Skocz do zawartości

Matka w szoku


Waldemar Biela

Rekomendowane odpowiedzi

Znaczy się .......Mamusia została wypierniczona na innego foruma ???????!!!!!!!!

Poprosze mię przywrócić dawien ład i porzondek. Wmorderatornie uprasza sie o nie naśladowanie obecny prezydentury, tyko używanie własnego mózgu w celu myślenia a nie jako przycisk do papieru. Jezdem zbuldożerowana do śpiku z nosa. Jak mię ten temat zostanie przesmytrany na "śmietnik" to się tu wiency nie pojawie ....ament ... w morde.

 

mamusia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponywuje coby powołać nowo Wmorderatornie a stara niek za kare moderuje Forum OFF Topic i ..............zakaz ....kurna.... wchodzenia na ogólne. Jak mię bedo przenosić na śmietnik to oszczegam że bede pisać w tematach technicznych i to na czeźwo a tego to już nik nie zniesie, bo ......so pewne granice. Poprosze serdecznie przesłać mnię liste - przepraszam za wyrażenie - forumowiczów, które to były nie zadowolnione z poprzedni wersji forum Poprostupluje ... tfu ... postuluje żeby sie elemety przeniesły na techniczne, kupie sprzedam i pytania do derekcji i tam sie temi treblinkami i kalamitkami wymieniali do usrany śmierci a nawet śmierdzi. Jak mię który Wmordęrator przeniesie "ŻABE" na śmietnik to osobiście i bez środków znieczulających wyskubię mu brode i wąsy.a łonowe mu wyszarkie na parafine.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze Matka napisze e-bóka - "Jak skutecznie motywowac (w)mo®deratornie - czyli poradnik nogocjatora i mlodego szantazysty." a zeby bylo jako lektura w szkole to mozna odpisc "w kulturze XXI wieku" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widac tylko blakmajlem mozna. Tylko.

Do czego to doszlo.

Zeby nasz emerytow, mlodziez pouczala, co wolno pisac a czego nie.

Maciez racje piszac ze to w podobie do prezydentury, nowy wladzy. Oni wiedza lepiej i niech sie nikt nie wazy, bo zaraz go na smientnik historii won sie wysiuda, bo tresci sie jednej grupie nie podobaja.

 

Mysle, ze mozna by zaprosic jako SuperModeratora Towarzysza Rydzyka. On by szybciorkiem pokazal młodym jak sie moderuje.

 

Musiscie MOderatornio kochana sluchac radyja maryja, i sie uczyc. Mlodziscie, to nie wieta jak parszywe zgnile jablka takie jak na ten przyklad Matka, albo Gal z WiSkiem lubo Maruda und ja sie winno traktowac octem winnym po oczach. Lepiej oczywiscie zajzajerem. Skutecznie i bolesnie.

 

Tera ośmielę się zejśc na ton poważny: Nadal nie mogę wyjść z podziwu, jak pewien moderator potraktowal moje wypowiedzi i je przeniósł. Jakaś kara ustawowa powinna za to być. Trybunał stanu czy jak. Bo co, oni se będą nam szragać nasze, a my uszy że po sobie i beee beee jak te owieczki?

 

No sekundę. Zerknijcie teraz delikatnie w RUCHY FORUMOWE jak się delikatnie, żeby się czasem do błędu nie przyznać, neomoderator po rozmowie z moderatorem diabelskim raczkiem wycofywał.

WŁADZA WŁADZA ŻYCIE NAM OSŁADZA

NIECH ŻYJE

NIECH ŻYJE

NIECH ŻYJE

NIECH ŻYJE

NIECH ŻYJE

Nasz kochany moderator,

To kutury animator

Życia naszego osładziator

NIECH ŻYJE

NIECH ZYJE

NIECH ŻYJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widac tylko blakmajlem mozna. Tylko.

WŁADZA WŁADZA ŻYCIE NAM OSŁADZA

NIECH ŻYJE

NIECH ŻYJE

NIECH ŻYJE

NIECH ŻYJE

NIECH ŻYJE

Nasz kochany moderator,

To kutury animator

Życia naszego osładziator

NIECH ŻYJE

NIECH ZYJE

NIECH ŻYJE

 

Ślozy mi do ócz mych kaprawych napłynęły jakżem posta Pana, panie Arno przeczytał, bom osobnik na poezję niezmiernie wrażliwy i bez wzruszenia takich poematów czytać nie mogie. No nie mogie i już.

 

I z tego wzruszenia mi serdce zmiękło i sobie pomyślałem, co by moderatornie z racji młodego wieku ułaskawić i postawić na ich chęć poprawy, co...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...