Skocz do zawartości

Oferta Mikołajowa - Outback SPE


Cobrix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z gory przepraszam jezeli to nie miejsce na takie pytania ale wnioskuje ze to forum ma formalne lub tez moralne poparcie Generalnego Imortera i czasami nawet tutaj ktos zaglada i odpowiada. Jezeli osmielilem sie zadac pytanie nie w tym miejscu co nalezy prosze moderatora o przesunie i lagodny wyrok (dobrowolnie poddam sie karze) ;-)

 

Na stronach www pojawila sie oferta mikolajowa na niektore modele. Jest tam tez m.in. Outback ktory marzy mi sie juz od dluzszego czasu. Niestety dotychczasowa cena skutecznie mnie odstraszala ale ta promocyjna sprawia ze marzenie moze stac sie realne. Sek w tym ze zawsze musi byc gdzie jakis haczyk. Czy mozna dowiedziec sie cos wiecej o wersji ktora jest w promocji? Silnik 2.5 ale wersja SPE? W oficjalnych danych technicznych oraz liscie wyposazenia sa wersje TRE, GL, GX - SPE nie figuruje. Podejrzewam ze to rocznik 2005 ale czy napewno? Niektore firmy jeszcze wyprzedaja rocznik 2004.

I ostatnie pytanko - gdzie mozna takie auto obejrzec i odbyc jazde testowa. Przy ostatnim podejsciu do tematu odwiedzilem dealera we Wroclawiu ale salon, przykro mi to powiedziec, wial pustka i bynajmniej nie zachecal. Stala jedna impreza i to bylo wszystko co mozna bylo obejrzec. Na pytanie o Outbacka dowiedzialem sie ze "dawno nie mieli", a obejrzec mozna w Warszawie albo w Krakowie. Raczej nie wybiore sie 500km w jedna strone aby obejrzec auto wiec chcialbym sie dowiedziec czy faktycznie Subaru jest tak ciezko dostepne?

 

Pozdrawiam

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPE zazwyczaj były to wersje limitowane LEPIEJ wyposażone niż std. Więc pewnie i tak samo jest w tym przypadku. No i cenowo bywało nieźle. Niekoniecznie jest więc jakiś haczyk ;)

Outback 2.5 stał jeszcze niedawno w salonie w Poznaniu, ale czy dalej jest, nie wiem.

A we Wrocku może by dealer był na tyle miły i poprosił któregoś z kientów w weekend, co by cię przewiózł, coś pomarudził o aucie, czy fajne, czy nie. Wiem, że w P-niu tak czasem się robi.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, troszke sie uspokoilem, ze nie nabalaganilem za bardzo. Nie chcialbym zaczynac kariery na forum od ostrzezenia ;-)

 

Dla scislosci nie jestem z Wroclawia. Mieszkam, mniej wiecej w polowie drogi miedzy Poznaniem a Wroclawiem, wiec informacja o tym ze auto jest w salonie w Poznaniu bardzo by mnie ucieszyla. Kiedy odwiedzalem salon we Wroclawiu (mniej wiecej w marcu tego roku) uzyskalem informacje ze tylko w Krakowie i Warszawie byly Outback'i w salonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, troszke sie uspokoilem, ze nie nabalaganilem za bardzo. Nie chcialbym zaczynac kariery na forum od ostrzezenia ;-)

 

Dla scislosci nie jestem z Wroclawia. Mieszkam, mniej wiecej w polowie drogi miedzy Poznaniem a Wroclawiem, wiec informacja o tym ze auto jest w salonie w Poznaniu bardzo by mnie ucieszyla. Kiedy odwiedzalem salon we Wroclawiu (mniej wiecej w marcu tego roku) uzyskalem informacje ze tylko w Krakowie i Warszawie byly Outback'i w salonach.

 

Zaraz po pracy śmigam do Kocaru oglądać nowe STi, zobacze co mają i dam znać !

A Dyrekcja SIP odpowiada tutaj (czego nie znajdziesz nigdzie indziej), ale od czasu do czasu tylko. Tymaczesem możesz pogadać z nieformalnymi "p.o." np. Przemkiem, czy ze mną :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen:

 

Dyrekcja co prawda tzw. adwokata nie potrzebuje, dlatego wcielamy się w rolę odpowiadaczy na pytania do Dyrekcji w sposób rotacyjny i spontaniczny 8).

 

A co do ostrzeżeń - my na to Forum wpuszczamy tylko klientów w krawacie, tj. takich mniej awanturujących się, dlatego ostrzeżenia tu za bardzo nie fruwają, bo nie muszą...

 

...no chyba Cobrix, że powiesz, że impreza MY'06 jest brzydka, to ja już zadbam, żeby Cię jakiś Wmorderator urządził (jako argument dam możliwość przejechania się rzeczoną w styczniu) :twisted: :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sie przejechałem Sip owym OBK 2,5l w Krakowie(mają)- ale zwykłym- nie SPE( ten jest lepiej wyposażony) tzn. w wyższej wersji wyposażenia a kosztuje tyle co ten tańszy. Miłe auto choć nieco więcej spodziewałem się po silniku - ale i tak ładnie jeździ, ja tam polecam/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen:

...no chyba Cobrix, że powiesz, że impreza MY'06 jest brzydka, to ja już zadbam, żeby Cię jakiś Wmorderator urządził (jako argument dam możliwość przejechania się rzeczoną w styczniu) :twisted: :wink:.

 

Nie powiem :lol: no chyba ze chodzi o czerwona - zdjecie mnie po prostu zszokowalo !!

Ale jestem otwarty na rzeczowe argumenty (czytaj: "możliwość przejechania się rzeczoną w styczniu") :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem :lol: no chyba ze chodzi o czerwona - zdjecie mnie po prostu zszokowalo !!

Ale jestem otwarty na rzeczowe argumenty (czytaj: "możliwość przejechania się rzeczoną w styczniu") :mrgreen:

 

My tutaj tylko rzeczowo i na temat. Jeżeli szukasz czegoś innego, to nie w dziale "Pyt. do Dyr." ! Bo na tym forum to wszyscy przestrzegają regulaminu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem :lol:

 

I na tym zakończymy ten temat :twisted:.

 

My tutaj tylko rzeczowo i na temat. Jeżeli szukasz czegoś innego, to nie w dziale "Pyt. do Dyr." ! Bo na tym forum to wszyscy przestrzegają regulaminu :mrgreen:

 

Nie rozumiem, po co w ogóle było o tym wspominać... :roll: Przecież to oczywiste :mrgreen:.

 

Byłem i potwierdzam. W salonie w Poznaniu stoi Outback 2.5 w kolorze srebrnym. Poza tym jest testówka Legacy 2.0 158 KM.

 

To jak już Cobrix się przejedziesz, jesteś zobowiązany do umieszczenia na Forum relacji :twisted:. Inaczej z Tobą nie gadamy :wink:.

 

O 2 ślicznotkach: nowym STi i forku 2.5 już nie wspomnę :)

 

Nowy foryś - faktycznie bomba. STI też (wielkopolanin od teraz to już STI, a nie STi - pamiętasz? :) ).

 

...NIECH TYLKO TEN CZAS ZECHCE SZYBCIEJ LECIEĆ BO JUŻ DOSTAJĘ KOTA :!: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...NIECH TYLKO TEN CZAS ZECHCE SZYBCIEJ LECIEĆ BO JUŻ DOSTAJĘ KOTA :!: :twisted:

 

Ty się zastanów co będzie tak w okolicach Bożego Narodzenia... - wszyscy na około dostają prezenty, a Ty...

czekasz...

czekasz...

czekasz...

 

Ja osobiście bym już teraz się powiesił.

 

Nie, żebym coś sugerował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, no jak już jesteśmy przy STi, to coś Ci powiem, dziś dopiero dotarła do mnie Imprezka i dopiero dziś widziałem ją pierwszy raz live :oops: nie miałem się kiedy wyrwać do grodu Kraka coby zrobić to wcześniej. Przyznaję, że w katalogu auto zrobiło na mnie przeciętne wrażenie - ot coś pokombinowali o wyszło coś....No qrcze, COŚ. Mam w salonie teraz czarniutkiego STi i ...cholera żałuję, że zamówiłem WRX. Normalnie mnie zcięło. Auto ma taką linię jak Denise Richards. Się mnie podobywuje znaczy się ;) i zazdraszczam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, wiesz, generalnie to ja straciłem już nadzieję, że mnie odwiedzisz ;) A tak na serio mój WRX przychodzi za jakieś 2 tygodnie. Z tym, że na początku nie będzie można go zamęczyć więc jazda jak na Ciebie lightowa - niemniej serdecznie zapraszam a jak będzie trochę śniegu - może być fajnie ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cobrix, we Wrocławiu od marca to jest zupełnie inny salon w innym, lepszym miejscu - na wylocie do Poznania. Obecnie stoi tam jakieś Legacy, ale nie wiem czy Outback czy zwykłe kombi. Co do jazdy próbnej, to na miejscu jest tylko Forester, ale z tego co wiem nie ma problemów, żebyś przejechał się Outbackiem, który został by ściągnięty na jazdę próbną. Musiałbyś tylko umówić się z wyprzedzeniem, telefon znajdziesz na stronie głównej SIP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cobrix, we Wrocławiu od marca to jest zupełnie inny salon w innym, lepszym miejscu - na wylocie do Poznania.

 

A to ja serdecznie przepraszam salon we Wroclawiu !! Ja mowilem o tym na Wyscigowej. Teraz widze ze jest na Baltyckiej.

 

Dziekuje wszystkim za pomoc. Niestety na tydzien wyjezdzam wiec na jazde bede probowal sie umowic w przyszlym tygodniu- relacje zdam :-). Mam nadzieje ze jakies OBK SPE jeszcze zostana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, wiesz, generalnie to ja straciłem już nadzieję, że mnie odwiedzisz A tak na serio mój WRX przychodzi za jakieś 2 tygodnie. Z tym, że na początku nie będzie można go zamęczyć więc jazda jak na Ciebie lightowa - niemniej serdecznie zapraszam a jak będzie trochę śniegu - może być fajnie

 

Na dniach kończymy Forda jak tylko będize p to piszę PW i się umawiamy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście bym już teraz się powiesił.

 

Nie, żebym coś sugerował...

 

Nie, żebym coś brał do siebie... :twisted:

 

Normalnie mnie zcięło. Auto ma taką linię jak Denise Richards. Się mnie podobywuje znaczy się Wink i zazdraszczam.

 

He, he - to jesteś kolejnym, że tak powiem, neofitą nowej imprezy :wink:. A zazdrościć jak na razie nie ma czego - patrz na mój poprzedni post i wypowiedź Gal-a :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Rocznik 04 :shock: :?:

Już dawno zapomniałem, że coś takiego było !

Został sprzedany, zanim zeszły śniegi.

To, co teraz zrobiliśmy to specjalna oferta na samochody z rocznika modelowego 05.

Od września sprzedajemy już rocznik modelowy 06 (w Legacy nowy silnik 2.0, skrzynia automatyczna dla Spec B, w Foresterze nowy silnik 2.0, 2.5T, brak 2.0T, w Imprezie - wszyscy wiedzą , w Outbacku - praktycznie bez zmian).

 

Obawiam się jednak, że Outback 2.5 w tej ofercie już nie będzie dostępny - ostanie 3 sztuki są już zarezerwowane.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za odpowiedz.

 

Obawiam się jednak, że Outback 2.5 w tej ofercie już nie będzie dostępny - ostanie 3 sztuki są już zarezerwowane.

No i w .... wyladował. I caly misterny plan... :(

 

W takim razie raczej musze odpuscic wyprawe do salonu. Nie bede zawracal glowy dealerowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za odpowiedz.

 

Obawiam się jednak, że Outback 2.5 w tej ofercie już nie będzie dostępny - ostanie 3 sztuki są już zarezerwowane.

No i w .... wyladował. I caly misterny plan... :(

 

W takim razie raczej musze odpuscic wyprawe do salonu. Nie bede zawracal glowy dealerowi.

 

To się znowu nie dowiesz o nowej promocji na czas :wink:

A w salonie można kawy się napić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się jednak, że Outback 2.5 w tej ofercie już nie będzie dostępny - ostanie 3 sztuki są już zarezerwowane.

 

Jak kupowaliśmy Legaca SPE to w salonie w SIPie dowiedziałem się, że jest to auto niedostępne.

 

Podzwoniłem po dealerach - i znalazłem. Tobie proponuję to samo.

 

P.S. Najśmieszniejsze jest to, że gdy jakieś 1.5 miesiąca później byłem w SIPie, to okazało się - że mają jeszcze 3 (sic!) takie Legace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...