Skocz do zawartości

Subarowicze na "2 kółkach"


Lucass

Rekomendowane odpowiedzi

Taka sobie Motogamia do śniadania, a tutaj Freestyle Family i Bug w tle (o ile mnie oczy nie mylą), a za chwilę Felix Baumgartner kręci bączka Hawkiem (o ile ja się znam na Imprezach).

IMG_7626.jpg

IMG_7628.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny skuteczny środek przeciw zaparkowaniu to pin-lock. Niestety jest i działa tylko w droższych kaskach. U mnie w Shoei XR1100 nigdy mi szyba nie zaparkowała nawet przy ujemnej temp.
Mam zamontowany podobny patent tylko wklejany. Wyglada ze dziala. Dzieki za podpowiedź ;)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Korton napisał:

Yeah, zdalem na prawko kat.A za pierwszym razem. Teraz to tylko szukac maszyny, szkoda, ze juz koniec sezonu sie zbliza.

Gratki! Fakt, sezon już w zasadzie dobiega końca, ale plus w tym jest taki, że może znajdziesz moto w niższej cenie. Jeszcze chwila i będzie wysyp cen zimowych:)

 

Jakiś konkretny model na oku?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki! Fakt, sezon już w zasadzie dobiega końca, ale plus w tym jest taki, że może znajdziesz moto w niższej cenie. Jeszcze chwila i będzie wysyp cen zimowych:)
 
Jakiś konkretny model na oku?
No dla mnie to jeszcze 2 miesiące sezonu :) oby....

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Korton napisał:

Mt 07, nawet juz wydech akrapa do niego mam :)

 

To jest świetne moto i dobry wybór:) Jezdziłem nim kilka dni, ale ja finalnie zdecydowałem się na aprilię shiver. To co prawda moje drugie moto po xr600r ale po ładnych paru latach przerwy. Przy moim wzroście na mt07 po prostu był dla mnie za mały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, frisco napisał:

 

To jest świetne moto i dobry wybór:) Jezdziłem nim kilka dni, ale ja finalnie zdecydowałem się na aprilię shiver. To co prawda moje drugie moto po xr600r ale po ładnych paru latach przerwy. Przy moim wzroście na mt07 po prostu był dla mnie za mały.

Na shiver tez patrzylem, po gladiusie v2 silnik mi bardzo sie podobal, ale aprilla troche wydaje mi sie za duzy egzotyk. Ja mam 184cm i ciut mt 07 mogla by byc wieksza, ale jeszcze jest ok, jak ktos ma pewnie pod 190 albo i wiecej to faktycznie moze byc ciut male moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 186cm i 95kg. Shiver jest w moim odczuciu wyrażnie wiekszy, wyższy, szerszy. Najbardziej zdałem sobie z tego sprawę już po zakupie gdy podjechałem do yamahy po jakies drobiazgi i porównałem oba na zywo, jeden do drugiego. Co do egzotyki, to akurat shiver (750) jest na rynku od 10lat - konstrukcja jest sprawdzona, nie słynie z problemów, ale oczywiście wszystko zależy od szcześcia i konkretnego egzemplarza. W moim musiałem wymienić (na gwarancji) lewy zestaw przycisków od sterowania komputerem i kierunkami - i to tyle. Narazie nakreciłem 15kkm i nawet przez chwilę nie żałowałem.

 

Tak cz inaczej w ogóle nie dziwi mnie że mt przypadł Ci do gustu. Do tego z akrapem będzie pieknie brzmiał:) 

 

To jest w ogólnym rozrachunku świetny motor, i do tego bardzo dobrze trzyma cenę, czego o shiverze nie można powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbe: czy ktoś z Warszawy mógłby mi obejrzeć motor mt 07, rejon Warszawy to Białołęka. Chodzi o pobieżne oglądnięcie motoru i sprawdzenie czy wszystko jest ok i zgodne z tym co sprzedawca pisze. Są różni ludzie i sprzedawcy i czasem opisują bajki i na miejscu okazuje się, że zamiast perełki jest złom.

 

Chodzi o ten motor:

https://www.olx.pl/oferta/yamaha-mt-07-abs-night-fluo-wyposazony-niski-przebieg-wawa-1-wl-CID5-IDnxJcy.html#77ae9983e4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...