Skocz do zawartości

Subarowicze na "2 kółkach"


Lucass

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
W dniu 12.03.2018 o 14:01, Cherusek1 napisał:

Ale jak fajnie ten prowadzący o nas sie wypowiedział :rolleyes:aż miło sie robi ,chyba że to tez ktoś od nas ,ale to nie zmienia faktu 

Dzięki Amstaff23 człowiek zagoniony nawet nie wie co sie dzieje 

 

@Cherusek1 nie ma problemu :) Cała przyjemność po mojej stronie, bo to mój kanał i mój film :)

Zaraz będzie dużo więcej motocykli

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Amstaff23 napisał:

 

@Cherusek1 nie ma problemu :) Cała przyjemność po mojej stronie, bo to mój kanał i mój film :)

Zaraz będzie dużo więcej motocykli

Haha dobre :D czyli jednak od nas:D fajnie wrzucaj ,sezon rusza w pełni , będzie co oglądać , dziś zaliczyłem małą wywrotkę , skoda przede mna nagle zachamowala bo pan stwierdził ze zawraca ,oczywiście bez kierunku , No i moto rozjechało mi się na jakiejś śliskiej plamie .Ech.... nic na szczęście się nie stało drobne otarcia i łokieć trochę boli ;)mogli by kierowcy samochodów trochę większa uwagę na nas zwracać ....

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jaszyn napisał:

dobrze że nic się nie stało poważnego

Tak , dzięki ,pan bardzo miły zaras wyszedł i pomagał zbierać mi motor;)śmieszne bo wcześniej siedziałem na kawie i oglądałem na necie sposoby podnoszenia motocykla :Dsamospełniająca się przepowiednia , tak sobie myśle ze może lepiej ze się przewróciłem niż bym miał w ta Skodę wjechać ,choć głowę miałem zaraz przy jego zderzaku , uważajcie na siebie 

Edytowane przez Cherusek1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki doradźcie proszę, chciałem kupic sobie lepszy kask , od jakiegoś czasu chodzę pytam ubieram, pojawiła mi sie oferta na kask Arai oriental ,nowy w cenie 2200 zł wiem że to bardzo dobra firma , ale z tej półki kaskami, nie miałem nigdy do czynienia , sam szukałem kasku do ok 2000 zł ,mierzyłem go miałem na to dużo czasu ,leży swietnie ,jest ciasny wszystko gra jest klasyczny bez blendy z paskowym zapięciem lubię takie proste kaski ,kusi mnie ta oferta bardzo  ,tylko czy warto tyle dać?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arai nie robi z blenda z tego co wiem to sa tradycjionslistami ja sobie kupilem shoia tez coś kolo 2 tys.  kosztował mam drugi kask awaryjny za 300 zl to nie ma porównania wygoda i przede wszystkim cisza nie sluchac pedu wiatru tak jak w tanim i   pewnie bezpiczniejszy tyle mogę powiedziec 

Edytowane przez jaszyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Apacz napisał:

Obie marki są OK, ale kiedyś wybierałem między Arai a Shoei w dużym sklepie motocyklowym we Włoszech i polecili mi Arai ze względu na produkcję w Japonii. Pewnie nie ma to wielkiego znaczenia, ale mnie przekonali :rolleyes:.

A shoei to gdzie niby? :rolleyes: Moj jest wyprodukowany w Japonii, nawet znam dokladny dzien produkcji czy osobe, ktora skladala moj helm (bo sa skladane recznie) ;)... Zeby nie byc goloslownym:

33ED9460-942B-4476-B4B8-DD0CA35E0291.png

53ECE6A5-F911-444E-B798-BDB8BA5AD607.png

Edytowane przez wiechu100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche racji masz, szyby na przyklad produkowane sa w usa. W kazdym badz razie wazne zeby kask nie byl chinolem a firma go produkujaca miala wszelkie atesty. Co do marki to tez nie mozna sie sugerowac w ciemno ze tylko shoei, arai czy inny schuberth. Kazda glowa jest inna i jednemu lepiej bedzie lezal jeden a drugiemu drugi. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Apacz napisał:

W takim razie, może niektóre modele produkują poza Japonią, albo części, a składają u siebie. Albo mnie po prostu nakręcili bo na Arai mają większe bicie ;)

mój shoei też made in japan

 

22 godziny temu, wiechu100 napisał:

Polecam Shoei’a. Dodatkowym atutem jest 5 letnia gwarancja+bezplatny serwis D2D. Mozesz sobie zarzyzyc nawet czyszczenie posezonowe i wszystko jest gratis, wlacznie z kurierem i kaskiem zastepczym. Oczywiscie mowa o kaskach zakupionych w polskiej sieci dealerskiej. 

to nie wiedziałem, dzięki może się przyda

 

może ktoś potwierdzi ale taką informację uzyskałem u dealera że arai nie ma kasków z blendą, jeśli tak to szkoda chyba że szyba fotochrom to zastąpi, na rowerze od kilku lat stosuje fotochromy i chwalę sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2018 o 15:33, Cherusek1 napisał:

Chłopaki doradźcie proszę, chciałem kupic sobie lepszy kask , od jakiegoś czasu chodzę pytam ubieram, pojawiła mi sie oferta na kask Arai oriental ,nowy w cenie 2200 zł wiem że to bardzo dobra firma , ale z tej półki kaskami, nie miałem nigdy do czynienia , sam szukałem kasku do ok 2000 zł ,mierzyłem go miałem na to dużo czasu ,leży swietnie ,jest ciasny wszystko gra jest klasyczny bez blendy z paskowym zapięciem lubię takie proste kaski ,kusi mnie ta oferta bardzo  ,tylko czy warto tyle dać?  

Polecam popatrzec na ten sklep: www.helmetcity.co.uk/Helmets-Sale/

Kupilem u nich kask, przyszedl w 5 dni i dali jeszcze gratis pinlock'a. U nas ten kask 2300 u nich 1200zl.....kolega z pracy u nich Shoi'a kupil 800zl taniej niz u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Korton ,bardzo fajna stronka , jak widać nie ma okazji którą nie przebije jeszcze lepsza okazja :D w Araiu blendy brak ,jest przyciemnianą szybka nie jest to fotochrom ,czyli trzeba dokupić zwykłą ? Nigdy nie kupowałem ile takie coś kosztuje mniej więcej? Bedą pasować tylko z Araia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do szyb w Shoei masz zwykla w komplecie a dokupic mozesz inne. Niestety szybka fotochromatyczna kosztuje 700zl :angry: I tak, szybki sa dedykowane. Moge wypowiedziec sie tylko na temat shoeia i tam do kazdego modelu jest inna wiec trzeba kupowac pod konkretny model kasku. 

Edytowane przez wiechu100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cherusek1 napisał:

Dzięki Korton ,bardzo fajna stronka , jak widać nie ma okazji którą nie przebije jeszcze lepsza okazja :D w Araiu blendy brak ,jest przyciemnianą szybka nie jest to fotochrom ,czyli trzeba dokupić zwykłą ? Nigdy nie kupowałem ile takie coś kosztuje mniej więcej? Bedą pasować tylko z Araia?

Tez do swojego chcialem fotochromatyczna szybe, niestety nie jest dostepna w ogole, dokupilem ciemna i bede zmienial szybki - wymiana zajmuje max 10sek i jest prosta, minus jedynie taki, ze trzeba druga szybke wozic - ale w przypadku dalszej wycieczki to nie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wiechu100 napisał:

Co do szyb w Shoei masz zwykla w komplecie a dokupic mozesz inne. Niestety szybka fotochromatyczna kosztuje 700zl :angry: I tak, szybki sa dedykowane. Moge wypowiedziec sie tylko na temat shoeia i tam do kazdego modelu jest inna wiec trzeba kupowac pod konkretny model kasku. 

 

Przerabiałem ten zakup. Jak kupujesz razem z kaskiem szybkę fotochromatyczną, są wstanie zaoferować dużo lepszą cenę niż być kupował oddzielnie.

Sprzedawca tłumaczył, że dodatkowa szybka fotochromatyczna jest mocno upustowana przez Shoei. Dotyczy to polskiej sieci dystrybucji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Saadek napisał:

 

Przerabiałem ten zakup. Jak kupujesz razem z kaskiem szybkę fotochromatyczną, są wstanie zaoferować dużo lepszą cenę niż być kupował oddzielnie.

Sprzedawca tłumaczył, że dodatkowa szybka fotochromatyczna jest mocno upustowana przez Shoei. Dotyczy to polskiej sieci dystrybucji.

Zgadza sie. Niestety jak kupowalem swoj kask to jeszcze nie bylo fotochromu do niego i wzialem zlota szybe i fakt dostalem mega upust 50%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Korton napisał:

Tez do swojego chcialem fotochromatyczna szybe, niestety nie jest dostepna w ogole, dokupilem ciemna i bede zmienial szybki - wymiana zajmuje max 10sek i jest prosta, minus jedynie taki, ze trzeba druga szybke wozic - ale w przypadku dalszej wycieczki to nie problem.

Gorzej jak w tunel trzeba wjechać we Włoszech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jaca68 napisał:

Gorzej jak w tunel trzeba wjechać we Włoszech.

Ten kilometr czy kilka to moge sobie szybke podniesc, zreszta fotochrom tez sie nie rozjasni w kilka sekund, bell podaje ze ich fotochrom (transition) to ok 30-40sek

Edytowane przez Korton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...