Jump to content

OUTBACK 2008 ROK

dziadeg
 Share

Recommended Posts

Witam.

Jestem nowym użytkownikiem Outbaca z 2008 roku auto zostało sprowadzone z Emiratów Arabskich i w zegarach zamontowany jest brzęczyk,który włącza sie przy przekroczeniu 120 km/h i towarzyszy mi w jeżdzie non stop.Proszę o rade jak mogę ten problem rozwiązac. Z góry dziękuje.

• 2 weeks later...
ale czad ...

a mnie szlag trafia na sygnał od pasów ... ale widzę że może być gorzej (tzn częściej )

rozepnij pod fotelem odpowiednią wtyczkę, ja tak zrobiłem w Forku i spoko.

Która to wtyczka nie pamiętam (? żółta ?), z resztą Forek pewnie ma inne kolory itp, ale masz nie wiele do wyboru, chyba są cztery.

A co do brzęczyszczykiewicza, to skoro słychać zza zegarów, to tyle możesz powiedzieć w warsztacie.

Skoro to powyżej 120, to jak elektryk wie gdzie szukać to fajnie, a jak nie to jedynie auto na podnośnik do góry i rura i będzie ci poszukiwać... :D

no właśnie nie mogę znaleźć tego posta gdzie było napisane która to wtyczka - jeszcze zastanawia mnie czy ta wtyczka (czujnik) nie uzbraja też airbaga (czyli po odłączeniu nie uzbraja poduszki po zapięciu pasów) ?

• 1 month later...
Witam.

Jestem nowym użytkownikiem Outbaca z 2008 roku auto zostało sprowadzone z Emiratów Arabskich i w zegarach zamontowany jest brzęczyk,który włącza sie przy przekroczeniu 120 km/h i towarzyszy mi w jeżdzie non stop.Proszę o rade jak mogę ten problem rozwiązac. Z góry dziękuje.

Czesc, Mam forestera, ktory przyjechal ze mna z emiratow. Wlasnie udalo mi sie wylaczyc sygnal 120 km/h u elektryka z sasiedztwa. W serwisie Subru powiedziano mi, ze nie moga tego ruszyc, bo to ten sam uklad co od pasow bezpieczenstwa. A tu sie okazalo, ze pasy piszcza, kluczyk w stacyjce przy otwartych drzwiach piszczy, a 120/h nie :) Odciecie fizyczne, ale okazalo sie, ze pasy i kluczy maja osobny uklad. Jesli mieszkasz blisko Sochaczewa, moge polecic elektryka. Pozdrawiam i zycze cichych przebiegow.

• 3 weeks later...