Skocz do zawartości

Malowanie Felg


wookie76

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Wznawiam temat i mam ot taką propozycje :)

Drażniły mnie wżery na moich felgach. Przedsięwzięcie foliowe trwało od godzin przedpołudniowych do wieczornych :)

Takie folie mają gwarancje od 6lat w górę ąa bardzo mocne i trwałe a parametr temp jest od -50 do +90 jeżeli powierzchnia jest dobrze odtłuszczona nie ma prawa się odkleić na prawdę bardzo mocno trzyma

tutaj jest specyfikacja tej co mam http://www.fabertec....-Gold-100cm/281

Patrząc 2m rewelka Przyglądając się im z bardzo bliska idealne nie są sadze że Brak wprawy, a może po prostu folie 3M są jeszcze bardziej plastyczne niestety dużo dużo droższe. Ostatnia felga którą robiłem wyszła mi mogę powiedzieć świetnie, jedną ofoliuje raz jeszcze bo mnie w domu drażnili :-) a cierpliwości do tego trzeba. Jak to się mówi z tego się nie strzela. Efekt jak dla mnie rewelacyjny

 

Koszt foli na 4kółka około 50zł

 

 

 

attachicon.gif2013-01-07 12.21.31.jpg

attachicon.gifDSC03018.JPG

attachicon.gifDSC03015.JPG

attachicon.gifDSC03016.JPG

attachicon.gifDSC03017.JPG

 

efekt końcowy

 

attachicon.gifDSC03019.JPG

 

Wybaczcie odgrzewanie kotleta. Czy kubabb albo ktoś inny kto obkleił felgi tą farbą zmieniał opony na obklejonej feldze? Czy przyrządy używanie do ściągania / zakładania opon nie zedrą folii? Myślę poważnie o obklejeniu felg w antracyt ale nie wiem czy zrobić to korzystając z gołych felg w okresie zimowym czy czekać na założenie nowych opon na wiosnę i dopiero po tym obklejać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, odnawiał ktoś może felgi fabryczne 17" od XT 2006 - tzn. czy da się tak zrobić, aby wyglądały w miarę jak po "fabryce" ;) , ponieważ mają one  dwa rodzaje powierzchni - częściowo ślady po jakby frezarce i "gołe" alu zabezpieczone tylko klarem, a reszta chyba malowana - po piaskowaniu wszystko będzie matowe? :wacko:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...