Jump to content

Pytanie lamusa... co to za wtyczka??

vrossi
 Share

Recommended Posts

Jeśli masz instalację gazową to wtyczka do podłączenia się pod ECU LPG - Subaru nie ma takich wtyczek (włosi za to używają w swoich wynalazkach takowych).

Chyba, że masz coś dodatkowego niestandardowego zainstalowane pod maską to może być do tego.

• 9 years later...

Panowie ściągnąłem lewy boczek obok pedału sprzęgła i zauważyłem rozpiętą białą wtyczkę, z jednej strony żyła jest biała z brązowym paskiem a z drugiej czarna z żółtym paskiem. Ktoś może kojarzy od czego jest ta wtyczka? 

117953056_320324922712804_2666767275279838993_n.thumb.jpg.c3c571f2191c9cf4d5ffc40d0a6961ec.jpg

2 godziny temu, Adam Symp napisał:

Nie jest to przypadkiem wtyczka do programowania kluczyka? Spina się i na kluczyku/pilocie zamykanie klika się i pilot zaprogramowany i po tym trzeba rozpiąć.

masz gdzieś rozpiskę tej metody? powiem szczerze że o takiej metodzie wprogramowania pilota nie słyszałem.

Poszukaj po prostu 'jak zaprogramować kluczyk' czy coś takiego.

Spinasz wtyczkę, zamykasz drzwi, nie zasuwasz, klikasz zamykanie na kluczyku, drzwi same ryglują się i otwierają, możesz tak do 3, albo może i 5 kluczyków zakodować, rozpinasz wtyczkę i tyle.