Skocz do zawartości

Subarowicze na "2 kółkach"


Lucass

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Czyli dobrze rozumiem, że przesiadłeś się z młodszej na Rn19?

Porównaj tak na szybko te 2 motocykle jak możesz  :P

Może silnik Big banga w Rn22 Ci nie podpasował? 

 

 

Ps: 7 tys, przebiegu?  ;)  To co ty nim po bułki jeździsz? To ja dużo więcej w 1 sezonie zrobię, a wcale jakoś mega dużo nie jeżdżę  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rn 19 kupiłem dwa lata temu i miało wtedy coś koło 4 tys przebiegu . Moto pochodzi z Anglii   Kolega mi ja odnalazł , do dziś dnia jestem mu za to bardzo wdzięczny bo własnie takie malowanie chciałem mieć na swoim moto . Jest to fabryczne malowanie z hologramem i numerem repliki .  Od tamtej pory zmianiłem tylko kapcie i od czasu do czasu robie wypad po regionie  .  Wiem że to zabrzmi idiotycznie ale szkoda mi jej tak łochać . Pare razy byłem nią na torze ale tylko sie bałem o nią . Takie moje oczko w głowie :) . Otóż miałem rn22    i do silnika nie mam zarzutów bo charakterystyka pracy jest o niebo lepsza niz w rn19  bo ciagnie lepiej z dolnego zakresu , w zakretach odniosłem wrazenie lepsza ale dla mnie to chińska zabawka . Miałem okazje ja składać po szlifie to jakość plastików i niektórych elementów pozostawia wiele do życzenia .  Oczywiście dla mnie najlepszym motocyklem było rn09  , ale co kto lubi 

Edytowane przez PiotrekTST88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rn 19 kupiłem dwa lata temu i miało wtedy coś koło 4 tys przebiegu . Moto pochodzi z Anglii   Kolega mi ja odnalazł , do dziś dnia jestem mu za to bardzo wdzięczny bo własnie takie malowanie chciałem mieć na swoim moto . Jest to fabryczne malowanie z hologramem i numerem repliki .  Od tamtej pory zmianiłem tylko kapcie i od czasu do czasu robie wypad po regionie  .  Wiem że to zabrzmi idiotycznie ale szkoda mi jej tak łochać . Pare razy byłem nią na torze ale tylko sie bałem o nią . Takie moje oczko w głowie :) . Otóż miałem rn22    i do silnika nie mam zarzutów bo charakterystyka pracy jest o niebo lepsza niz w rn19  bo ciagnie lepiej z dolnego zakresu , w zakretach odniosłem wrazenie lepsza ale dla mnie to chińska zabawka . Miałem okazje ja składać po szlifie to jakość plastików i niektórych elementów pozostawia wiele do życzenia .  Oczywiście dla mnie najlepszym motocyklem było rn09  , ale co kto lubi 

Ja pomimo tego, że już trochę śmigam to R1 nie miałem okazji jeszcze dopaść, dlatego pytam.

Przed Gixerem miałem R6 Rj15 i przy moim wzroście (prawie 190cm) pozycja była dla mnie mega męcząca. Tutaj mnie trochę Yamaha do siebie zraziła. Chociaż r1 wydaje się troszkę większe.

Do rn22 za to nie przekonuje mnie ten dźwięk  :)  Ścigacz to ścigacz i powinien chodzić jak szlifierka  :biglol:

 

Ps: Czołem Panowie  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy ja ten problem miałem jeżdżąc R6. 

Suzuki ma dużo lepszą pozycję za kierownicą. Sam byłem w szoku, że jest tak wygodnie nawet przy moim wzroście.

W ubiegłym sezonie byłem w Brnie i na strzała jakieś 700 km zero problemów (wiadomo +/- 200km postój na tankowanie) i naprawdę się nie umęczyłem.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Był ktoś na targach teraz w weekend?

Ja byłem rok temu, bardzo słabe targi moim zdaniem, dlatego w tym roku się nie wybierałem nawet...

 

 

a ja czekam na zarejestrowanie motocykla i odbiór z salonu. jeszcze tylko stelaż na kufry i można jeździć. 

Podpinam się do pytania. Co za sprzęt odbierasz z salonu ? Beemka?

Edytowane przez adijocker@o2.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie byłem w tamtym roku, bo słyszałem, że bardzo słabe :)

Poszedłem w tym, bo pisano, że dużo lepsze i faktycznie było ok, było sporo motocykli do obejrzenia, przy czym ja akurat trafiłem tak, że był straszny tłum i to zabiło całą radochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam brać motocyklową,

kiedy nie pada śnieg i deszcze - tak wiem jestem wygodny -  i nie odwożę młodzieży do opiekunki to pomykam Yamahą TDM 850.

a sezon we Wrocławiu już otworzyłem :)

Ja się nie odzywałem żeby na d.bila nie wyjść ale jeżdżę od około 11 stycznia :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co kupiłeś?

Do Moto Guzzi 1200 Sport jedyne stelaże na kufry boczne robi Hepco&Becker. Zamówiłem najzwyklejsze czarne kufry Junior 30 i 55. Jest tez opcja zamiany na Junior 40, ale najpierw musze to zobaczyć, jak to wyglada po zamontowaniu stelaży.

 

A, o motocykl chodzi: 

 

ihost_1447353827__img_2418m.jpg

 

ihost_1447365758__img_2439m.jpg

 

ihost_1447365378__img_2447m.jpg

 

ihost_1447365653__img_2435m.jpg

 

ihost_1447365577__img_2433m.jpg

 

ihost_1447365897__img_2448m.jpg

Edytowane przez Christoph
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...