Skocz do zawartości

Legacy III - wibracje podczas przyspieszania


verbal

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, mój Legac chyba się pomału rozsypuje, ostatnie miesiące to jakaś czarna seria, z wymianą skrzyni na czele. Tym razem przy dynamicznym przyspieszaniu auto zaczyna wibrować jak dzikie; przy płynnym, powolnym przyspieszaniu wibracje nie wystepują. Mój mechanik twierdzi że to podpora wału napędowego. Dodatkowo przy KAŻDYM, nawet minimalnym depnięciu na gaz, słyszę jakiś dziwny jakby syk. To jest 2.5 GX manual z 2003 roku. Jakieś sugestie prócz "weź i kup nowsze"? Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś sugestie prócz "weź i kup nowsze"? Z góry dziękuję.

Weź wstaw na podnośnik i rozpędź do takiej prędkości . alabo weź kup nowszy model i z mniejszym przebiegiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie od opon, to idzie z "trzewi" :| . Może być podpora wału. Ale ten dziwny syk przy każdym dotknięciu pedału gazu to inna sprawa. Mogę go nie wstawiać na podnośnik i rozpędzić do większej prędkości, wybierając za cel dorodne drzewo. Za kasę z ubezpieczenia kupię nowszy z mniejszym przebiegiem. Tu gdzie mieszkam, za auto z silnikiem 2.5 płacę 1000 euro podatku drogowego na rok, co w połączeniu z ekonomicznością małego czołgu czyni to auto niesprzedawalnym. Ale wiedziałem, co kupuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wymianie auta na nowsze gdy popielniczka sie zapelni juz slyszalem, ale o wymianie auta gdy w oponach spada cienienie, jeszcze nie. Ale Twoj wybor

 

Nie rozumiem za bardzo o czym mówisz. Masz sensowną sugestię odnośnie mojego pierwotnego pytania? Jeśli nie, to kończymy posta bo szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem za bardzo o czym mówisz. Masz sensowną sugestię odnośnie mojego pierwotnego pytania? Jeśli nie, to kończymy posta bo szkoda czasu.

 

A poczucie humoru gdzie masz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...