Skocz do zawartości

Rocznica SIP


CracowDragon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co prawda jak Dyrekcja odpowiada w tym dziale, ale chciałbym zadać pytanie... Kiedy jest data Rocznicy otwarcia pierwszego salonu Subaru w Polsce... O ile mnie pamięć nie myli to pierwszy serwis był w Warszawie, pierwszy salon chyba też... Tylko jakąś datę jak mozna otrzynać... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... No wiesz... Jak to napisać... ?? To że rok znam to przyda sie wyłącznie do tego, że bedziemy wiedziek, która rocznica, ale dalej nie mam pojęcia kiedy ona przypada... To tak jak byś kobiecie powiedział, że w tym roku macie np. 10 rocznicę ale nie pamiętasz dokładnie kiedy... Tak mniej więcej rozszczał 3 miesiecy... :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz co by mnie Dyrekcja na czarnej liście nie umieściła :wink: napiszę, żę poprzez imrezę miałem na myśli np. coś w rodzaju dni otwartych :mrgreen: , a nie bynajmniej kolejnych Plejad... :oops: No chyba, że by te dwie imprezy połączyć... :idea: Tak czy inaczej liczę na łagodny wymiar kary... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może da się przekonać, jeśli zaproponuję zorganizowanie hostess serwujących papierosy...? I nie tylko... :twisted:

 

jeśli to przejdzie to chyba zacznę palić :wink:

 

A czyje to nogi na tym zdjęciu WiS, bo ręce na jakieś męskie wyglądają więc albo:

a) ktoś ma taki wpływ na kobiety

B) to są kobiece dłonie

c) albo nawet nie chcę myśleć, ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Imprezę można urządzić - trzeba tylko znaleźć pretekst :wink:

A jak na razie - urządzamy spotkanie z Leszkiem (vide: spotkania itp) w piątek o 18.00.

Pretekst: Mistrzostwo Polski.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...