Jump to content
Lucass

Subarowicze na "2 kółkach"

Recommended Posts

jak dobrze pójdzie to w tym tygodniu będzie po wielkim serwisie i wreszcie po 2 sezonach przerwy wyjadę

6 godzin temu, STIFF napisał:

jak dobrze pójdzie to w tym tygodniu będzie po wielkim serwisie i wreszcie po 2 sezonach przerwy wyjadę

2 sezony....odrestaurowałeś jakiegoś klasyka, czy inne powody takiej przerwy?

W dniu 9.04.2019 o 13:11, Sikor44 napisał:

Pucowanko i pierwszy terror miejski zaliczony w ostatni weekend :faja:

IMG_1658.jpg

no i to jest sprzęt, coś pieknego. 

• Like 1

A jeszcze w temacie rękawic - w tych Alpinestars SP-8 v2, które sobie upatrzyłem mam taką sytuację, że rozmiar M i L jest dobry w obwodzie dłoni, ale zarówno jeden jak i drugi ma 'za krótkie palce' - podczas jazdy przy obsługiwaniu klamek sprzęgła/hamulca, rękawice wżynają mi się pomiędzy palce, co jest mocnym dyskomfortem i boli :) Myślicie, że jest szansa, że rozmiar XL załatwi temat czy raczej one mają tą samą długość palców?

Ew. polecacie innego producenta w tym stylu i budżecie? 

15 godzin temu, Korton napisał:

2 sezony....odrestaurowałeś jakiegoś klasyka, czy inne powody takiej przerwy?

1-szy sezon to kontuzja i potem zwyczajnie brak czasu bo się wszystko nawarstwiło a w zeszłym roku było jeszcze gorzej. Do tego stopnia, że jak się zorientowałem że możnaby sie poturlać to juz był lipiec a ja od roku nie zrobiłem badań. Ale juz wiem, że w poniedziałek odbieram po sporym serwisie w tym pełen serwis zawieszenia, przewody w oplocie i regulacja zaworów i jeszcze parę innych kobyl do zrobienia. Zostanie tylko potem strojenie bo PC trochę przelewa.  A pacjent to Yamaha ROadStar Warrior 1700

46EFBECD-CB67-4FDF-A30E-C98CAE9BE9AD.jpeg

• Like 1

taka sytuacja dziś na zakorkowanej A4.

Jadę sobie awaryjnym ok 70 / 80 km/h

przede mną jakieś 500 m policja też turla się awaryjnym, wjechałem między auta ale wysiadł i  zatrzymali mnie....

Pan policjant ze zrozumieniem przyznał mi rację, że bezpieczniej jest jechać awaryjnym ale że mają skargi itd. 

Dostałem upomnienie i pojechałem dalej.... między autami, środkiem....

Bez sensu nie?

Czy ktos z szanownych ujezdza Roller Yamaha T-Max 530? Po rozczarowaniu zawieszeniem w nowym motocyklu - dwie wymiany amortyzatora - nosze sie z mysla zamiany mojego Kawasaki na wspomniany roller. 

Co mnie interesuje? Komfort jazdy solo/duo, stabilnosc, zawieszenie, hamulce, silnik. Na co zwrocic uwage w danym rollerze?