Skocz do zawartości

Wymiana reflektorow z USA


Largo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Forester model 2010 bedzie wyslany do kraju i musze wymienic reflektory, zainstalowac przeciwmgielne z tylu i to chyba wszystko... Czy ktos wie, gdzie moge je kupic po rozsadnej cenie? Moze ktos na forum mial podobna przerobke.

dziekuje i pozdrawiam!

Lukasz

Przednie zostawiłem, tylko na stacji diagnostycznej z 10-15% obniżyłem kąt padania światła (żeby nie oślepiać) i jest ok, bo od tamtej pory nikt już w nocy na mnie nie mruga. :)

Tylną lampę kupiłem EU na Alle i zamontowano mi dodatkowy włącznik (jak włączysz przeciwmgielne to się świeci) i jest zgodnie z prawem (przynajmniej z tyłu).

 

Niestety bałem się (zaraz po zakupie) pytać w ASO ile kosztują przednie reflektory EU po tym, jak dowiedziałem się jaka jest cena tylnej i nie mam pewności czy bez grubszej robótki by się nie obyło. :wink:

Jak trafisz w rozsądnej cenie to kup - bo tak jak mówi AK np. w Austrii i DE to policja na lawetę forka załaduje, w Polsce jeszcze nie.

 

-- 21 kwi 2011, o 11:26 --

 

zostaw amerykańskie reflektory, ustaw lekko w prawo i zaoszczędzisz kupę kasy

 

jeżeli auto ma jeżdzic za granicę np. D czy CH lepiej zmienić bo moga byc problemy..... :idea:

 

Panie Andrzeju, ile takie reflektorki mogą kosztować (teraz juz trochę mniej się boję zapytać :wink: ) i czy nie ma problemu z montażem? Może bym zrobił prezent swojemu forkowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche boje sie tej kontroli technicznej przy pierwszej rejestracji bo robia to tylko zaklady specjalistyczne i wiedza czego szukac gdy samochod ma papiery z USA. Beda szukac atestu EU.

W każdym mieście są też "mniej specjalistyczne" stacje kontroli pojazdów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Andrzeju, ile takie reflektorki mogą kosztować (teraz juz trochę mniej się boję zapytać ) i czy nie ma problemu z montażem? Może bym zrobił prezent swojemu forkowi?

teraz trudno mi powiedzieć ....ale prosze o tel. do serwisu 22-8860049 p.Romanski i prosze powiedziec , że z forum ( pewnie VIN bedzie potrzebny) to podadzą cenę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
bo tak jak mówi AK np. w Austrii i DE to policja na lawetę forka załaduje, w Polsce jeszcze nie

 

podczas zeszlorocznych wakacji mialem dwie kontrole jedna w niemczech druga w austrii

 

i na zadnej nie bylo problemow z lampami US. A polismani zainteresowli sie aututem dokladnie bo wersji Sports nie ma w Europie i mysli ze to STi be zkurnika 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tak jak mówi AK np. w Austrii i DE to policja na lawetę forka załaduje, w Polsce jeszcze nie

 

podczas zeszlorocznych wakacji mialem dwie kontrole jedna w niemczech druga w austrii

 

i na zadnej nie bylo problemow z lampami US. A polismani zainteresowli sie aututem dokladnie bo wersji Sports nie ma w Europie i mysli ze to STi be zkurnika 8)

To mnie trochę pocieszyłeś :wink: Ja niedługo zmieniam grill to mnie też może z STI pomylą (kurnik mam) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...