Skocz do zawartości

Wibracje pedału gazu -WRX 01


Marcin Kierkus

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź delikatnie czy pedał hamulca również wibruje,ale staraj sie go tak dotykać żeby nie wywołać hamowania,i to samo dotyczy pedału sprzęgła.Jeśli na wszystkich pedałach wyczuwać będziesz drżenie do jest możliwość że to od uszkodzonego górnego zawieszenia silnika albo po prostu coś ci się obija o ścianę grodziową silnika i drgania przenoszą się na pedały.Jeśli drży tylko sam pedał gazu to musiał bym się przejść do auta i zobaczyć co mogło by wywołać drgania tylko na tym pedale bo nic mądrego mi nie przychodzi do głowy,pozdro.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taki problem. Od 2 dni podczas przyspieszania autem odczuwam wibracje pedału gazu. Pojawiają się od ok 2tyś obr. Poluźniłem leciutko linkę gazu i jest o 30% lepiej. Linka gazu nie spadła, trzyma się na mocowaniach.

 

Swego czasu pękło mi jedno z mocowań i linka obcierała o kółko klimy - a wyglądało wszystko ok. Może spróbuj ją przemieścić w komorze silnika jakoś, podwiązać czy coś? Nic taki test nie kosztuje...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spędziłem dziś 2 godziny dokładnie śledząc przebieg linki.Do Dzierzoniowa nie mam kiedy jechac bo codzinnie do 18 pracuje. Dzis na miejscu ogladali w boshu i nie wiedza co to moze być. Wibruje tylko pedał gazu. Jest to mega mega wkurzające.

 

Z zaczepów nie wypadła. Zaczepiona jest tak jak na foto zaznaczyłem strzałkami + jeszcze jeden zaczep którego nie widać na foto położony w stronę ściany grodziowej

 

img0723ow.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dotyka w tym miejscu takiego grubego węża w miękkiej izolacji

 

-- 19 kwi 2011, o 14:18 --

 

Problem rozwiązany. Ciut inaczej poprowadziłem linkę. Poza tym opaskami zaciskowymi przymocowałem w taki sposób aby koło ściany grodziowej niczego nie dotykała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...