Skocz do zawartości

Ułęż z Wrooblem 30.04.2011 sobota


Roman Urban

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na jednej parze R888 trzy pojeżdżawki da radę zrobić średnio mocnym autem typu WRX/STI, ale to już trochę na słowo honoru i przy ciągłym obracaniu - przód/tył, lewa/prawa i tak w kółko. Jak nie będziemy uważać, to zaraz się nam na krawędzi wytrą i będą po jednym Ułężu na śmietnik. Mi kiedyś się udało jedną parę R888 tak równomiernie zużyć, że zrobił się z niej 100% slick (po bieżniku nie było nawet śladu, gładkie jak stół, LOL) a mimo to boki nie miały dziur. Ale co się przy tym narobiłem ... i wszystko w sumie bez sensu, bo R888 zjechana na slicka nie trzyma już WCALE.

 

Generalnie na Ułęż to R888 chyba jednak szkoda, zbyt miękka opona i zbyt szybko schodzi, a zysk względem dobrej opony drogowej typu RE70 jest niewielki (1-2s). Albo więc jeździmy na RE70, które starczają na 2x dłużej i są tańsze niż R888, albo kupujemy od razu slicki. R888 można sobie na Kielce zostawić.

 

Fit - widziałeś kiedyś kogoś z kocami w Ułężu na pojeżdżawce ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zaczęło się od tego, że chciałem mniej więcej wiedzieć jakby wpłynęło na mój czas zastosowanie bardziej przystosowanych opon niż Firestone sz90

 

Carfit - Ty powinieneś wiedzieć bo chyba męczyłeś te opony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...