Skocz do zawartości

Subarowicze na "2 kółkach"


Lucass

Rekomendowane odpowiedzi

 

A polecicie jakieś buty do jazdy typowo miejskiej? Miałem do tej pory wysokie Alpinestarsy, ale się rozwaliły i teraz szukam coś nowego, tylko zastanawiam się, czy potrzebne mi na pewno wysokie?

Jeśli chodzi o buty na sporta to ja osobiście użytkuję Alpinestars SMX-4. Uważam, że dobry stosunek jakości do ceny i złego słowa powiedzieć nie mogę po 5 sezonach. Natomiast, gdybym teraz miał jeszcze raz kupić buty i miał troszkę większy budżet to raczej wybrałbym SIDI Vertigo Air. Brat kupił i są naprawdę dobrze wykonane. Ale jeśli poruszasz się typowo po mieście bez jakiś wariacji to pomyśl np nad Alpinestars SMX-1. Dużo pozytywnych opinii słyszałem, choć sam nie miałem styczności. Nie są to typowo wysokie buty, ale najważniejsze, że chronią kostkę i są dobrze usztywnione.
Potwierdzam, w Vertigo Corsa Air zrobiłem ponad 50kkm i oprócz podeszwy lekko wytartej nic im nie jest. Zdecydowanie warte każdej złotówki.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam fioła na Alpinestars'a.... tekstyl, skóra, buty, rękawice, koszulki...

 

Mam smx plus wentylowane 4 sezon i są git. Do tektyla miałem Fastlane, a teraz mi służą jako gokartowo/codzienne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sytuacja wygląda właśnie podobnie. Kombi, buty, rękawice wszystko astars, z tymże tak jak wcześniej napisałem Kombi mam jednoczęściowe i poszukuję teraz kurtki na krótkie odcinki po mieście. 

Chce spróbować czegoś innego dlatego nastawiam się teraz na Dainese.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A polecicie jakieś buty do jazdy typowo miejskiej? Miałem do tej pory wysokie Alpinestarsy, ale się rozwaliły i teraz szukam coś nowego, tylko zastanawiam się, czy potrzebne mi na pewno wysokie?

Kupiłem wiosną  TXC X street. Solidnie wykonane i wygodne, z membraną /w lipcu i sierpniu zeszłego roku przy 35 C nie śmierdziały, a używane w zasadzie 7 dni w tygodniu/, dobre czucie biegów. Śladów użytkowania poza brudem nie specjalnie widać. Cena znośna.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak kupisz, to czekamy na recenzję.

 

Powiem co i jak chociaż na razie szukam jakiejś okazji. Nie chcę wydawać nie wiadomo ile $$$ bo nie będę w niej bardzo często jeździł.

 

 

Pany jak już kilka osób śledzi temat to może są tu jacyś znawcy opon. Chodzi o tylną oponę do Sporta. Na początku sezonu zbliża mi się wymiana i zastanawiam się nad tymi modelami:

 

*Bridgestone Battlax

*Michelin pilot power 2ct 

*Dunlop Sport maxx

 

Czy miał już ktoś styczność z tymi oponami, lub może zna jakiś model, który testował i z czystym sumieniem może polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szukam chętnego na wstępne oględziny sprzęta, którym jestem zainteresowany.

 

Pacjent - Cagiva Raptor 1000

Lokalizacja - Warszawa, Rembertów

 

Może ktoś jest na miejscu i mógłby podjechać? Nie chodzi o jakieś super dokładne sprawdzanie, tylko rzucenie okiem czy to nie jest pospawany ulep i czy warto go bardziej prześwietlać Do Warszawy mam kawałek, a niestety te sprzęty które oglądałem ostatnio wyglądały na żywo raczej słabo, mimo przyzwoitych zdjęć...

 

Oczywiście zrekompensuje koszty dojazdu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie ten dział ale może ktoś będzie zainteresowany.

Zamierzam sprzedać swoje moto BMW R1200GS Adventure z 2008r. Jestem pierwszym i jedynym właścicielem.

Dla zainteresowanych więcej informacji na PW lub 695 sześć siedem dwa 907

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak kupisz, to czekamy na recenzję.

Powiem co i jak chociaż na razie szukam jakiejś okazji. Nie chcę wydawać nie wiadomo ile $$$ bo nie będę w niej bardzo często jeździł.

 

 

Pany jak już kilka osób śledzi temat to może są tu jacyś znawcy opon. Chodzi o tylną oponę do Sporta. Na początku sezonu zbliża mi się wymiana i zastanawiam się nad tymi modelami:

 

*Bridgestone Battlax

*Michelin pilot power 2ct

*Dunlop Sport maxx

 

Czy miał już ktoś styczność z tymi oponami, lub może zna jakiś model, który testował i z czystym sumieniem może polecić?

Michelin pilot power 2ct

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lata ktoś teraz pomimo temperatury? Czy tylko ja jestem "upośledzony"? :P

 

A tak bardziej serio w temacie ciuchów moto: mam problem z 2-letnimi spodniami Rebelhorn (po gwarancji - mają 5 lat gwary jak się je zarejestruje, czego ja nie zrobiłem :P ).

 

Jak się temat zakończy to poinformuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się jakiś czas temu rozerwały spodnie zakupione w InterMotors, ale z reklamacją nie było żadnego problemu. Przyjęli, zwrócili kasę, chociaż obsługa tam taka sobie :)

 

A powiedzcie mi Panowie bardziej doświadczeni, co sądzicie o CBR1000 do takiego latania wokół komina i po mieście do roboty? Ma to sens? Piszę specjalnie o CBR, bo wiem, że inne sporty będą się (i mnie) strasznie męczyć, a CBRka ma chyba najspokojniejszą naturę i najdelikatniej, liniowo rozwijaną moc. Martwi mnie tylko kwestia chłodzenia i to, że nie jeździłem litrem :)

Mam w tej chwili praktycznie nową Hondę NC700s, fajne wozidło w korki do pracy, mógłbym wymienić na Bladego z 2009 roku. Ma to sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby Hondy są bardziej przyjazne i łagodne (sam mam CBR600) ale jednak litry to... litry jadą od samego dołu. Ale na korki i miasto to chyba średnio - to naprawdę sportowy motor prawie wyjęty z toru☺ Chyba ze masz duze umiejętności i w wolnej chwili wyciśniesz z niego całą moc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chyba ze masz duze umiejętności i w wolnej chwili wyciśniesz z niego całą moc.

 

Nie i na pewno nie wycisnę :) To bardziej kwestia tego, że chciałbym coś mocniejszego i większego gabarytowo, niż 600-tka, Blady mi się też bardzo podoba. NC do miasta (kupiłem w sumie przypadkowo :) ) jest super, szczególnie fajny jest ogromny schowek "zamiast baku". Nie leży mi jednak do końca charakter tego silnika, bo jeździ się nim jak samochodem, po 6 tysiącach odcinka :) 

Ja okres szaleństw mam już dawno za sobą, mam dla kogo żyć :) ale z takiej czystej chęci posiadania czegoś mocnego zastanawiam się nad Bladym. Tylko zastanawiam się też, czy to do końca dobry pomysł i stąd moje pytanie do Was.


O właśnie, to przy okazji jeszcze dopytam, czy znacie, oglądacie i możecie polecić jakieś programy o motocyklach, szczególnie na YT? Mogą być anglojęzyczne. 

Ja bardzo lubię Oczami Ostrego i Motobandę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...