Skocz do zawartości

Wizyta w Domu dziecka nr 9 ul. korotyńskiego w Warszawie


frodo evo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was,

 

14 maja od godz 12.00, moja koleżanka organizuje piknik z Domem Dziecka nr.9 przy ul. Korotyńskiego w Warszawie, na którym będą zbierane fundusze na wyjazd wakacyjny dla dzieciaków.

 

Dzieciaki przygotowują różne atrakcje, między innymi grochówkę, loterię, grill, i rysunki na szkle które będą sprzedawane w trakcie imprezy.

 

:idea: Dzieciaki najbardziej potrzebują pieniążków na wyjazd, więc każda złotówka będzie na wagę złota.

 

Pieniążki będzie można wrzucać do puszek, albo kupować różne fajne rzeczy od dzieciaków.

 

Naszym celem jest zebrać jak najwięcej fajnych samochodów i motocykli, żeby dzieciaki mogły sobie pooglądać, wsiąść, przegazować, a przede wszystkim mieć radochę :!:

 

Wszystkich chętnych do udziału w tak fajnej inicjatywie zapraszam do wpisywania się na listę.

Spotkamy się przed imprezą o 11.30 na Torwarze. Stamtąd ruszymy w kolumnie do Domu Dziecka.

 

W razie jakichkolwiek pytań śmiało dzwońcie lub piszcie PW.

Oto numery tel.:

Kasia - 510233038

Ja - 516191767

 

ZAPRASZAMY :!: :!: :!:

 

Lista :

1. frodo

_________________

EVO VIII 395/540 by Mat.B.

 

7motorsport/Delta serwis

 

www.TAMIDE.pl

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi letnimi kolekcjami takich marek jak Hunter, Emu, Tommy Hilfiger, Lacoste, Melissa, Marco polo, US POLO, etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy moje auta sie nadają ale jak tak to wpadne.

Mam do dyspozycji poobijaną, zaklatkowaną Impreze GT i MX-5 NB - jak uważasz że warto dawaj znać, a wpiszę w kalendarz

 

Moim zdaniem to pytanie retoryczne! Poobijane i zaklatkowate GT są najlepsze! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy moje auta sie nadają ale jak tak to wpadne.

Mam do dyspozycji poobijaną, zaklatkowaną Impreze GT i MX-5 NB - jak uważasz że warto dawaj znać, a wpiszę w kalendarz

 

Oczywiście że zaklatowana impreza będzie fajną atrakcją, wpisuj w kalendarz i wpadaj :):):) Miatka też oczywiście mile widziana :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,

 

co tak mało chętnych na taką fajną inicjatywę???

Wpadajcie licznie :wink: :wink:

 

-- So maja 14, 2011 10:14 am --

 

Hej,

 

do zobaczenia na torwarze o 11,30, lub od 12 już w domu dziecka na korotyńskiego 13 :)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...