Skocz do zawartości

Subarowicze na "2 kółkach"


Lucass

Rekomendowane odpowiedzi

A jeszcze w temacie rękawic - w tych Alpinestars SP-8 v2, które sobie upatrzyłem mam taką sytuację, że rozmiar M i L jest dobry w obwodzie dłoni, ale zarówno jeden jak i drugi ma 'za krótkie palce' - podczas jazdy przy obsługiwaniu klamek sprzęgła/hamulca, rękawice wżynają mi się pomiędzy palce, co jest mocnym dyskomfortem i boli :) Myślicie, że jest szansa, że rozmiar XL załatwi temat czy raczej one mają tą samą długość palców?

 

Ew. polecacie innego producenta w tym stylu i budżecie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Korton napisał:

2 sezony....odrestaurowałeś jakiegoś klasyka, czy inne powody takiej przerwy?

 

1-szy sezon to kontuzja i potem zwyczajnie brak czasu bo się wszystko nawarstwiło a w zeszłym roku było jeszcze gorzej. Do tego stopnia, że jak się zorientowałem że możnaby sie poturlać to juz był lipiec a ja od roku nie zrobiłem badań. Ale juz wiem, że w poniedziałek odbieram po sporym serwisie w tym pełen serwis zawieszenia, przewody w oplocie i regulacja zaworów i jeszcze parę innych kobyl do zrobienia. Zostanie tylko potem strojenie bo PC trochę przelewa.  A pacjent to Yamaha ROadStar Warrior 1700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

taka sytuacja dziś na zakorkowanej A4.

Jadę sobie awaryjnym ok 70 / 80 km/h

przede mną jakieś 500 m policja też turla się awaryjnym, wjechałem między auta ale wysiadł i  zatrzymali mnie....

 

Pan policjant ze zrozumieniem przyznał mi rację, że bezpieczniej jest jechać awaryjnym ale że mają skargi itd. 

Dostałem upomnienie i pojechałem dalej.... między autami, środkiem....

 

Bez sensu nie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Czy ktos z szanownych ujezdza Roller Yamaha T-Max 530? Po rozczarowaniu zawieszeniem w nowym motocyklu - dwie wymiany amortyzatora - nosze sie z mysla zamiany mojego Kawasaki na wspomniany roller. 

Co mnie interesuje? Komfort jazdy solo/duo, stabilnosc, zawieszenie, hamulce, silnik. Na co zwrocic uwage w danym rollerze? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
4 minuty temu, Tommo napisał:

Bo nie spróbowałeś nowej :)

No nie powiem że mi się nie podoba, ale jeszcze nie ten przedział cenowy ;).

Ciężko będzie przekonać żonę bo powiedziała że ta Africa ma u nas dożywocie, więc nie widzę problemu żeby były dwie kiedyć w garażu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, FilipeK napisał:

@chojnyv2 jak odpalisz w pokoju do filiżanki z witryny wypadają pewno :D

 

Wystarczyło że zgasiłem przed drzwiami i wjazdem to unosił się w domu cudowny zapach spalin... nie odpalałem w domu, za dużo porcelany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...