Skocz do zawartości

Subarowicze na "2 kółkach"


Lucass

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, chojny napisał:

 

Zamiast to nie ale również żaden problem. 

 

 

10455227_812573212095935_8101971838376099019_n.jpg

 

Kurcze ja rowery nawet trzymam w garażu ....chociaż jak mieszkałem w bloku to rowerki stały w sypialni bo się  nie dało ubezpieczenia kupic na garaż

Edytowane przez jaszyn
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jaszyn napisał:

Kurcze ja rowery nawet trzymam w garażu ....chociaż jak mieszkałem w bloku to rowerki stały w sypialni bo się  nie dało ubezpieczenia kupic na garaż

 

 

Ostatnio mierzyłem czy przez balkon wjadę do pokoju Imprezą... ale boje się że tego by żona nie wytrzymała. 

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Christoph napisał:

Bywaly takie czasy, ze trzymalem dwa rowery w pokoju. Tyle, ze rower sie wniesie na pietro, z motocyklami mialbym problem. 

 

No chyba, ze latwiej lozko do garazu wstawic, ale bez ogrzewania? 

 

GarageK.thumb.jpg.f32434379148e9faa3f56cd8a5828745.jpg

 

 

to jest PCX? na tym zdjęciu, mam forze z takim samym bagażnikiem...

Edytowane przez jaszyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Christoph napisał:

SH300i. Najlepszy, najzwinniejszy roller w klasie 300. 

 

aha  no jakiś taki dziwny mi się wydawał ale myślałem że to pcx ...honda robi dobre skutery forza 125  którą mam też zdecydowany lider w swojej klasie

Edytowane przez jaszyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model SH300i Sport ABS'2017 - edycja specjalna: albo czarny mat, albo bialy mat z perlowym efektem, do tego czarne felgi z czerwonymi rantami oraz matowe czarne wstawki w okolicach reflektora. Ta Honda to fantastyczny i bardzo dobrze prowadzacy sie Roller - miedzy innymi dzieki bardzo sztywnej ramie oraz 16" kolach. Z proporcji wyglada jak maly skuterek, ale to bylo dluzsze i wyzsze, jak moje Kawasaki Z900 RS. 

C29314C3-DF03-479D-A97A-1E65DA77BB16_1_105_c.thumb.jpeg.92ed4ad29dd55da6aca7f8074d1d4099.jpeg

 

I do tego super praktyczny na codzien - latwosc zaparkowania pod urzedem, u lekarza czy pod marketem, dalo sie nawet przewiesc zakupy na dlugi weekend albo swieta :D Mebli nie wozilem, 40 calowego telewizora tez nie. 

HondaSH300iSportABS2.thumb.jpeg.c99eb197efe3355b343a9a9a7d8324d9.jpeg

 

Edytowane przez Christoph
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2019 o 21:33, koli82 napisał:

Ciężko będzie przekonać żonę bo powiedziała że ta Africa ma u nas dożywocie

moja juz dawno mi oznajmiła, że nie mam prawa sprzedac Warriora - jak chce to se moge drugi kupić :)

w tym roku do tego klanu dołączył mój syn 5,5 lat - oznajmił, że nie moge go nigdy sprzedac bo to będzie jego motor a każdą traskę zaczynam od małej pętli z młodym po osiedlu bo inaczej mam przerąbane jak wrocę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Christoph napisał:

Model SH300i Sport ABS'2017 - edycja specjalna: albo czarny mat, albo bialy mat z perlowym efektem, do tego czarne felgi z czerwonymi rantami oraz matowe czarne wstawki w okolicach reflektora. Ta Honda to fantastyczny i bardzo dobrze prowadzacy sie Roller - miedzy innymi dzieki bardzo sztywnej ramie oraz 16" kolach. Z proporcji wyglada jak maly skuterek, ale to bylo dluzsze i wyzsze, jak moje Kawasaki Z900 RS. 

C29314C3-DF03-479D-A97A-1E65DA77BB16_1_105_c.thumb.jpeg.92ed4ad29dd55da6aca7f8074d1d4099.jpeg

 

I do tego super praktyczny na codzien - latwosc zaparkowania pod urzedem, u lekarza czy pod marketem, dalo sie nawet przewiesc zakupy na dlugi weekend albo swieta :D Mebli nie wozilem, 40 calowego telewizora tez nie. 

HondaSH300iSportABS2.thumb.jpeg.c99eb197efe3355b343a9a9a7d8324d9.jpeg

 

 

 

No tez jeżdżę na zakupy skuterem, mam taki sam kufer z tylu ale pod kanapą  w Forza jest znacznie więcej miejsca  - mieszczą się dwa pełnowymiarowe kaski, zgrzewka wody 1.5 l wchodzi bez problemu jak nie dwie także na prawdę można spore zakupy robić.

Edytowane przez jaszyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
W dniu 10.10.2020 o 21:06, faza20 napisał:

Widzę, że tu straszna cisza w temacie 2 kółek więc podbiję temat chwaląc się moją nową Włoszką ;-)

IMG_7034.jpgIMG_7024.jpg

 

Ja poluję na Multi 950s Touring... Miałem kiedyś Hyperstradę (jeszcze 821 ale 950 to w zasadzie ewolucja tego samego silnika) i do tej pory trochę żałuję, że sprzedałem... Zajechałem na niej nawet na Korsykę. Jak się 1200 sprawuję? Od nowości masz? Dużo nalatałeś? Ja Hyperstradą zrobiłem ponad 20k i podobno byłem trochę ewenementem, przynajmniej tak w serwisie mówili. :-)

 

obraz.thumb.png.9688779c7f0265c62dee4908a8b76287.png

2015-jul-13-1130-1200-IMG_1538.thumb.JPG.83f8485ef7d6484ae27d36b24577f949.JPGIMG_2773.thumb.JPG.aa64a63bf492ec21184c2bfff428b23d.JPG

 

 

Edytowane przez _Peter_
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem miesiąc temu i przejechałem może z 500 km więc doświadczenie mam niewielkie.
Wiem jedno, to był przemyślany wybór i Multi spełnia 100% moich oczekiwań i pewnie zostanie ze mną na długo (jak wszystkie poprzednie moto).

db6a595946aa8c973b8ee17f580eccb4.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niezmiennie od 2015 honda cbf 600... Chyba pora na zmianę, ale nie wiem na co... Lubię wyskoczyć gdzieś dalej na jeden dzień weekendowy, ale jakieś 90% jazdy to dojazdy do pracy. Lubimy z żoną wyskoczyć gdzieś na parę dni, ale dwójka małych dzieci wyklucza to na najbliższe 3-4 lata. Mając te dane wychodzi jakiś naked (kawa z900?, yamaha mt09?), ale jeżdżę cały rok i owiewka jednak się przydaje. To może kawa z1000sx? Trochę boję się litra mimo że 40tys. km na moto za mną, ale w szczególnie zimne dni będzie dużo trudniej to ogarnąć. Tracer 900? versys 1000? Ten ostatni mimo litra jest jednak słabszy od z1000. Tylko że duże moto z owiewkami będzie nieporęczne w mieście.

Rozwiązanie, które nasuwa się od razu, na razie nie wchodzi w grę ;) Wspomniane tutaj modele są też na tę chwilę w górnej granicy kosztu - nowe.

Pisząc tego posta poczytałem też o wspomnianej wyżej multistradzie 950s, może to jest właściwa droga, tylko nieco przekracza budżet no i nie wiem, czy dam radę polubić się z V-ką - mam uraz po gladiusie na kursie PJ.

 

Z innej beczki: w piątek byłem na szkoleniu moto z SJS w Miedzianej Górze. Miało być sześciu uczestników, ale prognozy pogodowe spowodowały, że dojechał tylko jeden. Tym sposobem miałem szkolenie indywidualne :)  Na torze zrobiłem około 100km, jeszcze dzisiaj mam zakwasy. Ogólnie nie licząc temperatury pogoda dopisała, tor w lesie w miejscach bardziej odsłoniętych był suchy, paski strachu się zwęziły, progi na tarczach hamulcowych pogłębiły, jest ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku potestowałem kilka sztuk fajnych sprzętów przed zakupem.

I tak na szybko:

 Tracer 700 fajne to to, szybkie, ale bardzo delikatne, jakby trochę za małe. Bardzo łatwe w prowadzeniu.

Tracer 900 zdecydowanie lepsze pod każdym względem, mocy wystarczająco, ale również łatwe. Znacznie ostrzejsze moto. Zawieszenie lepsze, pewniejsze prowadzenie.

DL 650 idealny stosunek jakości i tego co daje, do ceny. Nie ma nic lepszego w tak dobrym stosunku na rynku. Dziecinnie proste, wytrzymałe, można zboczyć z twardego, Dobry wszechstronny motocykl, z kuframi niezły w turystykę....ale nieco za wolny.

DL 1050 Już nie tak wolny, lepiej zawieszony, znacznie agresywniejszy, nieco trudniejszy. Stabilniejszy przy prędkościach. Gdyby był droższy o dychę od 650-tki nie byłoby nad czym się zastanawiać.

 

And the winner is....

 

50 minut temu, tremba napisał:

Africe Twin

 

No właśnie na koniec wziąłem Afrykę....i na nic już nie mogę patrzeć ;) Doskonała pod każdym względem. Jeździłem manualem, i po twardym i po miękkim. Na delikatnej kontroli trakcji, zamiata tyłkiem na każdym zakręcie i to przy dużej pewności. Jest duża, ale tylko jak się na nią patrzy, jadąc ją, czuję się jak na 600-tce. Mogłaby mieć z 10 km więcej, ale co tam, przy tym co daje...a daje wszystko co się chce.

No chyba więcej może dać tylko Afryka z automatyczną skrzynią. Sceptycznie na nią wsiadłem, początkowo nie bardzo mi odpowiadała, ale z biegiem kilometrów pokochałem. Gdyby nie to, że bardzo lubię zmieniać biegi, to byłby nr 1.

 

Tylko mały problem, chciałem DL-a, a Afryka przewróciła i w głowie całkowicie, ale 8 dych na moto...to nie dla mnie. Zatem rozglądam się za używkami....a to tez nie łatwy temat.

 

5 godzin temu, Bednarcm napisał:

honda cbf 600...  mimo że 40tys. km

 

Taką też zrobiłem prawie 40 tys km. Gdzie ona ze mną nie była ;) 

 

 

Edytowane przez Adi
literówka
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Triumha Tigera 955,bardzo fajna charakterystyka oddawania mocy,nadaje się do turystyki a za razem jest zwinny i agresywny,hamulce kosior,wygodny do jazdy we dwójke bardzo stabilnie mi się z żoną jeździ.Zmieniłem ostatnio wydech na przelocik(co prawda chinol atrapowicza) i teraz to elegandzko chodzi:D

20200922_145941.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...