Skocz do zawartości

Usuwanie wgnieceń bez uszkadzania lakieru


sebachon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Obawiam się, że z maską z lekkich stopów będzie gorzej, czyli albo drożej, albo wcale.

W moim Forku maska jest robiona po dzwonie i niestety nie za cudnie (tak już kupiłem), pewnie gdyby była stalowa podejrzewam, że robota wyszła by taniej i efekt ostateczny byłby lepszy.

Poza tym maska, jaka by nie była, ma od spodu "niewygodne" wzmocnienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że z maską z lekkich stopów będzie gorzej, czyli albo drożej, albo wcale.

W moim Forku maska jest robiona po dzwonie i niestety nie za cudnie (tak już kupiłem), pewnie gdyby była stalowa podejrzewam, że robota wyszła by taniej i efekt ostateczny byłby lepszy.

Poza tym maska, jaka by nie była, ma od spodu "niewygodne" wzmocnienia...

 

Z aluminium też chłopaki sobie świetnie radzą. Ja mam na masce jeden mały punkcik od kamienia i powiedzieli, że to też na luzaku zrobią. Ponieważ prawie tego nie widać, na razie odpuściłem, ale może kiedyś się skuszę...

 

-- 23 kwi 2011, o 12:07 --

 

myślę, że ceny które pdajecie są dość promocyjne mając w perspektywie klasyczne klepanie + malowanie

 

Zdecydowanie! Ale przede wszystkim - lakier pozostaje oryginalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystalem z 'S-plus' w zakresie tzw. smart repair, czyli w moim przypadku peknieta obudowa lusterka i obcierka na zderzaku. W obu przypadkach efekt porzadany i przede wszystkim szybki.

Luterko - peknieta czarna ramka - wyplenienie klejem, szlif i rekonstrukcja struktury, wszystko bez demontazu (bo nie za bardzo wiedzielismy jak sie zabrac za lustro) wiec gosc mial sporo rzezbienia - 1,5 godz.

Zderzak - lakierowanie naroznika (lakier dorabiany wedlug kodu) - 4 godziny.

Rok gwarancji na obie czynnosci, zobaczymy.... Na pewno tansza alternatywa niz wymiana czesci, co do lakierowania, to szybciej (cenowo trudno powiedziec).

Na wypychanie sie jeszcze nie zdecydowalem, bo mam tylko jedna mala wgniotke na masce, ktora jeszcze mnie nie drazni, ale .... zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co na prive, takie info można wrzucić dla wszystkich. Było zreszta juz kilka razy.

 

W wawie operuje firma Trotek i są rewelacyjni :!: , niestety wgniotka musi byc w odpowiednim miejscu zeby był dostep. Juz ze 2-3 razy na innych autach mi odmówili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co na prive, takie info można wrzucić dla wszystkich. Było zreszta juz kilka razy.

 

W wawie operuje firma Trotek i są rewelacyjni :!: , niestety wgniotka musi byc w odpowiednim miejscu zeby był dostep. Juz ze 2-3 razy na innych autach mi odmówili

 

To chyba ci sami... W przypadku gdy nie ma dostępu (np. profil zamknięty) można też operować z zewnątrz poprzez odciągnięcie blachy, ale warunkiem jest nieuszkodzony lakier.

A co do PW, to żeby nie było, że tutaj jakaś reklama pozaSIPowa się uskutecznia... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wawie operuje firma Trotek i są rewelacyjni :!:

Potwierdzam opinię o firmie Trotek. Panowie usunęli mi z dachu wgniecenie po kawałku lodu (na szczęście raczej niezbyt ciężkim). Trochę to trwało, bo jakieś 3h, ale jestem mega zadowolony - nie ma żadnego śladu a trzeba przyznać, że na dachu widać nawet najmniejsze nierówności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wcześniejsze obawy o cenę roboty w przypadku elementów z lekkich stopów muszę odesłać do lamusa.

Właśnie oddałem do roboty maskę z OBK z kilkunastoma śladami po gradzie.

Po oględzinach fachman powiedział, że warto ją ładnie zrobić (wgnioty + polerowanie), bo ma lakier w dobrym stanie, a za całość usługi policzy 300 zet.

A więc tragedii nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wcześniejsze obawy o cenę roboty w przypadku elementów z lekkich stopów muszę odesłać do lamusa.

Właśnie oddałem do roboty maskę z OBK z kilkunastoma śladami po gradzie.

Po oględzinach fachman powiedział, że warto ją ładnie zrobić (wgnioty + polerowanie), bo ma lakier w dobrym stanie, a za całość usługi policzy 300 zet.

A więc tragedii nie ma.

 

Cena super atrakcyjna. Za te kilkanaście śladów w Warszawie zapłaciłbyś dużo więcej. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale na cenę ma wpływ to, że przypadkiem jest wszędzie dobre dojście, a przede wszystkim ślady nie są głębokie. Zdaje się, że część mogą robić termicznie, tylko trochę wypychając.

Dałem im gołą maskę, gdyby to był dach to już trzeba demontować sporo plastików we wnętrzu, żeby zdjąć podsufitkę, były by dodatkowe operacje.

Najlepsze, że w Forku na dachu blachę między wzmocnieniami wykleiłem sobie płytami wygłuszającymi. Jak by mnie grad zmłócił, to już widzę jaka była by cena naprawy :cry: ....

W tym przypadku oddałem .... celny strzał w stopę :x

 

A co do ceny w B-B, to przecież, działa tu "efekt prowincji" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

A ja mam bardzo dobre doświadczenia z firmą z miejscowości Bardo (koło Kłodzka). Pojechałem tam z polecenia naszego dealera z Kątów Wrocławskich... Trasa długa, ale opłacało się. Pan usunął 3 zagniotki parkingowe w moim służbowozie w nieco ponad godzinę. ŚLADU NIE MA!

 

W razie wojny, wszystkich zainteresowanych z Wrocka i okolic zapraszam na PW.

 

Luke

 

PS.: Pan jest oczywiście mobilny i gania po całym dolnośląskim, więc pewnie można się namówić z odpowiednim wyprzedzeniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

GÓRAL z Łodzi, ogólnie można polecić tą sieć, chociaż nie znam ludzi którzy to robią w Łodzi.

W Warszawie pod robotą jest u mnie taka filia i codziennie widzę w jakim stanie przyjeżdżają auta i w jakim wyjeżdżają.

Cen nie znam, ale wiadomo że i tak są ruchome i indywidualne w zależności od skali uszkodzeń.

 

http://www.msmart.pl/naprawy-smart.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam pytanie o kogoś w okolicach Łodzi (ale nie Wa-wa)

 

Na Twoim miejscu przyjechałbym do Wawy do sprawdzonych ludzi (załatwią od ręki, ilość godzin zależna od ilości wgnieceń), bo jak trafisz na jakichś amatorów, przepłacisz w efekcie kilkakrotnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu przyjechałbym do Wawy do sprawdzonych ludzi (załatwią od ręki, ilość godzin zależna od ilości wgnieceń), bo jak trafisz na jakichś amatorów, przepłacisz w efekcie kilkakrotnie...

 

sebachon, zarówno w Warszawie jak i Białymstoku można trafić na amatorów. Poza tym Góral z Łodzi wyraźnie wykluczył Warszawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...