Skocz do zawartości

Dywaniki Gumowe


bozser

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

nie dawno kupiłem sobie subaru forestera 2004r. (przy okazji witam wszystkich) głownie do pracy na budowach.

 

Szukam już jakiś czas dywaników gumowych (do kabiny do do bagażnika). Nie chcę takich "podróbek" z allegro - chciałbym oryginalne.

 

W salonie komplet do kabiny i guma do bagażnika prawie 700zł i 0,5 roku czekania bo trzęsienie ziemi w jap. itp.

 

Ma ktoś jakieś pomysły gdzie to zamówić? Najlepiej z Gdańska lub okolic - niedawno się przeprowadziłem i nie znam tu niczego nawet nie wiem gdzie zacząć szukać.

 

Pozdrawiam

Jakub Bozser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bozser, mam takie dywaniki: http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=40&t=137347&view

zestaw pasażer plus tył są praktycznie nie zużyte, niestety dywanik kierowcy sie wyrobił i jest w nim niewielka ale jednak dziura... nie wiem, czy bedziesz zainteresowany, bo zalegają mi w garażu, ale jeśli tak, to możemy się dogadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

nie mogę nigdzie znaleźć dywaników gumowych Rigum do Forestera II (SG).

Zależy mi na dywanikach, które obejmują też stopkę + matę do bagażnika koniecznie antypoślizgową (koło zapasowe w bagażniku ze względu na lpg). Po macie za 50 zł wszystko lata jak chce.

 

Może coś takiego skoro nie ma Rigum?

 

http://allegro.pl/subaru-forester-ii-03-08-dywaniki-mata-bagaznika-i6744107295.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło możesz ustabilizować za pomocą bungee do kotw w podłodze bagażnika.

A te dywaniki ze stopką z linka mam i właśnie zmieniam na inne bo mnie wkurzają, zwłaszcza ta stopka i przy okazji są brzydkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...