Skocz do zawartości

OUTBACK 2008 ROK


dziadeg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem nowym użytkownikiem Outbaca z 2008 roku auto zostało sprowadzone z Emiratów Arabskich i w zegarach zamontowany jest brzęczyk,który włącza sie przy przekroczeniu 120 km/h i towarzyszy mi w jeżdzie non stop.Proszę o rade jak mogę ten problem rozwiązac. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
ale czad ...

 

a mnie szlag trafia na sygnał od pasów ... ale widzę że może być gorzej (tzn częściej )

 

 

rozepnij pod fotelem odpowiednią wtyczkę, ja tak zrobiłem w Forku i spoko.

Która to wtyczka nie pamiętam (? żółta ?), z resztą Forek pewnie ma inne kolory itp, ale masz nie wiele do wyboru, chyba są cztery.

 

A co do brzęczyszczykiewicza, to skoro słychać zza zegarów, to tyle możesz powiedzieć w warsztacie.

Skoro to powyżej 120, to jak elektryk wie gdzie szukać to fajnie, a jak nie to jedynie auto na podnośnik do góry i rura i będzie ci poszukiwać... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam.

Jestem nowym użytkownikiem Outbaca z 2008 roku auto zostało sprowadzone z Emiratów Arabskich i w zegarach zamontowany jest brzęczyk,który włącza sie przy przekroczeniu 120 km/h i towarzyszy mi w jeżdzie non stop.Proszę o rade jak mogę ten problem rozwiązac. Z góry dziękuje.

Czesc, Mam forestera, ktory przyjechal ze mna z emiratow. Wlasnie udalo mi sie wylaczyc sygnal 120 km/h u elektryka z sasiedztwa. W serwisie Subru powiedziano mi, ze nie moga tego ruszyc, bo to ten sam uklad co od pasow bezpieczenstwa. A tu sie okazalo, ze pasy piszcza, kluczyk w stacyjce przy otwartych drzwiach piszczy, a 120/h nie :) Odciecie fizyczne, ale okazalo sie, ze pasy i kluczy maja osobny uklad. Jesli mieszkasz blisko Sochaczewa, moge polecic elektryka. Pozdrawiam i zycze cichych przebiegow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...