Skocz do zawartości

Zastąpienie samopoziomujących amortyzatorów Forester 03-08


Niedźwiedź

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne, ja na komplecie Kayaba na SJS byłem proszony o wyłączenie ESP bo mi ćwiczenia za dobrze wychodziły, test łosia konkretnie ... ;-) (dla posiadaczy nowszych aut: nie mam ESP).

A wysokość trzyma Ci nominalną na pusto? http://motoroils.pl/images/Forester_SG_wysokosc.jpg Po opisie to jakbyś miał zostawione oryginalne sprężyny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zamontowaną Kayabę w miejsce SLSów w forku 2.0XT MY04. Pewność prowadzenia, ZWŁASZCZA na łukach, wzrosła w stosunku do serii. Dokładnie wiedziałem kiedy zaczynam lecieć bokiem ;-) a tak serio - było dużo lepiej. Może miałeś schrzanioną geometrię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

giki9, a moze wymienili Ci tylko amory i zostawili stare miekkie springi od SLSow?

 

diamand, 700pln z wymiana to swietny wynik - co zamontowales - amorki daichi + springi KYB?

Wsadziłem sprężyny Lesjoforsy trochę twardsze bo mam butle i hak + amortyzatory oyodo. Wymian trwała ok godziny i skasowali mnie symbolicznie 40 zlociszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wsadziłem sprężyny Lesjoforsy

A mógłbyś podać jakieś namiary na te sprężyny (w sensie oznaczenie, twardość, długość)? Własnie montuje hak i zastanawiam się jak bardzo dupa siadzie.

Podeśle jak odszukam fakturę. Trzeba pamietać żeby nie dać zamiennika sprężyn do SLS ów bo nie będzie pożądanego efektu.

LS4288342 Takie oznaczenie sprężyn znalazłem na fakturze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wygląda na normalny zamiennik SLS-ów

 

Ale nie ma podanych numerów części Tych amorów KYB i sprężyn

 

Napisz do sprzedającego żeby ci napisał jakie to są dokładnie amory i jakie sprężyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na normalny zamiennik SLS-ów

 

Ale nie ma podanych numerów części Tych amorów KYB i sprężyn

 

Napisz do sprzedającego żeby ci napisał jakie to są dokładnie amory i jakie sprężyny

Na forum już był poruszany wątek, trzeba przeczesać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...