Skocz do zawartości

Subarowicze na "2 kółkach"


Lucass

Rekomendowane odpowiedzi

Kończą mi się opony w bandicie, dodatkowo tylna stała się kwadratowa :) Przez zimę trzeba kupić komplecik nowych, zastanawiam się nad Pirelli Angel ST, bo takie mi polecili w jednym z serwisów.

 

Miał ktoś styczność z nimi? Warto? Nie warto?

Chciałbym, żeby jako tako na mokrym działały bo zdarza mi się wracać w deszczu przez całe miasto z pracy.

 

Jazda raczej turystyczna, bez naparzania po prostych i winklach bo trzeba się najpierw nauczyć jeździć prawidłowo  ;)

Edytowane przez konrads
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - Angel ST to bardzo dobra opona. Osobiście nie miałem, ale kolega, z którym sporo jeżdżę zużył już dwa komplety i w tym roku kupił kolejny, ale już Angel GT. Opona generalnie pozwala na dużo i nie schodzi zbyt szybko, co przeważnie nie idzie w parze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również na przyszły sezon zbliża się wymiana opon w Gixie 750.

Ze swojej strony mogę polecić Michelin pilot power 2ct .  Większość osób z ekipy lata na tych oponkach na sportowych motocyklach i nikt nie narzeka  ;)

Ale jeśli ktoś mądrzejszy ma jakieś uwagi na temat tych opon, to dawać śmiało, chętnie wysłucham, może zmienię zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Gratulacje ! Literek, więc nie ma żartów.

Pilnuj oleju, bo lubi brać. Przerabiałem temat kilka razy i nie mówię tu o wadliwym egzemplarzu, po prostu kolega ma aktualnie 5 cbrkę i jeszcze się nie zdarzyło, żeby nie miała tej przypadłości.

Dziękuję

 

Olej - tego się nie boję... ale akurat w tym modelu 2006-2007  jak i we wcześniejszych ten problem nie występował, przynajmniej tak mówi człowiek, który ma ponad 15 letnie doświadczenie w hondach. ów problem zaczął się od 2008 roku...

Ładna☺

dzięki - czarna wiedźma

https://youtu.be/ofa4U3vsz3M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam, ja mam coś bardziej offroadowego :D w tej chwili garaż wypełniają Suzuki DR-Z 400E i trialówka Sherco 250, koło wakacji mam nadzieję że dołączy do nich forester :D 

13063326_1105562146172985_4022904376480720862_o.jpg

13226885_1712951688916744_279371113607870040_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...