Jump to content

Syganlizacja kluczyka w poz ACC. Brzęczyk?


mcbeth

Recommended Posts

Czy w Subarakach jest możliwość włączenia jakiegoś sygnalizatora pozostawienia kluczyka w pozycji ACC przy otwartych drzwiach kierowcy ? Już drugi raz rozładowałem akumulator (kluczyk na ACC przez 2,5 doby). Czy wystarczy coś przekonfigurować, czy pozostaje dołożenie brzęczyka ?

Link to comment
Share on other sites

ja to mam, ale wersja US.

powiem szczerze, że czasem ten dźwięk mnie dobija i drażni jak np sprzątam auto i chce sobie muzyczki posłuchać a tu piszczy i piszczy...

Link to comment
Share on other sites

arosiak - mam to samo. Podobno nie da się tego łatwo wyłączyć. Brzęczyk skutecznie zagłusza odkurzacz ale wtedy muzyka musi być bardzo głośno :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Czyli jest jakiś dołożony brzęczyk a nie tylko zmiana w sofcie ? W zasadzie wystarczyłoby wcięcie w wiązkę czujnika drzwi kierowcy (jak to zrobić bez uszkadzania instalacji (?) ) i podpięcie pod ACC w skrzynce.

 

-- Cz maja 12, 2011 7:24 am --

 

Temat wraca w raz z kolejnym, trzecim już rozładowaniem akumulatora przez pozostawiony kluczyk. :evil: . ASO niechętnie chce brać się za taką 'rzeźbę'. Może ma ktoś pomysł jak elegancko dołożyć taki brzęczyk (tak, by pikał z minutę i potem się wyłączał). Teoretycznie jest to nieskomplikowane elektronicznie - mnie bardziej chodzi o to, jak i gdzie dołączyć się do wiązek.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...