Skocz do zawartości

Poduszki pod silnikiem, skrzynia?


tremba

Rekomendowane odpowiedzi

Zdarzylo mi sie dzis przy odpalaniu ze w momencie zaplonu silnikiem zatelepalo i troche postukalo. Silnikiem chwilke trzeba pokrecic, a kiedy zapala slyszalny jest stukot-tak jakby wlasnie brakowalo poduchy? Niedawno jadac po jakichs wertepach tez slyszalem taki podobny stukot gdzies spod spodu, ale sprawdzalem zawieche dosc dokladnie i raczej nie sa to laczniki (tak sadzilem na poczatku). Na asfalcie nic nie slychac i nie na kazdych nierownosciach-musi ich byc troche i to dosc gesto zeby rozbujac samochod z dosc duza czestotliwoscia. Czasem na wolnych obrotach troche czuc kolebanie silnikiem-myslalem ze boksery tak maja (doswiadczenie motocyklowe), ale po czasie i tych wszystkich objawach na mysl przychodza mi wlasnie poduchy. Mam wrazenie ze stukot dochodzi z okolic skrzyni. Jako ze na subaru slabo sie znam (jeszcze nie mialem okazji dlubac w Forku), pytam: czy ktos przerabial juz podobne zjawisko? Moze jakies inne pomysly celem oswiecenia laika w temacie? Moze polecicie jakiegos kumatego fachowca?

 

-- Pt kwi 22, 2011 6:41 pm --

 

No i znalazlem: poducha pod skrzynia padla i sruba sie tlucze. Czy ktos moze podrzucic info czy jest to do zrobienia w domowym kanale, czy tez lepiej poszukac fachowca? Jaki moze byc koszt poduchy? Zauwazylem tez ze warto bedzie chyba wymienic tuleje wachaczy przednich (te duze), jaki to moze byc koszt i czy duzo z tym roboty? Forek 2,0 N/A AT, MY 06.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...