katowicki

1. Cichaczu

2. ScorpioGemini

3. Pablo40

4.

 

4b. Konwój krakowski

1. PRIMAR & Mary

2. Ola & Krystyna

3. Żelazny x3

4.

 

4c. Wrocław

1. Agnieszka & Zosia & Reza

2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje Wawa wyjazd ok 8, Socho ok 9, konwój łódzki dołączy w Strykowie ok 10, a poznański ok 11.30. Na mniej więcej 14 powinnismy byc na miejscu. Obiad raczej bliżej mety, po drodze mozemy jakies szybkiego McD zaliczyc. Pasi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje Wawa wyjazd ok 8, Socho ok 9, konwój łódzki dołączy w Strykowie ok 10, a poznański ok 11.30. Na mniej więcej 14 powinnismy byc na miejscu. Obiad raczej bliżej mety, po drodze mozemy jakies szybkiego McD zaliczyc. Pasi?

 

wszystko się zgadza - jak już wczesniej pisałem - ale łódzki dołączy w Strykowie koło 10.30 -11 - bo przeciez w Socho - trzeba się herbaty napić na podjeździe...

 

to może juz w Nevadzie - popas - jest rzut beretem od bazy i noclegów - ma bardzo duży parking i podobno niezłą michę /jak mawiają TIRÓWKI/

 

jeszcze poglądowo zobrazuje

Tutaj zaznaczona w lewym dolnym rogu nEVADA - powyżej na brawo - baza zlotu BUKOWY DWOREK

nevadap.th.jpg

 

a tutaj najnizej w kółku - BAZA BUKOWY DWOREK - a wyżej LEŚNIK i SPA MORENA

baza.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje Wawa wyjazd ok 8, Socho ok 9, konwój łódzki dołączy w Strykowie ok 10, a poznański ok 11.30. Na mniej więcej 14 powinnismy byc na miejscu. Obiad raczej bliżej mety, po drodze mozemy jakies szybkiego McD zaliczyc. Pasi?

 

 

noo i git :idea:

Kto przeciw :?: :roll:

 

 

 

 

 

 

 

nie widzę :twisted::mrgreen:

 

a więc wszystko ustalone i zorganizowane :mrgreen:

tylko ten konwój z Warszawy jakiś taki lichutki w tym roku :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak pisał siekla
ZBIÓRKA EKIPY WWA - GODZINA 7.45 - WYJAZD 8.00
oczywiście na Broniszach ;)

 

pasuje :!:

 

konwój się mam nadzieje jeszcze zwiększy, chociaz po połaczeniu z łódzkim i poznanskim to juz pare osob się uzbiera :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta na stacji benzynowej na autostradzie pewnie bedzie dzialac, chociaż ja się nie orientuje. Przestalem jadać w fast foodach jakieś 1,5 roku temu. Od tego czasu chyba ze 2-3 razy jadłem w kfc,mcd itp Ostanio kilka dni temu i mogłem sobie przypomnieć i utwierdzic się w słuszności decyzji o bojkocie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś coś mówił ??????

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

powtarzam, po drodze przekąska a żarełko na miejscu. Może być i nevada, choć to taki schabowy fast food, dają po 2 min bez fantazji ale jest całkiem niezłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś coś mówił ??????

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

powtarzam, po drodze przekąska a żarełko na miejscu. Może być i nevada, choć to taki schabowy fast food, dają po 2 min bez fantazji ale jest całkiem niezłe

 

no to może cosik innego w okolicach ktoś coś zna - chociaż z drugiej strony - biorąc pod uwagę oczekiwanie w zeszłym roku - to te 2 minuty są w sam raz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie wolne te jabłka.... tyle czasu filma obrabiają... :mrgreen:

 

 

Ty mnie tu Siekla nie dogaduj, w tym roku będziesz głównym operatorem - dam Ci przynajmniej 2 kamery do ręki.

 

Film był gotowy już daaawno temu. Nie wszystkie jednak części są dostępne na YT - powód ten sam - prawa autorskie do ścieżki dźwiękowej. Ten z konwojem specjalnie zablokowałem do dzisiaj :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartekfi, przez Łomżę chyba nie po drodze w tym roku...

 

 

Bardziej chodziło mi o to, że skoro w Łomży był otwarty to jest prawdopodobne, że wszystkie będą otwarte :wink:

 

 

 

Ty mnie tu Siekla nie dogaduj, w tym roku będziesz głównym operatorem - dam Ci przynajmniej 2 kamery do ręki.

 

 

o w mordę.. Siekla to ciężkie zadanie przed Tobą, bo jeśli myślisz, że Allrad się zadowoli byle ujęciem z szyberdachu to się grubo mylisz :twisted::mrgreen:

 

-- 31 maja 2011, o 07:48 --

 

Film był gotowy już daaawno temu.

 

 

Filmik fajny 8) tylko tak przy okazji; chyba coś prędkościomierz masz zepsuty, bo przecież w konwój poruszał się dostojnie i zgodnie z przepisami :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mnie tu Siekla nie dogaduj, w tym roku będziesz głównym operatorem - dam Ci przynajmniej 2 kamery do ręki.

 

o w mordę.. Siekla to ciężkie zadanie przed Tobą, bo jeśli myślisz, że Allrad się zadowoli byle ujęciem z szyberdachu to się grubo mylisz :twisted::mrgreen:

 

wezme te jego na tym kiju i bede z szyberdachu przed maska trzymal :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primarku, o której chcecie startować z Kraka

Jest pewien problem - nie wiadomo, czy Oli uda się wyjechać w środę wieczór z Zakopanego? Jeżeli nie, to będziemy jechali w czwartek, trochę później i niestety poza konwojem. Powinno się wszystko wyjaśnić w przyszłym tygodniu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...