Skocz do zawartości

XENONY STI


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś montował do fabrycznych reflektorów xenony. Wiem że nie będą spełniały przepisów (sprskiwacze, samoregulacja) ale olew.... to, chodzi mi oto czy palnik ma być D2R czy D2S ( z przesłonka lub bez ) i czy bez dodatkowych przeróbek reflektora, da się włożyć zamiast standartowej żarówki w/w palnik.

Dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taniej to chyba nie, ale te reflektory z US powiem szczerze średnio mi się podobają, wolę chyba przerobić te co mam, tym bardziej że robiłem taki manewr w fordzie focusie i mam go trzy lata i działają bez zarzutu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taniej to chyba nie, ale te reflektory z US powiem szczerze średnio mi się podobają, wolę chyba przerobić te co mam, tym bardziej że robiłem taki manewr w fordzie focusie i mam go trzy lata i działają bez zarzutu

 

Użytkownik Leszek montował w swoim WRXie US-Specu bi-ksenony z Mercedesa ML.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są gotowe zestawy. które nie wymagają przerabiabnia reflektorów. Wybierasz taki, który ma korbus żarnika odpowiadający Twojej żarówce (JB4, H4, H7) - montaż trwa kilkadziesiąt minut. Jakby co to rzuć mi Priv.

 

A co z przełączaniem drogowe/mijania w przypadku żarówek H4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4 są w wersji "Bi-Xenon"

Pasuje też do takiego zabytku jak mój z porowatym szkłem na lampach, czy to jest raczej tylko do tych z profilowanym zwierciadłem i gładką szybą? (choć w sumie nie powinno mieć to znaczenia). Jaki koszt takiej przeróbki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...