Skocz do zawartości

Oferta Mikołajowa - Outback SPE


Cobrix

Rekomendowane odpowiedzi

A tak na serio mój WRX przychodzi za jakieś 2 tygodnie. Z tym, że na początku nie będzie można go zamęczyć więc jazda jak na Ciebie lightowa - niemniej serdecznie zapraszam a jak będzie trochę śniegu - może być fajnie

 

 

Jak tam docieranie WRXa? Ford już jeździ :-) Tylko teraz z terminami słabo, ale może coś w tygodniu między świętami a sylwestrem? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc może ktoś zrezygnował w międzyczasie - np. dealer odwołał rezerwację albo klient się rozmyślił - co w tym dziwnego? :roll:

 

Ok, ale w SIPie dowiedziałem się (o sposobie, w jaki mi została przekazana ta wiadomość - nawet nie wspomnę), że "tych aut już nie ma, daj pan se spokój".

 

Wykonałem kilka telefonów do dealerów - i jednak się znalazły. Ba, była nawet możliwość wyboru koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Zdarza się tak, że dealer kupuje samochó przeznaczony na demo, lub dla konkretnego klienta. W takim przypadku samochód już nie widnieje na naszej liście .. a rtmczasem dealer może się rozmyślić, klient okazać niewypłacalnym itd.

Ponadto bywa, że w danym momencie niewidoczne na magazynie centralnym samochody (np. zarezerwowane) ponownie się pojawiają.

W takich przypadkach istotnie może dojść do opisywanych sytuacji ...

 

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy sa jeszcze, szanowni zorientowani, legacy model 05 w salonach? a jakie ceny za podstawowa wersje (o ile takie jeszcze sa)?

pozdrawiam

paulinka

 

Jeżeli to jeszce aktualne to we wrocku stoją dwa : H6 oraz niebieski kombi z 2.0. Ceny bardzo konkurencyjne


  • Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor bardzo przyjemny. Ciemny granat. Bez szyberdachu. Podobno to bardzo atrakcyjna cena. :lol: Jest też niebieski WRX :P Zawsze mozesz zmienic wybór od ręki. Ja musze czekać ponad miesiąc na przyjemność jazdy OBK MY06. To będzie bardzo długi miesiąc. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za 50 tylko normalne, za 35,300. Nie żebym nie chciał H6 ale 200k za auto to już "trochę" za dużo jak dla mnie. :lol: Z expresem to bym polemizował. Ponad miesiac na ściagniecie auta z Niemiec to raczej nie expres. No ale jest usprawiedliwienie. Nowy rok i święta. :D Tak czy inaczej pozostaje mi taxi lub MPK przez najbliższe tygodnie.

Z drugiej strony muszę przyznać że salon zachował sie bardzo w porządku. W razie "awarii" zaproponowali pożyczenie jakiegoś auto. Niech żyje SIP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak prawdę mówiąc - to szukam jakiegoś dupowozu - ale chyba się do Raichu wybiorę po świętach.

Fajnie, jakieś szczegóły? Chcesz szuwarka czy coś innego?

 

Nie zamykam się na żadną markę - ale raczej w grę wchodzą japończyki i niemieckie. Ewentualnie jakiś Seat.

Szuwary, jak podejrzewam, są drogie. Poza tym - chcę kompakta, czyli najprędzej Imprezę GL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...