Skocz do zawartości

Subarowicze na "2 kółkach"


Lucass

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie  krowa,ale jak na takiej się nauczy jeździć i sobie nic nie zrobi, to potem będzie ogarniał większe maszyny, ja zaczynałem od motorynki :),teraz kawasaki KLE500 ostatnio wymieniałem oponę na enduro,cewki wymieniłem bo rzuciły palenie i czekam na cieplejsze dni,bo jak ostatnio jeździłem to do teraz się podleczyć nie mogę szlak by to,a już by postrzelał trochę z tłumika,a to moje Kawasaki : https://www.youtube.com/watch?v=ctKF6hY1r1c

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ku przestrodze
Nie tylko dla tych co na 2 kółkach
http://inforiders.pl/2017/04/20/30-motocyklowych-porad-ktore-moga-uratowac-ci-zycie/
 

Fajnie napisane. Nawet dla skuterowego lamusa :)



Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Gratulacje. To chyba najciekawszy motocykl z obecnej oferty japońców i gdybym dziś szukał nowego motocykla, z pewnością wziąłbym go pod uwagę jako faworyta. 

 

Najbardziej odpowiada mi klasa litrowych nakedów i uniwersalnych motocykli z półowiewką, ale Banditów już nie ma, Fazerów i CBF-ów też. Do nich można było dołożyć zestaw kufrów i wybrać się w dalszą trasę, a po zrzuceniu bagażu cieszyć się poręcznością także w mieście. I stąd ich przewaga nad wielkimi maszynami w stylu FJR1300, ZZR1400, Hayabusa, VFR1200 itp. 

 

Przez normę Euro 4 namnożyło się jakichś takich trzycylindrowych wynalazków z telewizorami zamiast zegarów :/ 

 

Kolejny trend który mi nie pasi to cafe-racery, którymi naprawdę dalej niż do kawiarni nie da rady, bo w krzyżu łupie i nadgarstki wykręca oraz mikrocruisery o małych mocach rzędu 48-65KM. 

 

PS: A tak se chciałem

tylko ponarzekać. Po miesiącu deszczu, śniegu i zimna w dalszym ciągu pogoda w kratkę, ale dzisiaj przynajmnie wyszło słońce. Idę lepiej wyprowadzić Guzzi na spacer! Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem uniwersalnej maszyny, takiej która daje dużo funu i emocji a przy okazji pozwala w miarę wygodnie podróżować.

Tak naprawdę byłem już zdecydowany na Super Duke GT choć jego wygląd nie do końca mi pasował. Ale po jazdach próbnych nie miałem już wątpliwości co wybrać. Silnik Zetki to po prostu marzenie. Ciągnie równo i gładko z każdych obrotów fenomenalnie. Jest przy tym ładna i nie nachalna stylistycznie. Kuferki boczne świetnie się komponują z całą bryłą.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma MT07 ale kupił nie dawno nówkę sztukę,ponoć na traskę nawet wygodna no i kopyto zaje.... ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 1000 SX

śliczne

15 godzin temu, Tommo napisał:

Z1000SX

40d06f55b7307171.jpg

Zdarza mi się jeździć Z 1000 z 2007

Świetna zabawa.

Start, płynność, przyspieszenie. Wszystko równo, po prostu świetnie.

Jak nim jadę to niekiedy tracę rozsądek!. Znakomita maszyna.

Jak oddaję to banan cały czas na twarzy

Dodam, że generalnie to najczęściej nogi lekko z przodu, 350 kg, 1,7l ,100 KM i ok 150 Nm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tommo napisał:

skwaro nie dawaj się. Kup coś wygodniejszego.

Pewnie tak się skończy, chociaż pod względem wygody moim zdaniem cebra jest liderem w sportach, no ale niestety będzie musiała odjechać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2017 o 10:17, skwaro napisał:

Pewnie tak się skończy, chociaż pod względem wygody moim zdaniem cebra jest liderem w sportach, no ale niestety będzie musiała odjechać :/

 

na szczęście jest w czym wybierać .... znajdziesz coś wygodnego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...