Jump to content

Ogranicznik prędkości WRX'92 (najstarsza starowinka)

kowalk
 Share

Recommended Posts

Chciałbym zdjąć ogranicznik prędkości (w tej chwili mam vmax 180 km/h) w moim WRX'ie 92 JDM, posiada on prędkościomierz na lince podobno jest na to patent :wink: ... pomoże mi ktoś? :>

kurna ja przez was zbankrutuje... :twisted:

a jak narazie to sobie ciułam na remont silnika, żeby uprzedzić nieuniknione (bo napewno nie będę czekał aż panewka mnie dopadnie 8) ) i dopiero wtedy będę myślał o apexi nooo chyba, że trafi się jakaś okazja od wujka AMI'ego :wink: ... a tymczasem wiem że jakoś można zaczarować z tą linką i trochę licznik zacznie przekłamywać, czy tam stawać na 175 a fura będzie przyspieszać dalej i chciałbym żeby jakiś magik mi pomógł z tym, są jacyś chętni? :)

-- 18 kwi 2011, o 10:14 --

halo halo.. czy ktoś tu jest? :|

jak chcesz to podjedz do mnie, mam urządzonko które zmienia KM na Mile. montuje się je między skrzynią a linką.

Komp nie rozpoznaje jednostki, dostaje tylko info o wartości, tak więc 100mph = 160km/h itd az do 180mph :]

minus że na liczniku podaje ci w mph. Już tego nie używam bo i tak mam skrzynie Vmax 180 :D

No w końcu jakieś konkrety!! :D ... furę będę miał sprawną jutro wieczorem więc jakoś w tym terminie by mi pasowało, podeślij mi na siebie namiary via PW to zadzwonię i się ustawimy :)