Skocz do zawartości

HKS Blow off wrażenia z jazdy


ts66

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Masz turbo dziurę

 

Kto ma turbo dziurę bo do żadnej wypowiedzi to nie pasuje?

Chyba, że zgubiłeś "?" i miało to być pytaniem. Tylko jak tak to do kogo?

 

Dużo jest modzenia przy przeniesieniu przepływki? Patrząc pod maskę to chyba łatwo nie będzie, ale czy warto nawet o tym pomyśleć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, czy ktoś ma przerabiał temat hybrydy? Kupiłem http://www.turbosmartonline.com/index.php?id=291. Koło 8-ego maja będę montował i ustawię 50 na 50... Proszę także opinię o Turbosmart-ach.

 

Ja mam Turbosmarta od lat, wprawdzie nie hybryde tylko taki normalny wielki :) poprzez zmianę sprężyn i możliwość regulacji docisku można go elegancko ustawić.

Tak ogólnie zaworów to jak zawsze sa zwolennicy i przeciwnicy, dobry zawór i nie powinno być żadnych problemów i jeśli nawet jedynym + jest psss to dla mnie super :) Jacka opinia to raczej bym sie nie kierował bo z tego co pamiętam to wymontował swoj i kiedy auto zaczelo mniej palic to zaraz stal sie wielkim przeciwnikiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale generalnie HKS to największa kupa i chyba najbardziej awaryjny zawór jakiego znam, włączając w to polskie zawory :roll: . Jak ktoś go rozbierał to chyba wie o czym mówie :D

 

Nie rozbierałem, natomiast dwa wykończyłem w chyba trzy tygodnie :mrgreen:.

 

jeszcze wieksza wg mnie jest Forge :roll: dwa "zalatwiłem" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
JASMA

Japanese Automotive Sports Muffler Association (JASMA)

 

to nie firma tylko stowarzyszenie wydające certyfikaty.

 

cholera to mnie zmartwiliście troszkę bo po zobaczeniu: już chciałem zamawiać SSQV bo mam możliwość zakupu nowego w mega pasztetowej cenie ....

 

po 3 minutach przestałem słuchać...

 

u siebie mam mape do 1.65 bara. seryjny trzyma do 0.7 bara i puszcza. mam zamontowany HKS SSQ III i działa. trzyma ile ma trzymać, otwiera sie 'wypuszcza, zamyka sie.. jest git.

żeby mnie ciągłe gwizdanie nie wkur***ło założyłem to:

TS-HKS-100.jpg

co zrobiło z blow off'a to:

 

2epavyme.jpg

czyli zawór recyrkulacyjny. nałożony mam wąż jak w ori zawoorze, i teraz powietrze jest wywalane przed turbo.

 

 

kwestia nietrzymania cisnienia przez Twoj zawór to wina zle podłączonych wezyków.

 

Ale generalnie HKS to największa kupa i chyba najbardziej awaryjny zawór jakiego znam, włączając w to polskie zawory . Jak ktoś go rozbierał to chyba wie o czym mówie

dziwne, bo moj HKS juz ma troche nalatane i nic sie z nim nie dzieje był rozebrany niedawno jak montowałem do niego końcówke na wąż ... nic niepokojącego tam nie było. spisuje sie dobrze. i juz nie wkur***a gwizdaniem.

 

jasna sprawa jest taka, ze z blow-offem chodzi tylko i wylacznie o dzwiek w sumie.

 

bzdura. chyba, że chodzi tylko o seryjne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: nie chce mi sie. niech kazdy sobie zaklada co mu tam pasuje do auta.

Ja pozostaje przy swoim zdaniu, ze blow-off do tuningu w miejsce recyrkulacyjnego potrzebny nie jest, a hks ssqv to szmelc.

Jak komus ow hks pasuje - zakazu przeciez nie ma. :)

Edytowane przez AMI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozostaje przy swoim zdaniu, ze blow-off do tuningu w miejsce recyrkulacyjnego potrzebny nie jest.

a ja zostaje przy swoim, że nie masz pojecia o pewnych sprawach.

 

A ja chcę wrócić do serii i niema ,muszę jeźdźić z syczącym dziadostwem,pozdro.

 

tez miałem ten sam problem...

jesli masz hks'a to możesz zamontować końcówke, którą wkleiłem wyżej i z blow offa robisz recyrkulacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz hks'a to możesz zamontować końcówke, którą wkleiłem wyżej i z blow offa robisz recyrkulacyjny.

 

Tak ale ja mam ra i tu trochę inaczej sprawa wygląda,jedyną opcją jest aftermarketowy za 150~funciaków,pozdro.

 

...mam teraz turbosmarta z dwoma trąbkami,drze ryja niemiłosiernie,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...