Jump to content
Lucass

Subarowicze na "2 kółkach"

Recommended Posts

39 minut temu, chojny napisał:

Zamiast to nie ale również żaden problem. 

10455227_812573212095935_8101971838376099019_n.jpg

Kurcze ja rowery nawet trzymam w garażu ....chociaż jak mieszkałem w bloku to rowerki stały w sypialni bo się  nie dało ubezpieczenia kupic na garaż

Edited by jaszyn
.

Kurcze ja rowery nawet trzymam w garażu ....chociaż jak mieszkałem w bloku to rowerki stały w sypialni bo się  nie dało ubezpieczenia kupic na garaż

Edited by jaszyn

Teraz, jaszyn napisał:

Ostatnio mierzyłem czy przez balkon wjadę do pokoju Imprezą... ale boje się że tego by żona nie wytrzymała. 

• Haha 1
  • Upvote 1

Bywaly takie czasy, ze trzymalem dwa rowery w pokoju. Tyle, ze rower sie wniesie na pietro, z motocyklami mialbym problem. 

No chyba, ze latwiej lozko do garazu wstawic, ale bez ogrzewania? 

GarageK.thumb.jpg.f32434379148e9faa3f56cd8a5828745.jpg

Ja wjechałem moto windą :)

cde4c0dfd24bed1079ce7e319907572d.jpg

Edited by skwaro
  • Like 1

Mam kumpla ktory w salonie trzyma MT-01, MT-03 i R1 :)

Jak wygram miliony Euro w totka, to sobie wybuduje garaz z mieszkalnym poddaszem i to mi wystarczy :D

5 minut temu, Christoph napisał:

Jak wygram miliony Euro w totka, to sobie wybuduje garaz z mieszkalnym poddaszem i to mi wystarczy :D

Takie coś :D

e0de64d4c54aa63d12d0502051e8bd09.jpg

• Haha 1

A kurz przez kogo jest wycierany jak stoją w domu ? ;-)

Edited by koli82

10 godzin temu, Christoph napisał:

Bywaly takie czasy, ze trzymalem dwa rowery w pokoju. Tyle, ze rower sie wniesie na pietro, z motocyklami mialbym problem. 

No chyba, ze latwiej lozko do garazu wstawic, ale bez ogrzewania? 

GarageK.thumb.jpg.f32434379148e9faa3f56cd8a5828745.jpg

to jest PCX? na tym zdjęciu, mam forze z takim samym bagażnikiem...

Edited by jaszyn

31 minut temu, jaszyn napisał:

to jest PCX? na tym zdjęciu, mam forze z takim samym bagażnikiem...

SH300i. Najlepszy, najzwinniejszy roller w klasie 300. 

12 godzin temu, Christoph napisał:

SH300i. Najlepszy, najzwinniejszy roller w klasie 300. 

aha  no jakiś taki dziwny mi się wydawał ale myślałem że to pcx ...honda robi dobre skutery forza 125  którą mam też zdecydowany lider w swojej klasie

Edited by jaszyn

Model SH300i Sport ABS'2017 - edycja specjalna: albo czarny mat, albo bialy mat z perlowym efektem, do tego czarne felgi z czerwonymi rantami oraz matowe czarne wstawki w okolicach reflektora. Ta Honda to fantastyczny i bardzo dobrze prowadzacy sie Roller - miedzy innymi dzieki bardzo sztywnej ramie oraz 16" kolach. Z proporcji wyglada jak maly skuterek, ale to bylo dluzsze i wyzsze, jak moje Kawasaki Z900 RS. 

C29314C3-DF03-479D-A97A-1E65DA77BB16_1_105_c.thumb.jpeg.92ed4ad29dd55da6aca7f8074d1d4099.jpeg

I do tego super praktyczny na codzien - latwosc zaparkowania pod urzedem, u lekarza czy pod marketem, dalo sie nawet przewiesc zakupy na dlugi weekend albo swieta :D Mebli nie wozilem, 40 calowego telewizora tez nie. 

HondaSH300iSportABS2.thumb.jpeg.c99eb197efe3355b343a9a9a7d8324d9.jpeg

Edited by Christoph
  • Upvote 1

W dniu 12.11.2019 o 21:33, koli82 napisał:

Ciężko będzie przekonać żonę bo powiedziała że ta Africa ma u nas dożywocie

moja juz dawno mi oznajmiła, że nie mam prawa sprzedac Warriora - jak chce to se moge drugi kupić :)

w tym roku do tego klanu dołączył mój syn 5,5 lat - oznajmił, że nie moge go nigdy sprzedac bo to będzie jego motor a każdą traskę zaczynam od małej pętli z młodym po osiedlu bo inaczej mam przerąbane jak wrocę

4 godziny temu, Christoph napisał:

Model SH300i Sport ABS'2017 - edycja specjalna: albo czarny mat, albo bialy mat z perlowym efektem, do tego czarne felgi z czerwonymi rantami oraz matowe czarne wstawki w okolicach reflektora. Ta Honda to fantastyczny i bardzo dobrze prowadzacy sie Roller - miedzy innymi dzieki bardzo sztywnej ramie oraz 16" kolach. Z proporcji wyglada jak maly skuterek, ale to bylo dluzsze i wyzsze, jak moje Kawasaki Z900 RS. 

C29314C3-DF03-479D-A97A-1E65DA77BB16_1_105_c.thumb.jpeg.92ed4ad29dd55da6aca7f8074d1d4099.jpeg

I do tego super praktyczny na codzien - latwosc zaparkowania pod urzedem, u lekarza czy pod marketem, dalo sie nawet przewiesc zakupy na dlugi weekend albo swieta :D Mebli nie wozilem, 40 calowego telewizora tez nie. 

HondaSH300iSportABS2.thumb.jpeg.c99eb197efe3355b343a9a9a7d8324d9.jpeg

No tez jeżdżę na zakupy skuterem, mam taki sam kufer z tylu ale pod kanapą  w Forza jest znacznie więcej miejsca  - mieszczą się dwa pełnowymiarowe kaski, zgrzewka wody 1.5 l wchodzi bez problemu jak nie dwie także na prawdę można spore zakupy robić.

Edited by jaszyn

SH300i ma duze kola i wolna przestrzen na nogi, stad miejsce duzego schowka wypelnia bak i nadkole :) Ale w przestrzeni na nogi mieszcza sie dwa szesciopaki lub karton wina, lub pol skrzynki wodki ;) 

Na szczekowy kask mimo wszystko jest miejsce. 

• Haha 1